Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#12501
Írta 2007. december 28. - 01:04
#12502
Írta 2007. december 28. - 00:11
egyszer volt nekem is:
#12503
Írta 2007. december 27. - 22:19
Nikon D50-essel, Nikon 18-70-es objektívvel. Sajnos ISO800-ra állítottam és ezért kicsit zajosak lettek.
Ezek "zajosak"?. èn nem is probálkozom ilyennel. 2 kete van meg az új váz, de má 3 x letaknyoltam vele. Ami most nincs a képeken az a lefele út volt. ugrottam vele és egy megfagyot vadisznótúrásban landoltam. Lement a víllárol valami 6cmn a festék. Na mind 1. Használtati meg élvezeti cucc.
#12504
Írta 2007. december 27. - 22:12
Miért, mirõl raktál fel képet ?
A géphez maxiriszpekt -meg VV-nek is !-, a fotok milyen géppel készültek ?
Nikon D50-essel, Nikon 18-70-es objektívvel. Sajnos ISO800-ra állítottam és ezért kicsit zajosak lettek.
#12505
Írta 2007. december 27. - 21:55
a fotok milyen géppel készültek ?
ott van oldalt a flickr-n: Taken with a
D50.
#12506
Írta 2007. december 27. - 21:47
több és nagyobb képet raktam fel IDE
csak a feleségem meg ne tudja:)
Miért, mirõl raktál fel képet ?
A géphez maxiriszpekt -meg VV-nek is !-, a fotok milyen géppel készültek ?
Mer' egy állat vagyok !
Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.
#12507
Írta 2007. december 27. - 21:42
#12508
Írta 2007. december 27. - 21:38
Ki meg hol nyomul. Az elöbb értem haza:
http://pix.bikemag.h...at=3198&ppuser=
hát igazán irígyellek ezért a csodás terepért. Érdekes, hogy ennyire nincs ott hó.
#12509
Írta 2007. december 27. - 17:04
Ki meg hol nyomul. Az elöbb értem haza:
http://pix.bikemag.h...at=3198&ppuser=
ilyenkor hogy tudok irigykedni:D
az elsõ kép ááá de jó terep
#12510
Írta 2007. december 27. - 16:59
#12511
Írta 2007. december 27. - 14:59
#12512
Írta 2007. december 27. - 14:22
#12513
Írta 2007. december 27. - 14:18
#12514
Írta 2007. december 27. - 14:14
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#12515
Írta 2007. december 27. - 12:07
#12516
Írta 2007. december 27. - 10:55
szerintem abban a bicoban 1000szer jobban áll a nixon, mint mondjuk egy 888 vagy egy boxxer. nem beszélve arrol, hogy ugy a monoblock is eléggé magasan lenne, és ugy tudom, hogy hivatalosan is 150mm körüli teloval a legoptimálisabb.
amugy meg fasza bico:clap:
:wazuuup:
#12517
Írta 2007. december 27. - 10:17
#12518
Írta 2007. december 27. - 01:03
#12519
Írta 2007. december 27. - 00:27
szine+a formula iszony odavág!
sram nekem iparibb sokkal mint a sh,meg akkorát ránt a rugó hogy vízhangzik ahogy csattan az egész..
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#12520
Írta 2007. december 27. - 00:19

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






