Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11261
Írta 2008. április 28. - 21:29
Race, no Rest!
#11262
Írta 2008. április 28. - 21:08
Elkészült a bringám EVO II.-es változata.
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
#11263
Írta 2008. április 28. - 19:22
Hogyan lenne elég?
Sztem ezentúl fel nem rakok 180asnál kisebbet elõre, kell a fékerõ... Sosem baj ha sok, de ha kevés az nagyon nagy gond... Az a pár g meg nem oszt nem szoroz...
Hogy témához is kapcsolódjak, szép a Yeti, de nagyon. Sõt! Az orbea is, bár így slick-el annyira azért nem
Nekem 185 van elöl, 160 hátul, és egy dagadt állat vagyok (95kg), valamint egy kõnehéz (kb. 14 kg) bringám van. Bármikor meg tudok állni elég szép tempónál. Sztem is elég lenne abba a keróba 160 (ha gramm mániás az ember) elõre.
Bocs az OFF -ért
Király a YETI!!!
HAVE YOU SEEN IT?
#11264
Írta 2008. április 28. - 18:54
Határozottan jobb, mint a tavalyi felállás! Jó, hogy nem azt a drótból hajlított kulacstartót tetted fel. A gumi szürkéje jól illeszkedik a vázhoz, de a fekete felni miatt optikaikag nekem túlságosan hangsúlyos. Sokkal szebb az új fékkar, az elõzõ majdnem összeért középen. A szarv az én szememnek vékony egy Moratin.
Mennyi a kormánycsõ és a nyereg orrának távolsága? Szilvásra már nekem is frissített gép lesz, kell még egy-két cucc.
Az új UTS felni V-fékes ez lehet, hogy segít az optikai hatáson. Remélem egyszer sikerül majd szert tenni egy Morati szarvra. A kormánycsõ közép 110mm-es stucnival a nyeregcsúcsig 520mm. (miért érdekel ez a méret?) Esetleg elárulnád, mit tervezel az 1.3-on frissíteni?
Igen ezek létfontosságú alkatrészek
A szarvról kérdeznék egyet. A bilincs kialakítása nem iszonyú kényelmetlen fogású? Gondolom csak hozzáér a kezed, mert elég rövid a szarv...
Összességében nagyon penge verda :cool2:
Én is féltem a spártai kilakítású bilincstõl, de semmi gondom nincs vele. Nagy lapátkezûeknek azért nem javaslom. Egyébként a Morati szarv sarka sem valami kényelmes fogású
Hehe, vannak akik jegyzik a 'tavalyi' setupokat? Ha tiszta lesz akkor csinálok képeket én is a gézéró idei setupjáról
Moratizo, nem semmmi gép, grat!
A Morati setupok elég belterjesek és számon tartottak, és talán ezért jó ez a topik mert minden évben (valakinél havonta ) változnak a bringák és össze lehet hasonlítani õket.
#11265
Írta 2008. április 28. - 16:45
Moratizo, nem semmmi gép, grat!
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
#11266
Írta 2008. április 28. - 09:07
Képek a biciklimrõl. Néhány nagyon fontos alkatrészt kicseréltem titánra (kormányszarv,kulacstartó,ahead kupak)
Igen ezek létfontosságú alkatrészek
A szarvról kérdeznék egyet. A bilincs kialakítása nem iszonyú kényelmetlen fogású? Gondolom csak hozzáér a kezed, mert elég rövid a szarv...
Összességében nagyon penge verda :cool2:
#11267
Írta 2008. április 28. - 07:13
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#11268
Írta 2008. április 28. - 06:39
#11269
Írta 2008. április 27. - 21:55
#11270
Írta 2008. április 27. - 20:47
#11271
Írta 2008. április 27. - 20:38
van aki szépen fokozatosan, van aki belevasalja a gumit a kanyarba egy satuval (mint én)....én is megsütöm néhaa féket...
am szép az Orbit, olyan rágószínû
#11272
Írta 2008. április 27. - 19:59
persze nem tudhatom h az illetö milyen karakterisztikájú. na meg igy legalább van 1 kis tartalék
#11273
Írta 2008. április 27. - 19:58
Csak nagyobb sebességrõl nagyobb fékerõ kell megállni
#11274
Írta 2008. április 27. - 19:55
#11275
Írta 2008. április 27. - 19:50
Sztem ezentúl fel nem rakok 180asnál kisebbet elõre, kell a fékerõ... Sosem baj ha sok, de ha kevés az nagyon nagy gond... Az a pár g meg nem oszt nem szoroz...
Hogy témához is kapcsolódjak, szép a Yeti, de nagyon. Sõt! Az orbea is, bár így slick-el annyira azért nem
#11276
Írta 2008. április 27. - 19:42
koca: a váz 1450 gramm körüli. a tárcsák lehet, hogy 160/160, de mintha az elsõ nagyobb lenne, nem tudom...
#11277
Írta 2008. április 27. - 19:24
szép. ja annyi h sztem elöre is simán elég lenne a 160 as tárcsa.
ez a váz milyen sulyban van? :chin:
#11278
Írta 2008. április 27. - 17:52
kicsit túlzásnak érzem a WCS telót, de Õ tudja, amúgy nagyon rendben van
(ha hozzámvágnák féláron, akkor én is használnám:))
milyen korcsoportban és távon indul a srác?
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#11279
Írta 2008. április 27. - 17:45
Orbea Lanza alu váz, Reba WC Poplock teló, full xt '08 dualcontrol CL (azthiszem 180/160), dt 370 CL/DT XR4.2D/dt kardküllõs kerekek, FSA k.csapi, cinelli stucni (ideiglenes), RF next sl karbonkormány, wcs markolat, speci toupe ti nyereg, speci nyeregszár. gumik most maxxis detonator 1.5 slick, ezzel hozta el, de amúgy NN 2.1 vagy michelin countrymud 2.0 vagy blacksharkmud 1.6.
képek:
http://picasaweb.goo...id91/OrbeaLanza
remélhetõleg sokszor fog az elsõk között célba érni mind az XC, mind az MX-futamokon.
#11280
Írta 2008. április 26. - 13:32
Nekem a váz elsõ ránézésre kicsit olyan santa cruz nomados.
Sok km-t bele :-)

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére














