Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#11161
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 hozzászólás

Srácok, lenne egy nem túl felemelõ kérdésem.

Ti nem féltitek mutogatni itt a bicótokat? Lassan már autó árban van egy-egy darab és ezt nem találja meg senki ha ellopják.
Lehet h én vagyok a túl paranoiás, de Budapesten azért para 1 mp is felügyelet nélkül hagyni a vasparipát, fõleg ha valami combosabb darabról van szó. Vagy tévedek?



Hát, én nem sajnálom azt akitõl el tudják lopni mert megérdemli.

Azonban amikor egy barátomnak egy tök zárt helyrõl önhibáján kívül lopták el a bringáját egy umf-et pike-al, hát meglett a pali.

Nem volt õszinte a mosolya az irodámban, megtörtem lelkileg egy kicsit.

Bringa vissza tulajának, a paliért meg jöttek s vitték bilincsben. Úgy köszöntötte a nyomozókat õszinte feltáró jellegû beismerõ vallomást kívánok tenni :-)

#11162
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

egyelore csak annyit tudok, hogy konnyu, es szep. terepen meg nem voltam vele. majd kedden megyek najtrajdolni, vagy ha nem, akkor szerdan egy felnapos tekerges [megnezem magamnak Epping Forest-et] plusz vasarnap. ezek utan talan mar tudok mondani valamit.

mi az alternativa? Next?

Titec Pluto Carbon


#11163
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Kíváncsi lennék majd a véleményedre/tapasztalatodra a Yeti kormányával kapcsolatosan. Két alternatíva között vacillálok - az egyik az lenne.


egyelore csak annyit tudok, hogy konnyu, es szep. terepen meg nem voltam vele. majd kedden megyek najtrajdolni, vagy ha nem, akkor szerdan egy felnapos tekerges [megnezem magamnak Epping Forest-et] plusz vasarnap. ezek utan talan mar tudok mondani valamit.

mi az alternativa? Next?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#11164
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Nem is baj az. Így legalább az alsó fogást is szívesen fogod használni. :)

Ha már Üröm felé kerülsz, akár Solymár felõl is bejöhetsz majd a városba.

ucsó off

ja tényleg

hazafelé útra gondolkodtam rajta már tegnap is -csak erõsen esteledett és nem volt még világitó eszköz- odafelé eszembe se jutott....lassulok agyilag is na...kalászig mindenképp be kell menni a sztendre békás bringaút kb használhatatlan virsligumival
on

igazából valami 25/ 28-as gumi volt a terv, de nem volt csak 25-ös drótós conti az meg nem igen lett volna ballonosabb.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#11165
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.050 hozzászólás
  • LocationKelenföld
Nem is baj az. Így legalább az alsó fogást is szívesen fogod használni. :)

Ha már Üröm felé kerülsz, akár Solymár felõl is bejöhetsz majd a városba.

#11166
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Tig: azért mondtam, mert savanyugabi leszólt, hogy: "az nem is igazi városi, amit nem mersz utcán hagyni"

én meg alapból poénnak szántam a melóbajárós címet...

szándékom szerint azért minimum 5000 km lesz benne év végére


Húha. Majd valami alkalmas topikba vázolhatnád a bejárós itinered Szentendre felõl, kíváncsi lennék.

Hegyen át, vagy "körbejössz" a Margit hídig?

Elnézést kérek az "off"-ért.



Szép bringa, így márkatársak leszünk. A stucnit lefelé fordítva nem próbáltad, nagyon lent volt?

off
hehe másik forúmon is kérdezték.

jó eséllyel szentendre-bkalász-üröm, bécsi út, szépvölgyi, kapy vagy törökvészi, pasaréti út - trombitás út...vagy kerülök a duna parton és a moszkva tér felé.....esetleg a bécsi utat kiváltom a virágosnyereg utca erdõalja utca vonalon ...najó a vége egyelõre csak a poén kategória volt

viszont hazafelé lehet kihagyom az elsõ hegyet, 9 óra meló meg 200 méter melegítés után a gábor áron u felsõ része lehet kicsit goromba

reggel viszont már ráálltam az 5 órás kelés projectre úgyhogy akkor lesz bõvítés mindenképp
on
stucni : kényelmes pocakos öregúr vagyok, direkt lett ilyen "trekkinges" :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#11167
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.050 hozzászólás
  • LocationKelenföld

off

az a project most pihen

amúgy ott közel a moszkva térhez, az a bolt ami régen a zöldlomb utcában volt

on


Húha. Majd valami alkalmas topikba vázolhatnád a bejárós itinered Szentendre felõl, kíváncsi lennék.
Hegyen át, vagy "körbejössz" a Margit hídig?
Elnézést kérek az "off"-ért.

Szép bringa, így márkatársak leszünk. :) A stucnit lefelé fordítva nem próbáltad, nagyon lent volt?

#11168
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

off

tigger te melyik boltban dolgozol?

on

Kíváncsi lennék majd a véleményedre/tapasztalatodra a Yeti kormányával kapcsolatosan. Két alternatíva között vacillálok - az egyik az lenne.


#11169
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
Tig: azért mondtam, mert savanyugabi leszólt, hogy: "az nem is igazi városi, amit nem mersz utcán hagyni"

#11170
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
off

az a project most pihen

amúgy ott közel a moszkva térhez, az a bolt ami régen a zöldlomb utcában volt

on
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#11171
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
thez, fotózz, már régóta érdekelne az outid. ;)

amúgy jaja Tig, te melyik boltban dolgozol? olyan fura, mintha valami kocsmárosként emlegettek volna régebben..:chin:

edit: nem tudom, mi volt régen a zöldlomb utcában. probike?:D (vagy bikeart? az is ott van közel)

#11172
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
off

tigger te melyik boltban dolgozol?

on
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#11173
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
csak vérszívás :-)

Na asszem megvan a motiváció hogy fotózzak.

#11174
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

még jó, hogy bringaboltban dolgozol, oda be lehet vinni a bringát:) melóbajárós... ez sokkal jobban beleesik az utcán nem merném hagyni kategóriába. nagyon szép darab lett, grat hozzá;)

hát, de ezzel fogok melóba járni :) (meg a montival is néha azért )

Thez, akkor így jártam :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#11175
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

kész lett a melóbajárós bicó :)

http://img3.tar.hu/b...e2/34523736.jpg

http://img3.tar.hu/b...e2/34523737.jpg

http://img3.tar.hu/b...e2/34523738.jpg


még jó, hogy bringaboltban dolgozol, oda be lehet vinni a bringát:) melóbajárós... ez sokkal jobban beleesik az utcán nem merném hagyni kategóriába. nagyon szép darab lett, grat hozzá;)

#11176
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás

Akkor ez azt jelenti h nincs para a hegyen a bicósokra?


dede, igazából azért van ennyi gyors pesti dh-s, mert üldöznek lefelé a hegyrõl :-)
Nem kell a kép alá címet írni :)

Tig: mókás paripa lett, épp 1 nappal utána akartunk ajánlani egy specit :-)

#11177
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
kepfeltoltes.hu, kepfeltolto.hu kulfoldrol rohadt lassu

tudom hogy ez nektek annyira nem szempont, csak mondom :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#11178
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
off

tig, kepfeltolto.hu -t próbáld ki.

on

egy ilyen nekem is kell, szép. :)

#11179
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

nem azt mondtam, hogy ha merida akkor biztos nem olyan jo. foleg ha olcso volt. hasznald egeszseggel!

nem is úgy értettem, csak mondom :)

giantot tudtam volna még ennyiért, de -ez a szubjektiv faktor- jobban tetszett ez.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#11180
RideRaceLive

RideRaceLive

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Akkor ez azt jelenti h nincs para a hegyen a bicósokra?