Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#11241
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Tyûûû kell!
Ütõõs lett:) Bár nem lett a fehér már túl sok?:P
Nekem meg már 3 hete no bringa..:/ 2 hete a kezemben kéne lennie az új váznak, erre még sehol..

#11242
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás

wáwáwáwáwáwá ::D

Hmm, nekem még mindig csak 1280-at bír széltében a monitorom...

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#11243
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
ugye nem a tiéd? :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#11244
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
azért nehogy megenyhülj :-)

Melóbajárós :D

#11245
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
szóval nem az õvé, se nem Kittié?

akkor nem utálom annyira.. :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#11246
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
:)
ez kérlekszépen egy specialized márkájú kerékpár :-)

azonbelül SX Trail típus :-D

És most rajta össze - egy közeli ismerõsnek :)

#11247
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Ez mi ez Sala?

kié?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#11248
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
nice,nice lalikám
azt is csak csendben jegyzem meg, hogy a régi fényezés jobban tetszett, mert a végén megkapom a biglit a torkomra:D

#11249
nyimi

nyimi

    vendég

  • fórumtag
  • 135 hozzászólás
Hohohohóóóó

Széééép!

Kérdés: A nyereg mennyire széles? WTB power V szélesség kb? (lehet hülye kérdés) :)

Most akarok beszerezni én is egyet, csak nemtom, hogy az AM vagy a FR syncros lenne a jobb. Nekem wtb pover v van, csak ehhez tudom "pászítani".

Jól látom az FL?

#11250
elbandi2

elbandi2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 442 hozzászólás
Nem rossz ember- biglije van:D
Tetszik a bringa, szép színes, grat:cool2:
Jobb képet eszközölj, többet fog mutatni sokkal.

#11251
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
gyúúúú :D nemrossz.
ez amolyan "kisbicó" a másik szörnyeteg mellé? vagy azt lecseréled?

ja és jobb kép rulz :cool:

#11252
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
wáwáwáwáwáwá :
:D
Feltöltött kép

Alkatrész lista:

váz:Specialized Sx trail 08
villa: manitou travis single 150
kormánycsap.: fsa pig
elsõagy: b+ arany elox
hátsóagy: chris king(wáwáwáwáwá) arany
fekete küllõk
arany elox küllõanya
ds28 felnik
Syncros karbon láncterelõ,bulk kormány, fr stücni, nyereg
thomson nyeregcsõ
Xt hátváltó
Saint váltókar
Xt fékek
Saint hajtómû truva rockringel

:D

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#11253
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás

fordítás :
azt mondja hogy az integrált dejórnak nagyobb a q faktora mint a mostaninak, és mert csámpás a bokájával úgyis ledörzsölné a felületkezelést a hajtókarrol igy inkább lecsiszolja ....:)

miva?:D
nem csiszolom le, már csiszoltan veszem:) (nemis, csak ezüst) egyébként a nem csámpás, spd-s rendszerrel vagy anélkül közlekedõknél is látni hogy kopott a hajtókar

#11254
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
venne ezüstöt.... :chin:

#11255
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Delma: a Qfaktor egy millimétert se változik. Tudod, hogy mirõl beszélsz?

A cipõ meg.. tudod, hogy milyen vastag egy ilyen felületkezelés? tized milliméter nagyságrendben gondolkodj.

én már értem

fordítás :

azt mondja hogy az integrált dejórnak nagyobb a q faktora mint a mostaninak, és mert csámpás a bokájával úgyis ledörzsölné a felületkezelést a hajtókarrol igy inkább lecsiszolja ....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#11256
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Delma: a Qfaktor egy millimétert se változik. Tudod, hogy mirõl beszélsz?

A cipõ meg.. tudod, hogy milyen vastag egy ilyen felületkezelés? tized milliméter nagyságrendben gondolkodj.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#11257
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás

ha lecsiszolod a felületkezelést változik a q-faktor ? kifejtenéd ?


edit: nagyobb q-factor miatt. meg nézd azt hogy platform pedállal nyomulok, ott könnyebben elmozdul és hozzáér a cipõd
de az spd is meglesz még nyáron, most a hajtómû úgynézki fontosabb

LL te meg olvass vissza, aztán irogass;)
a 2 hajtókar közti távolság egy integrált és egy normál monos rendszer között nem ugyan az, errõl szinte havonta szó van a meghajtás topicban

#11258
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

ha lecsiszolod a felületkezelést változik a q-faktor ? kifejtenéd ?

:D ne kötekedj..:D MI ezt nem tudhatjuk.--

#11259
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

ja nekem is:)
off:
5.-én meg is rendelem, de úgynézki csak ezüstben tudnak hozni:\ de jobb is, a fekete alivioról is lecsiszoltam a festéket, ezen is tuti lefogom, sõt itt még a qfactor miatt is.

ha lecsiszolod a felületkezelést változik a q-faktor ? kifejtenéd ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#11260
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás

Tetszik a hajtókar. ;)

ja nekem is:)
off:
5.-én meg is rendelem, de úgynézki csak ezüstben tudnak hozni:\ de jobb is, a fekete alivioról is lecsiszoltam a festéket, ezen is tuti lefogom, sõt itt még a nagyobb qfactor miatt is. meg az ezüst megy az x7hez. remélem a gyakorlatban is rámennek majd az alivio 8-as tányérjai, mert akkor nem kell vegyek 9-es láncot,fogsort,váltókart

Bubu látom defekt ügyben semmit nem bízol a véletlenre:)
tipp: a láncvilla védõt én elõrébb húznám hogy takarja azt a felirat maradékot a hajtómû felöl