Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#14501
_kz_

_kz_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.374 hozzászólás
Szép az a Unit. Szabcsi, arról a merev-hajóllátomkarbon-villáról mondanál valamit? Pace?

#14502
postás

postás

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Valóban nagyon szép. Ízléses vékony váz... Mindigis szerettem az olyanokat:) Respekt, de hát gratulálok versenyhez, megérdemelted!
Heh SvD nem vagy semmi:D

#14503
SvD

SvD

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás

Nyugi, reggel ota mar nincsenek fektuskek! :P

Az alapbringa olcso volt..nagyon! :)
Mivel 2 hete egy, a UK Kona forgalmazo altal szervezett 12 oras versenyen 2. lettem (Konaval ugyebar!) ezert csak egy jelkepes osszeget kellett erte adnom! :)
A tobbi cucc meg jott az Inbredrol....ami ugyebar kicsit kicsi volt nekem.

Ez egy uberallat! A Kona azert Kona..szoval RIDE AND SMILE ...

Ja ez meg a versenylovam, ha meg valaki nem latta volna a Kona topicban

-kép-


Ez is allat...sot nem is.... KIRALY!...nem birtam ki hogy ne csinaljak neki egy smilie-t ;)

Feltöltött kép

#14504
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
ejha szabcsipro ez szép ksi bicaj lett
öröm nézni :D

albertfish: hát nézd, méretre jö lenne, a travis 545 magas és kényelmesen áll benne, ha régi boxxer, akkor azt ki lehet húzni ekkorára simán
ha új (200as) akkor félintegrált csapággyal sztem az se lesz vészes

de igazából a kinézetet elrontaná, nem való bele a 2. váll.. ;)

karakoram: köszi, nekem is tetszik! :D

#14505
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
Nyugi, reggel ota mar nincsenek fektuskek! :P

Az alapbringa olcso volt..nagyon! :)
Mivel 2 hete egy, a UK Kona forgalmazo altal szervezett 12 oras versenyen 2. lettem (Konaval ugyebar!) ezert csak egy jelkepes osszeget kellett erte adnom! :)
A tobbi cucc meg jott az Inbredrol....ami ugyebar kicsit kicsi volt nekem.

Ez egy uberallat! A Kona azert Kona..szoval RIDE AND SMILE ...

Ja ez meg a versenylovam, ha meg valaki nem latta volna a Kona topicban

Feltöltött kép
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com

#14506
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Naggyon zsir. Ha kivennéd a féktüskéket...

#14507
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Szabcsi: Ó, hogy b*meg... :D Ultimate. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#14508
SvD

SvD

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás

En mostansag ezzel:

-kép-


Feltöltött képFeltöltött kép

#14509
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.585 hozzászólás
Az Allez nagyon szép, de a Giantek miatt sem kell szégyellni magát senkinek. Az arany szín nagyon jó!
Azért most egy kicsit sajnálom, hogy eladtam az Allezem. Igazából nem volt idõm „két bringányit” tekerni.

Külön fejezetet érdemel SzabcsiPro: :kissmyass (egy kis irigység), különben: :jawdrop1:
Hihetetlen a bringa!!!

#14510
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
váá!
odabasss!
fúúú!

gondolom élõben mégjobban üt :)

#14511
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
magas májerfaktor....
b+ k**va szééép :)

fék hogy mûkszik?

#14512
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
na ezen leszoptammagammajdnem...
aztarohad


málna,ez remek,boxxerel valjon milyen leenn!?

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#14513
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
En mostansag ezzel:

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com

#14514
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
matt: jóól néznek ki :D velvártban szoktak lenni õrült nyergek, csak azok meg nehézkesek nagyon...

albertfish: számomra kb tökéletes ez a váz, pont úgy mozog ahogy kell, lehet bele rakni sima és félintegrált kcs-t is, és így lehet variálni a geo-val valamennyit. a 170mm bõven elég, kevésbé pogózik mint az eddigi vázaim. a súlya is barátságos (3,7 taggal). egyetlen bajom, hogy nagyon alacsony (35,5cm), én meg a magasabb vázakhoz szoktam, a talpam néha karcolja a földet :D de kanyarokban ez elvileg elõny.
talán a hétégén most kipróbálom élesben is, hogy milyen, bár a hülye érettségi miatt nem sokat bicóztam mostanság...

#14515
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
málna váz milyen?valami komolyabb tapasztalat érdekelne!!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#14516
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás

de a zöldtõl sem félek http://pix.bikemag.h...&ppuser=186581a városban


ha véletlenül el akarod adni ezt (vagy csak a vázat), szólj légyszi :)

#14517
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nem szoktam méricskélni, de 20 nincs, sõt. :) Az a vicces, hogy az upgrade-tõl könnyebb lett a gép, de majd este megmérem pontosan a halaskofánál. :D

Icipicit 18 kg fölött volt a Mancival, könnyebb felnikkel, de nehezebb stucnival, nehezebb fejcsapival, nehezebb gumikkal.

- Sherman -> Fox = + 400 gramm
- Rhyno Lite XL -> Mavix EX729 = + 220 gramm
- Speci Enduro Pro -> Conti Vertical Pro = -700 gramm
- FSA Pig DH Pro -> Hope Step Down Int. = -80 gramm
- RaceFace Diabolus -> Spank 1-timer = - 10 gramm :D

Így 170 grammot faragtunk, bár véletlen volt. Lol. :D


Még Jorus rombolójára lennék kíváncsi.20kg? talán?


"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#14518
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás

az az allez nagyon megerdemelne egy konkretabb kerekszettet... ;)

amugy szep


OFF:akkor én valszeg igényt tartanék arra a vuelta crosser-re!

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#14519
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás

nyilván a színe volt az elsõ szempont :D (mivel nem értek igazán az országútikhoz a váz+villa kombó volt, ami elõször megtetszett)

A súlya 9.3 kg. :( Azt hittem kevesebb, érzésre 9 alá saccoltam, de amikor megmértem meglepõdtem, hogy csak 1 kilóval könyebb mint a monti. Azt olvastam valahol, hogy a kényelem "rovására" lett nagyobb a súly, és az bizony igaz, hogy meglepõen kényelmes az egész. Gondolom a kerekek sem pille darabok, illetve a vázban is láthatóan van "tartalék". :)
Visszakerül majd rá a Look pedál amivel vettem, csak vennem kell valamikor még egy cipõt.

edit: nemtudom hogy a kereket lehet-e kapni valahol külön, sztem nem. A felni Vuelta Crosser (sztem trekking felni), a küllõk acél aero darabok, az agy meg valami Shimano, de nem tudom beazonosítani. Majd a Speci guruk segítenek, hogy gyári-e. :)


Nagyon szép a lovarda :)
Grat.
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#14520
SvD

SvD

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Hat ez valami gyonyoruseg! Imadom a Cube bringakat...az egesz "osztelos" kinalataba bele vagyok zugva!
Egy AMS Black Fire-el maris a menybe mennek! ;))
(Nem is tudom melyiket csipazom jobban...Konat vagy a Cube-ot...mind2-t igy jo lesz :P)