Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11361
Írta 2008. április 18. - 20:46
Nem fussa :-) nagy a család, nomeg az állami hivatal sem magánszektor :-)
A benne lévõ 96-os judy xc melett pedig gyorsan elszaladt 12 év, úgyhogy pár komolyabb túrát követõen valami finomabb mozgású kellett bele, ez meg ott vót ócsón.
Szebb napot :-)
#11362
Írta 2008. április 18. - 20:39
"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"
#11363
Írta 2008. április 18. - 20:36
#11364
Írta 2008. április 18. - 19:42
Milyen magas vagy? Vagy csak nekem tûnik kicsinek a váz?
198:)...20as váz,40es nyeregcsõ
Egyébként viszonylag hosszú a váz,de nem tom fejbõl h pontosan hány cm.
#11365
Írta 2008. április 18. - 18:30
Kästle absolute 3000 1997-bõl :-)
Teljes 97-es xt szett kivéve hajtókar, Mavic 221 felni, Racing Ralph gumi, az eredeti Itm stücni és kormány helyett Race Face lett, és az 1997-es fehér Rock Shox Judy xc helyett a Manitou R7.
Edzõbringának építettem, de látom idén már csak ezzel megyek, annyira jó.
Ja a váz crmo. deda csövekbõl van.
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
Sziasztok.
#11366
Írta 2008. április 18. - 16:40
Milyen magas vagy? Vagy csak nekem tûnik kicsinek a váz?
Szerintem ez hosszabb váz mint az átlag.
#11367
Írta 2008. április 18. - 16:34
Õ pedig az edzõbringám:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Milyen magas vagy? Vagy csak nekem tûnik kicsinek a váz?
Race, no Rest!
#11368
Írta 2008. április 18. - 16:00
#11369
Írta 2008. április 18. - 15:05
#11370
Írta 2008. április 18. - 11:03
A héten állt össze az én drágászágom:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
(a külsõket leszámítva végleges)
Õ pedig az edzõbringám:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Az a Cube nagyonszép!
#11371
Írta 2008. április 18. - 10:44
Cube, Lapierre, Voitl nagyon bejönnek! Eléggé gyönyörûek! Süt a nap, betekerek a városba, aztán én is lövök képet.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#11372
Írta 2008. április 18. - 09:38
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
(a külsõket leszámítva végleges)
Õ pedig az edzõbringám:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
#11373
Írta 2008. április 17. - 23:31
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11374
Írta 2008. április 17. - 22:08
Majd remélem minél hamarabb tudok felrakni képeket.
#11375
Írta 2008. április 17. - 22:03
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#11376
Írta 2008. április 17. - 21:59
#11377
Írta 2008. április 17. - 21:49
#11378
Írta 2008. április 17. - 21:47
ez olyan VV-s:) nagyon rendben vanBenyomom az enyémet is. ùj féket kapott meg pedálokat.
a helyszínválasztásért járna az 5-ös
edit: elsõ gyorszárt igazítanám a hátsóhoz csak a rend kedvéért:)
#11379
Írta 2008. április 17. - 20:28
Mindenkinek grat, és sok letekert km-t!
#11380
Írta 2008. április 17. - 20:23
hú rebell, ez gyönyörûû! :spoko:
bálint: amióta a csillapítást kitekertem, nem nyüszög:)
és ha betekered akkor megint vagy teljesen megszûnt a hangja?

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






