Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#12541
Írta 2007. december 26. - 21:19
#12542
Írta 2007. december 26. - 21:16
Jó tárcsásan is, csak mondjuk minimum egy BB5-BB7 kéne rá. Vagy valami olajos.
#12543
Írta 2007. december 26. - 21:14
#12544
Írta 2007. december 26. - 21:12
Nekem úgy tûnik, mintha a stucniban lévõ csavarok el lennének rozsdásodva! Vigyázz, hogy bele ne rohadjon!
Már szétkaptam a kore stucniból a csavarokat és nem a csavar anyaga miatt rozsdás, csak valami ronggyal letörölhetõ volt rajta.
Kérdés:
A bowdenek elég nehezen siklanak (fék). Mit javasoltok? Bowdenház csere valami Jagra teflonos fajtából, vagy komplett csere. Meglátásom szerint a bowden jó állapotban van, de lehet arról is hiányzik esetleg a teflonos cucc.
Sajna itt frekventáltan jelentkezik, mivel végig házban fut a hátsóhoz a fék bowden. Mondjuk elöl is vaczak.
Na jó nem akarok többet off lenni, csak ezt az egyet kérdeztem.
#12545
Írta 2007. december 26. - 19:37
a hátsó bowden elég gány sõt szerintem kicsit hosszú is a kelleténél, de innen látom a rögzítõ szemet:P
meglepõdtem ezen a speed king-en hogy belefér a vázba...nekem max 2.2-t ajánlottak elõre-hátra de valószínû ez is belemenne mert nem olyan széles. lehet veszek én is egy garnitúrát
#12546
Írta 2007. december 26. - 17:22
nagyon szép :spoko:na ehunvane mai termís:
hogy örültem volna én anno, ha ennyi idõsen mint te most, csak fele ilyen jó biciklim lett volna....
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#12547
Írta 2007. december 26. - 15:40
Bringám:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
És hamarosan belekerül ez:
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
#12548
Írta 2007. december 26. - 14:59
[highlight] The bike way of life [/highlight]
#12549
Írta 2007. december 26. - 09:53
nem rossz!
silento gumik hogy szuperálnak?
Nem mentem vele még kb 100km-t, de meg vagyok idáig elégedve velük.
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy ezzel a géppel tényleg egy régi álom vált valóra és hogy ilyen márkás defekt védelmes gumim eddig még sohasem volt.
Az elsõ sidet sajnos szimering cserére kellett vinni, de megkapta az új team erõsebb szimeringjeit és most fel fújva remekül szuperál. A hátsó váltóban is le lettek cserélve a görgõk, mert elkoptak. A bowdenek is cserések és úgy általánosan tiszta homok és föld volt a bringa, amikor megvettem.
Amúgy lehetett vele menni és fura, de csak szétszedés után derült ki, hogy a kormány csapiban meg néhány golyó hiányzott. Csapágyboltból pótoltam egy új készlet golyóval.
Megdöbbentõen könnyû bicaj. És most már lehet talán retrónak is nevezni
#12550
Írta 2007. december 26. - 09:40
silento gumik hogy szuperálnak?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#12551
Írta 2007. december 26. - 09:34
#12552
Írta 2007. december 26. - 09:32
jah, ez elég ocsmány...a hátsófékhez vezetõ bowdenház nagyon gány amugy?
két gyorskötegelõ, oszt' csá.
egyébként az összkép nem rossz! ennyi idõsen nekem is hasonló vasam volt...
és én is nagyon örültem neki, mint elsõ komolyabb bicajnak.
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#12553
Írta 2007. december 26. - 01:43
még várok építõ jellegû ötleteket is:)
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#12554
Írta 2007. december 26. - 01:00
#12555
Írta 2007. december 26. - 00:44
ma voltam testelni a speed king-et.kb 80 km-en keresztül.végig hóban.hmmmmm:)
a hátsófékhez vezetõ bowdenház nagyon gány amugy?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#12556
Írta 2007. december 26. - 00:25
#12557
Írta 2007. december 26. - 00:22
hóttisza faszául be van fagyva, de azért nagyon nem fickóztam.mondom sikkanti-sikkantérija lesz azt nekem annyi...:S
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#12558
Írta 2007. december 25. - 09:52
#12559
Írta 2007. december 25. - 02:32
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#12560
Írta 2007. december 24. - 09:53
Üdv.
Grande

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





