Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#14321
Írta 2007. június 27. - 12:37
Olee-é különösen tetszik....télleg Juicy-k mért lettek hayes-re cserélve?
#14322
Írta 2007. június 27. - 12:29
Majd késõbb tudok feltenni nagyobb képet, mert itthon épphogy van hálózat és térerõ, így órákba telne feltölteni.
A markolatváltó pedig nagyon király, én több éve használok és nem fogok cserélni.
#14323
Írta 2007. június 27. - 12:22
ez is nagyon szép. nagyobb képet lehetne? nem nagyon látom...
gripkót én nem szeretem terepen, de ezek szerint te igen;)
nagyon szép
#14324
Írta 2007. június 27. - 11:44
Lenyûgözõek!
[highlight] The bike way of life [/highlight]
#14325
Írta 2007. június 27. - 11:29
tényleg Beg , AM- hez képest milyen a Róka ?Köszi a dícsérõ szavakat!
Mászni meglepõen jól lehet vele, kevésbé meredeken bármeddig, legfeljebb kicsit szerényebb tempóban. Meredekebben pedig leginkább technika kérdése, orrát hajlamos emelgetni, és csodákra nem képes. Gyökeres, köves felfelén nagyon szeretem.
/lehet inkább telotopik
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#14326
Írta 2007. június 27. - 11:27
És maradjunk a márkánál, itt van még egy

#14327
Írta 2007. június 27. - 11:21
hmmmm, tetszetõs darab, nagyon bejön!!!!!
Amugy mennyire lehet vele mászni hosszabb tavon ?
Köszi a dícsérõ szavakat!
Mászni meglepõen jól lehet vele, kevésbé meredeken bármeddig, legfeljebb kicsit szerényebb tempóban. Meredekebben pedig leginkább technika kérdése, orrát hajlamos emelgetni, és csodákra nem képes. Gyökeres, köves felfelén nagyon szeretem.
#14328
Írta 2007. június 27. - 11:17
Még egy S-Works:
Nagyobban: http://img3.tar.hu/b.../30660516.jpg#3
Váz, hajtómû, pedál maradt minden más megújult.
Pro és XTR nagyjából, összsúly most 14,6 kg körül van.
hmmmm, tetszetõs darab, nagyon bejön!!!!!
Amugy mennyire lehet vele mászni hosszabb tavon ?
#14329
Írta 2007. június 27. - 10:11
:clap: mindkét speci szemet gyönyörködtetõ! :cool:
#14330
Írta 2007. június 27. - 10:08
Üdv:
Grande
#14331
Írta 2007. június 27. - 09:02
#14332
Írta 2007. június 27. - 08:39
#14333
Írta 2007. június 27. - 07:18

Nagyobban: http://img3.tar.hu/b.../30660516.jpg#3
Váz, hajtómû, pedál maradt minden más megújult.
Pro és XTR nagyjából, összsúly most 14,6 kg körül van.
#14334
Írta 2007. június 26. - 21:33
kaptam ajcsibaegyébként városba minek RR?
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#14335
Írta 2007. június 26. - 20:38
az a legjobb, én gyûjtöm a 0-ra kopott 2,4-es RR- okat ha egyszer összerakok egy városi szaladgálót......hehe
gyanítottam, hogy van még vmi a háttérben, de a városi szaladgálós kifejezést egy s-worksre:chin:
egyébként városba minek RR?
majd megmutatom az én szaladgálósomat;)
tulképp a vázon kívûl minden van hozzá a garázsban
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#14336
Írta 2007. június 26. - 18:54
köszi.
amugy a hajtókar megvolt szintugy a fogaskeréksor, ez a gép nagyrészt meglévõ alkatrészekbõl épült, meg anyagi megfontolás is volt benne.
sok deore alkatrész van (váltókarok, fékek) meg még több LX (hajtókar, fékkar, váltók, lánc, hátsóagy) de ezek az alkatrészek olyanok, amiket nem sajnálok elkoptatni.
a 7.0 sor még nem tartóbakos, de jóval könyebb pl mint a deore. kb LX szintben lehet suly tekintetében, nem mértem le (még).
és van még egy másik projekt is, és az elsõbbséget élvez. ez inkább ilyen "városi szaladgálós" - ezért itt páran ölnének, hogy ilyet mondok, de sajnálom, ebben dolgozom, ebbõl élek, és igen, vannak lehetõségeim.
tam: ne panaszkodj szerintem
igen, arra még kisebb kompromisszumokkal talán megfelel:D
egyébként szép!
hehe
gyanítottam, hogy van még vmi a háttérben, de a városi szaladgálós kifejezést egy s-worksre:chin:
egyébként városba minek RR?
majd megmutatom az én szaladgálósomat;)
#14337
Írta 2007. június 26. - 18:17
igen, arra még kisebb kompromisszumokkal talán megfelel:D
egyébként szép!
Szép lett Rob;)
köszi :prosze:
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#14338
Írta 2007. június 26. - 17:50
#14339
Írta 2007. június 26. - 13:50
"városi szaladgálós"
igen, arra még kisebb kompromisszumokkal talán megfelel:D
egyébként szép!
#14340
Írta 2007. június 26. - 13:14
köszi.nagyon szép ez a piros seckó.
hajtómûre, fékre és fogaskeréksorra hogy esett a választás?
féket még érteném, könnyebb mint a párhuzamosak.
fogaskeréksor tartóbakos?
hajtómûbõl nem lett volna jobb egy integrált?
amugy a hajtókar megvolt szintugy a fogaskeréksor, ez a gép nagyrészt meglévõ alkatrészekbõl épült, meg anyagi megfontolás is volt benne.
sok deore alkatrész van (váltókarok, fékek) meg még több LX (hajtókar, fékkar, váltók, lánc, hátsóagy) de ezek az alkatrészek olyanok, amiket nem sajnálok elkoptatni.
a 7.0 sor még nem tartóbakos, de jóval könyebb pl mint a deore. kb LX szintben lehet suly tekintetében, nem mértem le (még).
és van még egy másik projekt is, és az elsõbbséget élvez. ez inkább ilyen "városi szaladgálós" - ezért itt páran ölnének, hogy ilyet mondok, de sajnálom, ebben dolgozom, ebbõl élek, és igen, vannak lehetõségeim.
tam: ne panaszkodj szerintem
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





