Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11321
Írta 2008. április 24. - 07:52
Would you, Quintus? Would I?
#11322
Írta 2008. április 24. - 02:20
tubeless témában: azt hallottam, hogy az uj speci 2bliss gumit kell venni, meg a régi specialized airlock szmötyit (nem a pro-t, hanem a simát!) és felhigítani 50-50% arányban vizzel. igy nem fog kiszáradni fél év után mint a stan's, de ugyanugy tömít (higitatlanul eredetileg belsõkbe való) és akkor használhatod a gyári szallagot, ami a kerékkel jött, max a stan's szelepét használod ha ezzel nem jó. és igy könyebb leszel, mint egy 90 grammos xxlight schwalbe belsõvel.
mivel a 2bliss gumik gyakorlatilag csak a peremben különböznek a simától, igy sulyban ott vagy mintha sima kevláros speci gumit vettél volna: 550 gramm a 2.0" fast trak, a captain könyebb valamivel. (megjegyzés: állítólag hutchinson külsõkkel is megy a buli)
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#11323
Írta 2008. április 24. - 01:45
#11324
Írta 2008. április 23. - 23:50
#11325
Írta 2008. április 23. - 23:30
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11326
Írta 2008. április 23. - 22:34
Mer' egy állat vagyok !
Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.
#11327
Írta 2008. április 23. - 21:36
Gondoltam, hogy pár dolog megalkuvás - mindenki abból fõz, ami van.
A "nem túl jó fotó" miatt nem láttam, hogy tuti a nyeregcsõ, illetve, hogy a fék XT és nem XTR. Én nem cserélném XTR-re. Akkor már inkább vmi más.
Nyeregcsõ+nyereg ügyben én I-Beam párti lettem, és mióta új nyeregcsöve van az SDG-nek, még inkább.
És lesz Thomson nyeregcsõ bilincs.
#11328
Írta 2008. április 23. - 21:26
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11329
Írta 2008. április 23. - 21:22
A vázat és a villát nem bántom (tamaska úgy is ismeri a véleményem, a villa pedig "ideiglenes," szükség megoldás).
Amin én változtatnék:
- shadow váltó (akár XT az XTR helyett)
- XTR fék helyett XT
- könnyebb nyeregcsõ
- más nyereg (ez nagyon szubjektív, és tudom, hogy tamaskanak ez jött be)
- a hézagolókat mind a stucni alá raknám:)
#11330
Írta 2008. április 23. - 21:19
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11331
Írta 2008. április 23. - 21:12
#11332
Írta 2008. április 23. - 21:10
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#11333
Írta 2008. április 23. - 21:10
#11334
Írta 2008. április 23. - 21:04
#11335
Írta 2008. április 23. - 21:00
ez bizony egy aztamocskosdeatomállatgép! Etalon váz és setup!
Kéne:lick:
#11336
Írta 2008. április 23. - 20:57
#11337
Írta 2008. április 23. - 20:52
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11338
Írta 2008. április 23. - 14:29
egy-ket szukseges valtoztatastol eltekintve igen. sajna nem lett olyan villam amilyet szeretem volna, az majd kesobb potlodik.
remelem nem lesz bent holnap a fonokom, mert lesz benne vagy 3-4 munkaora...
elvileg mára megjött már a vázad is.
hol vannak már azok a képek?
már tükön ülünk
#11339
Írta 2008. április 21. - 22:38
remelem nem lesz bent holnap a fonokom, mert lesz benne vagy 3-4 munkaora...
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11340
Írta 2008. április 21. - 22:31
Ez már az lesz...?na megjottek a kerekek. holnap ha igaz akkor jon a vaz meg a villa is. este talan kepek
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





