Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#14021
Posted 2007. July 24. - 10:42
#14022
Posted 2007. July 24. - 10:39
zsírzógomb is van mindegyiken. :matrix:
az hogy mûködik?megnyomsz egy gombot és bezsirozza a csapágyat?
#14023
Posted 2007. July 23. - 21:33
ja, közbe leeset, jóvan
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#14025
Posted 2007. July 22. - 10:47
#14027
Posted 2007. July 22. - 00:37
mer ez még horst linkescsatlakozom az "álomszép" kategóriához.
Mondjuk ami Trancet kiprobáltam, az nagyon nem jött be.......
de lehet, hogy egyedi eset volt a bringánál..
vannye, még a végén a Turner is tömegcikk lesz?/VV-ét annyira konáztátok, ezt méééénem? :D/
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#14028
Posted 2007. July 21. - 21:46
a sok középhegységbeli túra miatt lecseréltem a kona stinky-t erre a trance-re.
csatlakozom az "álomszép" kategóriához.
Mondjuk ami Trancet kiprobáltam, az nagyon nem jött be.......
de lehet, hogy egyedi eset volt a bringánál..
Íme egy hevenyészett kép a gépállatról...
...ez-az még változni fog, amint lesz egy kis költenivaló.
vannye, még a végén a Turner is tömegcikk lesz?
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#14029
Posted 2007. July 21. - 12:43
#14030
Posted 2007. July 21. - 12:09
tudok olcson
on
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#14032
Posted 2007. July 21. - 11:42
Sziasztok,
Régebben még írtam valamikor az õsidõkben, hogy mivel nyomulok, aztán változások voltak.
Végre a befejezéshez közelít a gépem.
Váz: Merida UMF Dirt Fun
Teló: SR Suntour RUX-S
Hajtáslánc: Shimano Hone hajtókar (érkezik) + többi Alivio
Fék e.: Deore Mech. Tárcsa
Fék h.: Deore LX V-fék
Gumik: Tioga Factory DH 2.3" F+R (bár inkább 2.5")
Nyereg: Selle Royal Mach 1
Egyebek: Bike+ cuccok
Felnik: Alex TD16 elöl, és Rigida Explorer hátul
Agyak: Shimano tárcsás elöl, Bike+ ip. csapágyas hátul
Képek:
http://pix.bikemag.h...r=87509&cat=500
Mennyiért vetted a Rux-ot és mikor? Én is rux s-t akarok venni nemsokára az rst helyett.
#14033
Posted 2007. July 19. - 20:06
#14034
Posted 2007. July 19. - 19:36
VV, neked nem többet mozog a vázad (150mm)? Mert ha igen akkor neked 20%kal keményebb rugó kell az átétel miatt és kb 20%kal keményebb a súlyod miatt.
"6-t moccan:) Úgy emlékeztem, hogy Dagi nem ennyire madárcsontú "versenyzõ." Ennek függvényében viszont már érthetõ. a keménység.
Én is 63kg vok.Nekem az 500-as marzo rugó tökéletes a coilerben.
Én is úgy saccolom, hogy az 500-as (esetleg 450-es) lenne a jó...ma komolyabb terepen egyértelmûen kiderült, hogy ez sok bele.
#14035
Posted 2007. July 19. - 17:19
Sziasztok,
Régebben még írtam valamikor az õsidõkben, hogy mivel nyomulok, aztán változások voltak.
Végre a befejezéshez közelít a gépem.
Váz: Merida UMF Dirt Fun
Teló: SR Suntour RUX-S
Hajtáslánc: Shimano Hone hajtókar (érkezik) + többi Alivio
Fék e.: Deore Mech. Tárcsa
Fék h.: Deore LX V-fék
Gumik: Tioga Factory DH 2.3" F+R (bár inkább 2.5")
Nyereg: Selle Royal Mach 1
Egyebek: Bike+ cuccok
Felnik: Alex TD16 elöl, és Rigida Explorer hátul
Agyak: Shimano tárcsás elöl, Bike+ ip. csapágyas hátul
Képek:
http://pix.bikemag.h...r=87509&cat=500
Alakul, alakul...
Már csak egy tárcsafék kell hátra meg a Hone és nagyjából kész...
#14036
Posted 2007. July 19. - 12:07
Régebben még írtam valamikor az õsidõkben, hogy mivel nyomulok, aztán változások voltak.
Végre a befejezéshez közelít a gépem.
Váz: Merida UMF Dirt Fun
Teló: SR Suntour RUX-S
Hajtáslánc: Shimano Hone hajtókar (érkezik) + többi Alivio
Fék e.: Deore Mech. Tárcsa
Fék h.: Deore LX V-fék
Gumik: Tioga Factory DH 2.3" F+R (bár inkább 2.5")
Nyereg: Selle Royal Mach 1
Egyebek: Bike+ cuccok
Felnik: Alex TD16 elöl, és Rigida Explorer hátul
Agyak: Shimano tárcsás elöl, Bike+ ip. csapágyas hátul
Képek:
http://pix.bikemag.h...r=87509&cat=500
#14037
Posted 2007. July 19. - 10:01
Nem értek hozzá, meg ez az elsõ rugós-tagom, de nekem a 61-63 kilómhoz soknak tûnik...nem hiszem, hogy kimozogja az 5"-t.
Én is 63kg vok.Nekem az 500-as marzo rugó tökéletes a coilerben.
#14038
Posted 2007. July 19. - 08:20
"6-t moccan:) Úgy emlékeztem, hogy Dagi nem ennyire madárcsontú "versenyzõ." Ennek függvényében viszont már érthetõ. a keménység.VV, neked nem többet mozog a vázad (150mm)? Mert ha igen akkor neked 20%kal keményebb rugó kell az átétel miatt és kb 20%kal keményebb a súlyod miatt.
#14039
Posted 2007. July 19. - 06:28
A sebesség mindent megold.
#14040
Posted 2007. July 19. - 00:27

Sign In
Create Account

Back to top










