Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11341
Posted 2008. April 21. - 22:27
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11342
Posted 2008. April 21. - 20:24
http://www.pinkbike.com/photo/1954290/
http://www.pinkbike.com/photo/1954286/
http://www.pinkbike.com/photo/1954283/
http://www.pinkbike.com/photo/1954274/
#11343
Posted 2008. April 21. - 20:23
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
#11344
Posted 2008. April 21. - 19:40
bocs a szar képekért:S ilyenkor este nehéz ezzel a szar géppel jobbat lõni

további pikcsörz
http://kep.tar.hu/daci/50570941#2
#11345
Posted 2008. April 21. - 18:55
#11346
Posted 2008. April 21. - 18:45
nah en is azota csinaltam jo fotot a geprol, lemostam meg minden ->
http://www.pinkbike.com/photo/1953908/
Nagyon jóóóóó!
#11347
Posted 2008. April 21. - 18:16
http://www.pinkbike.com/photo/1953908/
I wish that I could fly, I’d take you there with me across the sky, beneath the veil, we all want to be free!
wannabe...
#11348
Posted 2008. April 20. - 20:29
Megkésve,de annál nagyobb büszkeséggel mutatom meg a mit hozott a jézuska,és mi jót vettem a névnapi pénzembõl.
Mozo vibeR teleszkóp->Rck Shox Judy3
Acera fékváltókar->Sram Attack Trggier 3x8-as váltó és Bike+ fékkar
Acera hátsóváltó->Shimano LX rövidkanalas
Sram x3 felsõbilincses elsõváltó->Shimano Acera alsóbilncses(nem kimondottan fejlõdés)
régi fémkeretes taposópedál->Bike+ "szöges"
Képek: http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
#11349
Posted 2008. April 20. - 17:11
(Ha a Black-re már nem tartasz igényt, dobj meg egy privivel.)
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#11350
Posted 2008. April 20. - 10:53
A végén még erre a márkára is kellene nyitni egy Gery Fisher topic-ot már ha még nincs?
Jó ötlet!
http://forum.bikemag...4928#post714928
#11351
Posted 2008. April 20. - 08:55
nekem is volt fisherem
full xt-s dualcontrolos össztelós gary fisher cake 1 dlx.
Akkor lehet hogy én nem járok olyan helyeken ahól a Gery-k elõfordulnak mert
én eddig összesen talán ha 5 Gary Fisher-t láttam abból is 1db-ot élõben a Bringaexpón a többit fotón és azok is merev faruak voltak de a fullik ezek szerint még ütõsebbek lehetnek,gondolom nincs már róla fotód?:chin:
A végén még erre a márkára is kellene nyitni egy Gery Fisher topic-ot már ha még nincs?
#11352
Posted 2008. April 20. - 04:21
nekem is volt fisheremHát ez se egy sûrûn elterjedt márka itthon a kis hazánkban
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#11353
Posted 2008. April 19. - 20:04
#11354
Posted 2008. April 19. - 19:34
2 alapító tag külön vált, megmaradt a trek és lett a gary fisher.
Sok közük van egymáshoz.
#11355
Posted 2008. April 19. - 19:12
Itt az új bringám:
A váz egy 05'-ös gray fisher Big sur, félkarbon.
Teleszkóp szintén nem egy mai darab, de ideiglenesen ezzel raktam össze, majdj kap valami levegõs cuccot.
Kerekek: WTB Dual duty, Dirt kerekek, XC-re szánalmas.... Mavic Crossride disc kerekek érkeznek a napokban angliából.
Fékek: Avid juicy 3
Úgy naggyából a cuccok rajta BONTRAGER
Az egész váltórendszer kb 1 hónapot használt Shimano deore-k ból áll, 2 évesek.
A lánc egy fos cucc, a márkáját se tudom asszem shimano, angliából a kerekekkel együtt jön egy KMC lán.
Röviden ennyi, a bringát ma raktam össze, így tapasztalat egyenlõre 0, párszáz méteren nagyon jónak bizonyult.
(A váz ebayen lett véve £140-ért, az új ára £499.99-ról £349.99 -re az evans cycles boltban.
Üdv mindenkinek
Hát ez se egy sûrûn elterjedt márka itthon a kis hazánkban,de nagyon király gratula hozzá.:prosze: :ok:
Egy Gary Fisher-re én is be pályáznék a TREK-em mellé.
Én utoljára a Bringaexpón a TREK standján(hól máshol) láttam egyet az narancs sárga vólt és az is nagyon szép.:lick:
#11356
Posted 2008. April 19. - 18:54
#11357
Posted 2008. April 19. - 18:34
A váz egy 05'-ös gray fisher Big sur, félkarbon.
Teleszkóp szintén nem egy mai darab, de ideiglenesen ezzel raktam össze, majdj kap valami levegõs cuccot.
Kerekek: WTB Dual duty, Dirt kerekek, XC-re szánalmas.... Mavic Crossride disc kerekek érkeznek a napokban angliából.
Fékek: Avid juicy 3
Úgy naggyából a cuccok rajta BONTRAGER
Az egész váltórendszer kb 1 hónapot használt Shimano deore-k ból áll, 2 évesek.
A lánc egy fos cucc, a márkáját se tudom asszem shimano, angliából a kerekekkel együtt jön egy KMC lán.
Röviden ennyi, a bringát ma raktam össze, így tapasztalat egyenlõre 0, párszáz méteren nagyon jónak bizonyult.
(A váz ebayen lett véve £140-ért, az új ára £499.99-ról £349.99 -re az evans cycles boltban.
Üdv mindenkinek


#11358
Posted 2008. April 18. - 21:55
nagyon szép
kéne nekem is egy cro-mo bringa...
egyetértek. mindkét dologban. viszont egy sid jobban festene a kästle bringában. természetesen a régi sid
#11359
Posted 2008. April 18. - 21:04
#11360
Posted 2008. April 18. - 20:53

Sign In
Create Account

Back to top





