Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11281
Írta 2008. április 26. - 11:54
#11282
Írta 2008. április 26. - 11:39
eggbeater pedaltol meg a hideg kiraz. koszi nem
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11283
Írta 2008. április 26. - 09:44
esetleg pedálnak CrankBrothers Egg Beater. ti tengelyesbe van kis arany rész is ha minden igaz
#11284
Írta 2008. április 26. - 08:09
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#11285
Írta 2008. április 26. - 07:57
#11286
Írta 2008. április 26. - 07:29
Nagyon szép bringa, és jó tekerést vele Wales-ben (is)!
#11287
Írta 2008. április 26. - 00:30
igyekszem felnoni a feladathoz. nyaron remelem egy parszor eljutok vele Wales-be.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11288
Írta 2008. április 26. - 00:22
#11289
Írta 2008. április 25. - 23:21
Deore '08 hajtómû, Sh PD-M520 pedálok, SRAM PG850 sor (11-28), PC-48 lánc.
Ideiglenesen belekerült egy RST Zeta, háát... Merev után shockol. Geo jó, pogó nemjó. Meg plusz 1000+ g.
Idõvel tolok képet.
Race, no Rest!
#11290
Írta 2008. április 25. - 16:54
(Egy ilyen aranylánc mennyire tartós?)
#11291
Írta 2008. április 25. - 16:35
huh, elvinném egy körre, grat.rendes[ebb] kepek
"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"
#11292
Írta 2008. április 25. - 13:27
gratula
#11293
Írta 2008. április 25. - 12:15
#11294
Írta 2008. április 25. - 12:13
#11295
Írta 2008. április 25. - 12:11
Szomorodjál meg!
Így azért egészen más. És nekem tetszenek az arany kiegészítõk. A váz pedig minõségi munka, ahogy az elõdje is.
Két kérdésem lenne:
1., Shimano vagy Hope adaptereket használtál a fékhez?
2., diót vagy head doctort használtál a kormánycsapágyhoz?
shimano adapterek, es hope head doctor.
Huhh egy yeti azért az yeti. Gyönyörû a gép, gratula, bár nem montizok, de okozott így is egy kis szívritmuszavart az összkép. Csak egy apróság: az a cérnavékony Syntace stucni birni fogja ha majd hajlongsz a kormányon, miközben a teló alulról püföli?
remelem birni fogja. vallalnak ra vagy 5ev garanciat... es nem erzem rugalmasnak egyaltalan
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11296
Írta 2008. április 25. - 11:14
tetszik ez az alsócsõ profil, a kerekek se gyengék:scared:
csak egy baja van hogy nem az enyém:)
#11297
Írta 2008. április 25. - 11:05
#11298
Írta 2008. április 25. - 10:52
Két kérdésem lenne:
1., Shimano vagy Hope adaptereket használtál a fékhez?
2., diót vagy head doctort használtál a kormánycsapágyhoz?
#11299
Írta 2008. április 25. - 10:52
#11300
Írta 2008. április 25. - 10:49
Fájna a szívem mikor a közek csapkodását hallanám a vázon.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






