Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#14381
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás

Tavaly vagy tavalyelõtt ezt a gépet teszteltem (akkor még kék volt), és egy csajszival elmentünk túrázni (õ ment vele). Végig üdvözült mosollyal tekert és áradozott a géprõl, holott szinte soha nem bringázik.

A Luppára tekertünk estefelé, de kiskorúakra való tekintettel nem mesélem el, hogy mit hozott ki belõle a bringa mire sötétben odaértünk. Azóta hálás szívvel gondolok a Konára...:D


És a nagykorúaknak priviben elmondod? :D

#14382
loser66

loser66

    vendég

  • fórumtag
  • 100 hozzászólás
Hali! Én ezekkel nyomulok!!Feltöltött kép

#14383
(O.o)nnen

(O.o)nnen

    vendég

  • fórumtag
  • 89 hozzászólás

óó dejó az a puch... frankó ez a kormánybeállítás? fekszel rajta így mint állat nem? (végülis ez egy kos alsófogás a felsõ lehetõség nélkül ugye?)

júj az az áttétel kicsit betegnek néz ki


Bevallom férfiasan, a kormány délutáni frissességû, így még sok tapasztalat nincs vele. :)
De érzésre olyan mint egy alsófogás. (Kicsivel elõbbre nyúlik, de a régi váz majd 10 centivel hosszabb volt, így a testtartás nem változott.)
Az áttétel 52/19 ami tempós, de még fékezhetõ.


#14384
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
óó dejó az a puch... frankó ez a kormánybeállítás? fekszel rajta így mint állat nem? (végülis ez egy kos alsófogás a felsõ lehetõség nélkül ugye?)

júj az az áttétel kicsit betegnek néz ki

#14385
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Tavaly vagy tavalyelõtt ezt a gépet teszteltem (akkor még kék volt), és egy csajszival elmentünk túrázni (õ ment vele). Végig üdvözült mosollyal tekert és áradozott a géprõl, holott szinte soha nem bringázik.

A Luppára tekertünk estefelé, de kiskorúakra való tekintettel nem mesélem el, hogy mit hozott ki belõle a bringa mire sötétben odaértünk. Azóta hálás szívvel gondolok a Konára...:D

#14386
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

ahhoz képest enyém asszony ezt kérte, mikor odaadtam a katalógust hogy válasszon egyet...:)
http://www.konaworld...2K7_LISA-DS.jpg

nem csak nekem van zöldfóbiám:D:D

#14387
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Milyen üléscsõ lesz?


Ha már csajozás, akkor csak a piros számít. Legalábbis eddig akárhány barátnõmnek (barát barátnõnek is) bicajat vettünk, mind pirosat akart, mint egyetlen kritérium. Ezért vettem most Intense-t.:D Amúgy meg tök egyforma nekik minden gép. Bicikli bicikli. Kereke van és tekerni kell.

.


ahhoz képest enyém asszony ezt kérte, mikor odaadtam a katalógust hogy válasszon egyet...:)
http://www.konaworld...2K7_LISA-DS.jpg
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#14388
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Én is I-beamezek majd. Egy hónapon belül rendelünk crc-rõl, úh. szólj, ha neked is kell és így megspórolod a postaköltséget (150 font fölött ingyen hozzák).
Ilyen lesz: http://www.chainreac...px?ModelID=4742
Ezzel a nyeregcsõvel: http://www.chainreac...x?ModelID=17617

A levegõsítésrõl én sem tudok pontosat. Vizdinek hozott a Biker laza két hónap alatt egy kitet, és nagyon dicséri. Annyi biztos, hogy nem gányolmány, hanem hivatalos RS cucc. Jövõ héten már bkv-képes vagyok, és akkor majd megkérdezem tõle.

#14389
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
jujj de sééép ez is :)


Rocsi: nem azért mondtam, tudtam hogy mért olyan alacsony....csak picit furi, de attól még mindig tetszik...;)

#14390
(O.o)nnen

(O.o)nnen

    vendég

  • fórumtag
  • 89 hozzászólás
Megújult a városi cirkálóm!
Színvilága olyan mint a két Socomé együtt, rugóútja meg csak majdnem.. :P
A két kép nagyban: http://pix.bikemag.h...3/DSC03479k.JPG és http://pix.bikemag.h...3/DSC03483k.JPG

Feltöltött kép
Feltöltött kép


#14391
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás

akkor inkább úgy mondom, hogy nekem úgy tûnik, mintha már nagyon be lenne ülve a váz....olyan mintha ez már egy berugózott állapot lenne....


ja, értelek. nálam alapvetõ szempont az alacsony középcsapágy-magasság a dh bringáknál. könnyebben kezelhetõ.

#14392
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Ha már csajozás, akkor csak a piros számít. Legalábbis eddig akárhány barátnõmnek (barát barátnõnek is) bicajat vettünk, mind pirosat akart, mint egyetlen kritérium. Ezért vettem most Intense-t.:D Amúgy meg tök egyforma nekik minden gép. Bicikli bicikli. Kereke van és tekerni kell.

Csajomra is ráismerek :D

#14393
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
akkor inkább úgy mondom, hogy nekem úgy tûnik, mintha már nagyon be lenne ülve a váz....olyan mintha ez már egy berugózott állapot lenne....

#14394
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
mit értesz hátsó traktuson?

#14395
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
nekem alapvetõen tetsziknagyon....
csak az az alacsony hátsótraktus olyan természetellenes az én szememnek, de biztos jól kanyarodik meg minden

#14396
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Nem tetsz, de ez alapvetõen betudható annak, hogy komoly gondjaim vannak a Scott designereivel.


#14397
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

Feltöltött kép
Feltöltött kép


vazzz!!
ööö is nagyon szép!



#14398
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
szép lett csávez!!

tomacom is csajozó színû,piros,fekete,kis fehér:D mûködik is :D

levegõsítés érdekelne,03as wc is ellhet oylat?

priviben is jöhet,vagy a telós topicba

én bodlog vagyok egy hosszú diabolus csõvel meg a power v nyereggel :)

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#14399
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
valszeg valamilyen ibeam rendszerû lesz. úgy volt, hogy fsa k force, de most, hogy az ülést is elhajlítottam, az jobb megoldásnak tûnik.

az a levegõs szett milyen gyártmány? gyári rs. vagy valami utángyártott?

#14400
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Milyen üléscsõ lesz?

Az idei Boxxer Race (év végén valószínûleg majd azt veszek) is fehér, úgyhogy csak emiatt még nem kellett volna Travist venned, és az én Boxxim rózsával csak 3013g. 18ezerbõl meg levegõssé alakítható, tehát akár 2800g köré is levihetõ.

Ha már csajozás, akkor csak a piros számít. Legalábbis eddig akárhány barátnõmnek (barát barátnõnek is) bicajat vettünk, mind pirosat akart, mint egyetlen kritérium. Ezért vettem most Intense-t.:D Amúgy meg tök egyforma nekik minden gép. Bicikli bicikli. Kereke van és tekerni kell.

Igaz, amióta egy ismerõsöm ment a Demómmal azóta többször emlegette, hogy milyen kényelmes volt, meg hogy mennyire fogott a fék.