Gratula minden gép-tulajnak a csodás gépekért.Az én gépem kis tavaszi frissítés után
gyönyörû. ennél jobban csak a karbon zaskar tetszik gt-bõl
Gratula minden gép-tulajnak a csodás gépekért.Az én gépem kis tavaszi frissítés után
178-180 cm, attól függ milyen napom van:) ehhez 18-as váz. Inkább azt mondanám, h a határon van
az a hardtail
Az én gépem kis tavaszi frissítés után:http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Ha arra gondolsz, amire gondolom, h gondolsz
, akkor nem.
cécós, hétvégi pilisi túrázós, csak a váz nem a legkarcsúbbak közül való...
mindenkinek kösz!
Jó lett a gép:clap:
Nagyon tetszik a képek helyszínválasztása, a beszürõdõ fénnyel.
Ahogy nézem valahogy olyan érzésem van mindha egy kicsit kicsi lenne neked a váz:chin: Tetszõs...
Jó kis gép... vbár sztem is kicsit kics lehet...
azt hiszem, ez olyasmi, amit hardtail trail bike-nak neveznek. nekem bejön.
Én vele, semmi extra, csak teszi a dolgát:
http://img168.images...p1020478fl2.jpg
http://img171.images...p1020481vo9.jpg
http://img254.images...p1020484cj3.jpg
http://img247.images...p1020493yv5.jpg
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"