Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13461
Írta 2007. szeptember 19. - 11:37
#13462
Írta 2007. szeptember 19. - 11:30
Alkatreszek es egyeb reszletek a blogon.
http://soloszabi.blogspot.com
#13463
Írta 2007. szeptember 19. - 11:30
váz: '07 cube stereo cm, 18" black ano, 148 mm
tag: fox rp23 190*50
villa: '07 manitou minute elite spv rtwd 120-150 mm (vargánya tuning)
k.csap: hope stepdown
vált./fékkar: '07 shimano xtr dualcontrol
fék: '07 shimano xtr dualcontrol
féktárcsa: hope floating rotor 203/183 mm
e.agy: hope xc pro
h.agy: dt hügi
felnik: mavic xm719 (hegesztett, 25mm)
küllõk: elöl 2-1,6 ritchey hátul 2-1,8 dt, piros alu küllõanya
külsõ: schwalbe racing ralph 2,25" kevlar triple compound
belsõ: schwalbe sv14
hajtókar: '07 shimano xtr
középrész: '07 shimano xtr
elsõváltó: '07 shimano lx e-type
hátsóváltó: '07 shimano xtr sgs
lánckeréksor: '07 shimano xt 11-32
lánc: shimano hg-93
pedál: '07 shimano xtr
nyeregcsõ: syntace p6 carbon
nyereg: selle italia flite ti316 (new)
kormánysz.: thomson elite os
korm.: specialized rizer os
mark.: pro 'bart brentjens' locking xc
es milyen sulyban van?
#13464
Írta 2007. szeptember 19. - 11:26
aztán ez mennyire merev?
elsõváltó: '07 shimano lx e-type
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#13465
Írta 2007. szeptember 19. - 11:01
[COLOR=Blue]
ami még nincs meg: ... piros szélû odi lock-on.
az meg mi?
piros nyeregcsöbilincs is lehet még de az már hab lenne a tortán
:clap: szép bicó lett az egszer biztos!
#13466
Írta 2007. szeptember 19. - 10:41
tag: fox rp23 190*50
villa: '07 manitou minute elite spv rtwd 120-150 mm (vargánya tuning)
k.csap: hope stepdown
vált./fékkar: '07 shimano xtr dualcontrol
fék: '07 shimano xtr dualcontrol
féktárcsa: hope floating rotor 203/183 mm
e.agy: hope xc pro
h.agy: dt hügi
felnik: mavic xm719 (hegesztett, 25mm)
küllõk: elöl 2-1,6 ritchey hátul 2-1,8 dt, piros alu küllõanya
külsõ: schwalbe racing ralph 2,25" kevlar triple compound
belsõ: schwalbe sv14
hajtókar: '07 shimano xtr
középrész: '07 shimano xtr
elsõváltó: '07 shimano lx e-type
hátsóváltó: '07 shimano xtr sgs
lánckeréksor: '07 shimano xt 11-32
lánc: shimano hg-93
pedál: '07 shimano xtr
nyeregcsõ: syntace p6 carbon
nyereg: selle italia flite ti316 (new)
kormánysz.: thomson elite os
korm.: specialized rizer os
mark.: pro 'bart brentjens' locking xc
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#13467
Írta 2007. szeptember 19. - 10:24
:love1:
jöhetne egy alkatrészlista azért
#13468
Írta 2007. szeptember 19. - 10:14
mod: KATT a képekre!!


ami még nincs meg: piros láncgörgõ az xtr-be, piros csavar a hajtókarba és piros szélû odi lock-on.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#13469
Írta 2007. szeptember 18. - 22:24
offcsak egy kona...
akkor mostmire vágysz??
persze, nyugodtan !!!!!
fekete, nagymellû... többit gondold oda (jajj, csak hozé meg ne hallja:D)
on
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#13470
Írta 2007. szeptember 18. - 22:17
#13471
Írta 2007. szeptember 18. - 22:07
Hali! Akkor szeretném megmutatni én is a most elkészült bringámat...
ez is csak egy kona...
tetszik! jól ki néz!
Gyõrújbaráton meg lehet tapizni, meg kipróbálni?
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#13472
Írta 2007. szeptember 18. - 21:43
#13473
Írta 2007. szeptember 18. - 20:17
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#13474
Írta 2007. szeptember 18. - 18:11
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#13475
Írta 2007. szeptember 18. - 18:01
#13476
Írta 2007. szeptember 18. - 17:43
Tam gratula! Tetszik. (a kulacstartód karbon;))
Használd egészséggel!
Viszont ha tényleg lesz Yetid, akkor megtéplek!
ja, meg a kormanycsapagy alatetek is...
es hat persze hogy lesz yeti, csak az a kerdes hogy mikor. vagyis ha jobban belegondolok mar van egy... egy DH9 vaz log bent a muhelyben. csak meg azt nem tudom mit kezdjek vele.
telot meg egyelore megprobalom mukodesbe hozni aztan majd meglatjuk
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13477
Írta 2007. szeptember 18. - 17:37
#13478
Írta 2007. szeptember 18. - 17:34
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#13479
Írta 2007. szeptember 18. - 17:29
Használd egészséggel!
Viszont ha tényleg lesz Yetid, akkor megtéplek!
#13480
Írta 2007. szeptember 18. - 17:26

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






