Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13861
Írta 2007. augusztus 03. - 00:06
#13862
Írta 2007. augusztus 02. - 23:57
#13863
Írta 2007. augusztus 02. - 23:33
#13864
Írta 2007. augusztus 02. - 23:14
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13865
Írta 2007. augusztus 02. - 23:06
Jah,és ez még nem az átütõs kerék, hanem a régi sima, csak vhogy belepasszoltattam egy kép erejéig...
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
Véleményeket h kinek h tettszik!
Jól áll-e benne...
#13866
Írta 2007. augusztus 02. - 22:13
zsir
volt dropoffom is
2 is
És milyen volt? a z1 dropoff? a jobboldali, úgylátom az 2002-es ugye?
#13867
Írta 2007. augusztus 02. - 22:10
Marzocchi Z1 Drop Off 2001
zsir
volt dropoffom is
2 is
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13868
Írta 2007. augusztus 02. - 21:59
ezer eves Marzocchi Z1. 2000es vagy 2001es evjaratra tippelek
olyan mozgasa van mint semmi masnak
Marzocchi Z1 Drop Off 2001
#13869
Írta 2007. augusztus 02. - 21:56
Gyönyörû
. A nyeregcsõ nem tetszik. Milyen teló van benne (nem sikerült felismernem)?
ezer eves Marzocchi Z1. 2000es vagy 2001es evjaratra tippelek
olyan mozgasa van mint semmi masnak
nekem is volt egy [vagyis osszesen 4] utaltam magam mikor el kellett adni
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13870
Írta 2007. augusztus 02. - 21:48
erre elfelejtettem válaszolni sorry .)
szal nálam egy iparis bikepositive van, és beraktam meghuztam és nemkotyog nem szorul. teszi a dolgát .)
Nekem is ez a bajom az integrált k.csapival! Akárhogy teszem össze kicsit kotyog!
#13871
Írta 2007. augusztus 02. - 21:27
az integrált fejcsapival megbarátkoztál? nekem sajnos sehogy nem mûködött kotyogás nélkül, úgyhogy megkapta a szûkítõt meg a jó öreg orbitot
erre elfelejtettem válaszolni sorry .)
szal nálam egy iparis bikepositive van, és beraktam meghuztam és nemkotyog nem szorul. teszi a dolgát .)
#13872
Írta 2007. augusztus 02. - 21:21
telot hagynam, inkabb a fekeket csereld valami jobbra
amugy szep. havernak is van egy ilyen szinu reign, eleg jol nez ki eloben.
Azért ha majd megint összekuporgatom a kis pénzem, egy u-Turn -ös Lyrik-et bele akarok rakni, természetesen majd kap fékrendszert is.
#13873
Írta 2007. augusztus 02. - 21:20
A sebesség mindent megold.
#13874
Írta 2007. augusztus 02. - 21:13
#13875
Írta 2007. augusztus 02. - 21:13
amugy szep. havernak is van egy ilyen szinu reign, eleg jol nez ki eloben.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13876
Írta 2007. augusztus 02. - 20:53
Gondoltam ide is berakom a bikeom, megmutatom itt is.
Ez még nem a végleges állapota, lesz elõre egy nagyobb teló, és hátra egy single track.
#13877
Írta 2007. augusztus 02. - 18:46
Elkészült az új bringám. Polar nincs többé, helyette van Õ:
http://www.pinkbike.com/photo/1422196/
szomorodj meg.....
Nesztek EMOOOOOOOOOOOOOO :
na ez gááááááázz...
Sini után.. banye..
tudom, drága muri a gyerek, meg, meg, meg.....
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#13878
Írta 2007. augusztus 02. - 16:06
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#13879
Írta 2007. augusztus 02. - 15:59
Alkatrészlista
Salabicaj
Villa: '06 Travis triple tpc+ integrált vállal , Sala Race Edition
ez így mit takar, hogy sala race edition?
és a fórum mostanában megint egyre több hszemet nyeli el....
#13880
Írta 2007. augusztus 02. - 15:31
Salabicaj
Váz: '07 Specialized Demo 8 S méret, 8.2" út Dhx 5.0 450 rugóval
Villa: '06 Travis triple tpc+ integrált vállal , Sala Race edition
Kormánycsapágy: FSA pig
Hajtómû: LX
Hátsóváltó: Sram sx5 (csereérett)
Váltókar: X7 trigger
Lánc: Sram 971
Fogsor: Sram Pg970 11-23
Láncterelõ: full karbon mrp system 3 copy
Kerekek: Mavic Dee Trax
Fékek: Saint 203
Kormány: Ritchey SC 25.mm
NYeregcsõ : Thomson elite
Gumik: Maxxis Minion 2.5 F+R
Pedál: B+ iparis
tengelytáv 1180mm
Monoblokk amgasság :376 mm
Átlépési magasság:770 mm
Láncvillahossz: 420 mm
Pilótafülke hossza: 550 mm (kicsit rövid de leszarom)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







