Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#14341
Írta 2007. június 26. - 12:02
hajtómûre, fékre és fogaskeréksorra hogy esett a választás?
féket még érteném, könnyebb mint a párhuzamosak.
fogaskeréksor tartóbakos?
hajtómûbõl nem lett volna jobb egy integrált?
#14342
Írta 2007. június 26. - 11:49
#14343
Írta 2007. június 25. - 23:45
rohadjmeg :kissmyass
RAUH-Welt
B E G R I F F
#14344
Írta 2007. június 25. - 16:09
#14345
Írta 2007. június 25. - 15:58
Atyaég, mennyi lánc... Nem ér hozzá a lába tekerés közben?
Ha ilyet látok, elsõ gondolatom mindig: Uhhh, "ezen" láncot mosni....(de elég program végigolajozni is.
De nem bántásnak szántam, tényleg szép szerkezet, meg biztos hatékony is...
#14346
Írta 2007. június 25. - 15:57
van nem-shimano is a gépen, a fogaskeréksor 7.0
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#14347
Írta 2007. június 25. - 15:52
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#14348
Írta 2007. június 25. - 15:50
van olyanom is, de ezt kényelmesebb használniSzép. Egy csak-csavaros nyeregcsõ-bilincs is kell majd rá.:clap:
alkatrészlistát majd szúrok be, sok dolgot leméregettem, pl a hajtókart, amin kicseréltem a 3 lánctányért aluminiumra, meg a csavarokat is a kistányér helyén, vagy a deore v-féket, amiben a fékpofa lett csapos (lx-bõl származó) betétre cserélve.
az elsõ kerék megdöbbentõen könnyû számomra (710g, 28 lyuk, girder wcs felni, 2-1,8 küllõ, alu anya, ritchey pro agy) és a kormányszár is (112 gramm 90-es hosszban)
de vannak kavicsnehéz cuccok is, mint a 2,25" külsõ (545g) a bbes25 monoblokk (121-esben csak ilyen volt) vagy a 250g-os bontrager crowbar kormány.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#14349
Írta 2007. június 25. - 15:48
#14350
Írta 2007. június 25. - 15:45
annyira szép, hogy az már fáj
elnézést a nyeregcsõért, az ideiglenes, mint ahogy a hátsókerék is. meg a fejcsapágyat is ki kell cserélnem, mert gyárilag lóg...
Szép. Egy csak-csavaros nyeregcsõ-bilincs is kell majd rá.:clap:
#14351
Írta 2007. június 25. - 15:29

annyira szép, hogy az már fáj
elnézést a nyeregcsõért, az ideiglenes, mint ahogy a hátsókerék is. meg a fejcsapágyat is ki kell cserélnem, mert gyárilag lóg... - vagy nem tudok szerelni :mybad:
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#14352
Írta 2007. június 25. - 15:18
#14353
Írta 2007. június 25. - 14:51
#14354
Írta 2007. június 25. - 12:35
ami furcsa , hogy hihetetlen módon lehet dönteni és közben tudsz tekerni
más
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#14355
Írta 2007. június 25. - 12:33
#14356
Írta 2007. június 25. - 10:52
saláta messze vagy nekem ezzel a vastag kerékkel, adj nekem egy ilyen masinát és minden hétvégén meglátogatlak
#14357
Írta 2007. június 25. - 10:50
puttony légellenállás miatt kell, 15% al vagy gyorsabb...
ezt hogy mérted meg, hogy pont 15% ?
#14358
Írta 2007. június 25. - 10:45
gyerekülésAz a wc tartály ott hátul a csomagtartó?
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#14359
Írta 2007. június 25. - 10:41
"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"
#14360
Írta 2007. június 25. - 10:32
fullkarbon meg.....
kölünben is ne szojjjá be
velokraft elsõ élmény: megyek érdrõl Sóskút felé, utolérek egy idõfuteambringás srácot. Kérdem tõle merre van az öreghegyi út. MOndja nem tudja. Megköszönöm és elhagyom.
Nem kicsit nézett
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






