Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#14401
Írta 2007. június 22. - 12:53
travis: isten. tudom, nehezebb, mint a boxxer (fõleg a levegõsnél), de ebben a korban (és facéran) már számít az is, hogy szép csajozos színe legyen:)
tömegét nem tudom, de elvileg 17nél nem több. de majd csak akkor mérem le, ha egészen kész lesz (új racsni, lánc, üléscsõ még hiányzik)
#14402
Írta 2007. június 22. - 12:45
Nagyon-nagyon tetszik! Tömege? Travis, hogy üzemel?
Socom témához: az a vicces, hogy mindkettõnknek egy Demo8-asa volt elõtte, bár nekem azonkívül, hogy nem volt a legkönnyebb, meg, hogy nem Intense, nem volt semmi bajom vele.
Ja, és mindketten 185 centi fölött vagyunk, meg a harmadik tulaj, Kokkk is, de csak a fehér gép L-es.
#14403
Írta 2007. június 22. - 11:23
nagyon szép a fehér is meg a piros is.
Ádám nézd meg milyen jól megy a piroshoz a fehér:
(és így megragadom az alkalmat, hogy bemutassam Pipi új testét)

#14404
Írta 2007. június 22. - 08:36
adamkg-nak meg csak meg kénye már gyógyulni
#14405
Írta 2007. június 22. - 08:12
A fehér clone, még nincs fenn a saint 170 es hajtõmû MRP vel atomlab aircorp pedállal ,meg a code 203 as fékek és a 2007es XT váltórendszer meg még egysmás.Ja meg annyi hogy én big betty patkókat rakok rá amik 2.4 esek.
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186423
http://pix.bikemag.h...9&ppuser=186423
Ez lett a 2007 es Demo8-2 esbõl.
adamkg nagyon pofás lett a tiéd is márcsak zúzni kell vele.
Szal akkor már ez is ilyen tucatbringa lett...
Klassz nagyon!! :clap:
#14406
Írta 2007. június 22. - 08:06
#14407
Írta 2007. június 22. - 03:04
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186423
http://pix.bikemag.h...9&ppuser=186423
Ez lett a 2007 es Demo8-2 esbõl.
adamkg nagyon pofás lett a tiéd is márcsak zúzni kell vele.
Life Is Just a Big Ride :angel:
#14408
Írta 2007. június 21. - 23:21
Hátránya, hogy a középen futó sín miatt a nyereg közepe kemény, amely egy ráesésnél lehet, hogy nem jön jól, illetve kicsi a választék (még), és a kompatibilitás, bár nyeregcsõbõl létezik normál nyergekhez való bilincses is, de ez ugye a fából vaskarika, tehát nincs sok értelme.
#14409
Írta 2007. június 21. - 23:15
Jó. És mi az I-beam rendszer elõnye a hagyományos sines megoldással szemben? Elvileg kicsit könnyebb talán? Vagy ez sem? Emlékeim szerint az MBA valami olyasmit írt róla, hogy nem olyan könnyû mnt a gyári adat szerint. Akkor meg minek?
egyszerubb allitani. sokkal. Lattal mar ilyet eloben? en igen. sztem zsenialis.
nem kicsit konnyebb. Vagy ugyanazt a sulyt kb feleannyi penzbol hozod ki, mint egy normal befogos nyereg-nyeregcso komboval.
145grammos I-Fly nyereg feleannyiba kerul, mint a papiron 165 amugy siman 170g folotti Flite TT-m. ami azert nem rossz
RAUH-Welt
B E G R I F F
#14410
Írta 2007. június 21. - 23:06
igy maradok az slk-mnál
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#14411
Írta 2007. június 21. - 23:03
alapban szeretem az egyszerûsített dolgokat, (pl. sosem vennék állítható szögû stucnit) de ez a dolog hiányozna, mindig alakul picit, hogy hogy érzem magam kényelmesen a beállításaimmal...
edit: én is tudom, hogy nem kapcsolódott az i-beamhez, csak az integrált szóról ez jutott eszembe
#14412
Írta 2007. június 21. - 23:02
Azt azért hosszáteszem, hogy legtöbbjük az agresszívabb stílusokhoz tartozott.
a legnagyobb gáz, hogy megint sikerült valami egységes dolgot megvariálni, nehogy véletlenül minden mindennel kompatibilis legyen..... blaaa
Én ezt nem variálásnak, hanem innovációnak hívnám.
Nyereg témát meg folytassuk az érintett topicban, ne ezt offoljuk szét.
#14413
Írta 2007. június 21. - 23:01
#14414
Írta 2007. június 21. - 23:00
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#14415
Írta 2007. június 21. - 22:56
az i-beam valami új nyeregrögzítési szabvány?
a szabványtól még messze van szerencsére
integrált nyereg-nyeregcsõ lenne a faja.
a nyeregcsõ kb 5 centi hosszú, mert a vázon van megfelelõ hosszban kinyúló nyeregcsõ csonk...
szvsz tök hülyeség. nyersz pár grammot, viszont pl ha szétszedve kell autóban repcsin vonaton szállítani, máris bukta van...
ez is ahhoz hasonló okosság, mint a specialized béléses stucnija, amivel +/-X fokot lehet variálni a stucni dõlszögén. felesleges és értelmetlen.
#14416
Írta 2007. június 21. - 22:54
Ami aztán jól el is törne.a nyeregcsõ kb 5 centi hosszú, mert a vázon van megfelelõ hosszban kinyúló nyeregcsõ csonk...
be szép is lenne
Igen, az I-Beam könnyebb.
Ádámmal egyforma nyergünk lesz. Az övé 145gr és I-Beam, az enyém 180gr és hagyományos.
#14417
Írta 2007. június 21. - 22:52
csak a KORE csinal 4 fele I-beam rendszeru nyeregcsovet mindet 27.2-tol 31.6 meretig.
igazabol a nyergeknel bukik meg a dolog. Sok embernek megvan a kedvence [flite pl] es ragaszkodik hozza.
ha standardizalnak, es beszallna a tobbi nyereggyarto is, az zsivany lenne.
Jó. És mi az I-beam rendszer elõnye a hagyományos sines megoldással szemben? Elvileg kicsit könnyebb talán? Vagy ez sem? Emlékeim szerint az MBA valami olyasmit írt róla, hogy nem olyan könnyû mnt a gyári adat szerint. Akkor meg minek?
#14418
Írta 2007. június 21. - 22:51
integrált nyereg-nyeregcsõ lenne a faja.
a nyeregcsõ kb 5 centi hosszú, mert a vázon van megfelelõ hosszban kinyúló nyeregcsõ csonk...
be szép is lenne
még valami
az i-beam könnyebb, mint a hagyományos rendszer?
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#14419
Írta 2007. június 21. - 22:46
Nem vettem kötözködésnek, egyszerûen kíváncsi voltam a furcsaságot kiváltó okraoké, nem kötözködés volt, csak optikailag furcsa. nekem, aki csak néha lát déhá gépet, azt is ebben a topicban
igazabol a nyergeknel bukik meg a dolog. Sok embernek megvan a kedvence [flite pl] es ragaszkodik hozza.
ha standardizalnak, es beszallna a tobbi nyereggyarto is, az zsivany lenne.
Jól gondolom, hogy egy hagyományos és egy I-Beam rendszerû nyereg között a rögzítésen kívül nincs különbség, maga az ülõrész azonos?
No csak azért, mert hosszú idõ után sikerült megtalálni a számomra legjobb nyerget, melynek létezik I-Beam változata is.
#14420
Írta 2007. június 21. - 22:45

igazabol a nyergeknel bukik meg a dolog. Sok embernek megvan a kedvence [flite pl] es ragaszkodik hozza.
ha standardizalnak, es beszallna a tobbi nyereggyarto is, az zsivany lenne.
RAUH-Welt
B E G R I F F

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





