Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#11381
Írta 2008. április 17. - 20:02
hú rebell, ez gyönyörûû! :spoko:
bálint: amióta a csillapítást kitekertem, nem nyüszög:)
bálint: amióta a csillapítást kitekertem, nem nyüszög:)
Autist Team:)
#11382
Írta 2008. április 17. - 19:50
#11383
Írta 2008. április 17. - 19:28
Benyomom az enyémet is. ùj féket kapott meg pedálokat.
Fék: Formula Bianco GM Edition (+ Puro fékcsö + Karbon 1 újas fékkar)
Pedál: Crank Brothers Acid 1
http://www.hostpix.d...at=00kgEuyS.jpg
http://www.hostpix.d...at=YAGQlbS5.jpg
http://www.hostpix.d...at=x1AuvT39.jpg
http://www.hostpix.d...at=iNVhIXvN.jpg
http://www.hostpix.d...at=3GyfAX57.jpg
Fék: Formula Bianco GM Edition (+ Puro fékcsö + Karbon 1 újas fékkar)
Pedál: Crank Brothers Acid 1
http://www.hostpix.d...at=00kgEuyS.jpg
http://www.hostpix.d...at=YAGQlbS5.jpg
http://www.hostpix.d...at=x1AuvT39.jpg
http://www.hostpix.d...at=iNVhIXvN.jpg
http://www.hostpix.d...at=3GyfAX57.jpg
#11384
Írta 2008. április 17. - 19:01
Ralph: hát igen, "rokonok":)
Olee: dehogyis, pont jó, amúgyis tervbe van véve egy "dupla" nyeregcsõ, mint például az Onoff Morph, pár gramm plusszért cserébe égig húzható és "tökig letolható" lesz:)
ilyesmi:
http://www.primusspo...esc-150x419.jpg
vagy valami Titec Scoper
és köszi a többieknek is;)
tagot szétberhelted már a nyüszögés miatt?
végre látom a geminit:D a bear kicsit védtelen ellene, de hát ez van. más mûfaj:D
#11385
Írta 2008. április 17. - 18:49
Ralph: hát igen, "rokonok":)
Olee: dehogyis, pont jó, amúgyis tervbe van véve egy "dupla" nyeregcsõ, mint például az Onoff Morph, pár gramm plusszért cserébe égig húzható és "tökig letolható" lesz:)
ilyesmi:
http://www.primusspo...esc-150x419.jpg
vagy valami Titec Scoper
és köszi a többieknek is;)
Olee: dehogyis, pont jó, amúgyis tervbe van véve egy "dupla" nyeregcsõ, mint például az Onoff Morph, pár gramm plusszért cserébe égig húzható és "tökig letolható" lesz:)
ilyesmi:
http://www.primusspo...esc-150x419.jpg
vagy valami Titec Scoper
és köszi a többieknek is;)
Autist Team:)
#11386
Írta 2008. április 17. - 18:26
conor1326: a Voitl MC VIII-as géped jól menne színben az enyémhez (és persze a másban is,mert ugye...)
;-)
Gigantikus gratulációm!
Szuper a GÉP!
(persze a "csillagromboló" is)
Micsoda szezon lesz ez,többen új (szebb,jobb) kerékpárokkal!
;-)
Gigantikus gratulációm!
Szuper a GÉP!
(persze a "csillagromboló" is)
Micsoda szezon lesz ez,többen új (szebb,jobb) kerékpárokkal!
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."
#11387
Írta 2008. április 17. - 18:24
#11388
Írta 2008. április 17. - 17:31
Jó lett az Conor. Remélem nem csesztem ki veled túlságosan a nyeregcsõ hosszával. Jóval feljebb ülsz, mint én. 
assasinbug : köszi
assasinbug : köszi
#11389
Írta 2008. április 17. - 16:18
csúszik a project
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#11390
Írta 2008. április 17. - 16:17
#11391
Írta 2008. április 17. - 16:16
Conci : szomorodj meg te is
t-3 nap
t-3 nap
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#11392
Írta 2008. április 17. - 16:04
#11393
Írta 2008. április 17. - 16:02
#11394
Írta 2008. április 17. - 15:50
Itt az enyém. Ideiglenesnek épült, míg nem találok egy jó fullyt, de nagyon megszerettem e pár hónap alatt.
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Te mindig egy jó vázat keresen, és közben olyan bringáid vannak, h leesik az állam:)
szép gép :spoko:
#11395
Írta 2008. április 17. - 13:13
SPD-sek most kiabálhatnak, hogy ÁRULÓ!!!:rofl:
kategoriak, szcenak es gangek folott allok
#11396
Írta 2008. április 17. - 12:53
#11397
Írta 2008. április 17. - 12:48
jaja, csak ezt gondolkodas nelkul es hirtelen felindulasbol tortent beszerzes volt,
nem pedig a koltseghatekony, CRC-s, vagy korbejarkalos. Sipcsontomat mar szettepte
nade ON
nem pedig a koltseghatekony, CRC-s, vagy korbejarkalos. Sipcsontomat mar szettepte
nade ON
#11398
Írta 2008. április 17. - 12:43
Ákosmákos:
van itt faja könnyõ platform pedál (440gr) 5900
van itt faja könnyõ platform pedál (440gr) 5900
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#11399
Írta 2008. április 17. - 12:38
VV: kabbe 
a kezenallas eddig se ment, de mar 2 hete DH/tura uzemmodban vagyok, remelem lassan te is.
hetvegen en is lovok kepeket, mert az elveimmel mit sem torodve vettem platform pedalt
Olee: szep gep, a villa szine meg odab@sz, kar hogy mas tipusnal nem hasznaljak
a kezenallas eddig se ment, de mar 2 hete DH/tura uzemmodban vagyok, remelem lassan te is.
hetvegen en is lovok kepeket, mert az elveimmel mit sem torodve vettem platform pedalt
Olee: szep gep, a villa szine meg odab@sz, kar hogy mas tipusnal nem hasznaljak
#11400
Írta 2008. április 17. - 12:37
Itt az enyém. Ideiglenesnek épült, míg nem találok egy jó fullyt, de nagyon megszerettem e pár hónap alatt.

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére












