Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19117 replies to this topic

#11001
elbandi2

elbandi2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 442 posts

Szabinak is az van ugye?
mert akkor nekem még mindig a Fox jön be :)


Mondjuk errõl iratnál telótopicba, mert pont ilyen megvételén töröm most a fejem:chin:

#11002
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
elfogult vagy Andris :)

#11003
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

Meg én is próbáltam az új R7 Elite-t kb. 1 hónapja. Tényleg jó. Nagyon.


Szabinak is az van ugye?
mert akkor nekem még mindig a Fox jön be :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#11004
Bögre

Bögre

    vendég

  • fórumtag
  • 208 posts

CUBEaszott gyönyörû :) Szép masina, gratulálok hozzá!


Köszi mindenkinek.
Grande: fehér trance-re cserélném :D

#11005
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,328 posts

Majdnem egy évnyi víz+kenyér étrend után elkészült. (Bár lehet becsúszik egy R7 a Tora helyett a közeljövõben)
Íme: CUBE AIM



CUBEaszott gyönyörû :) Szép masina, gratulálok hozzá!

#11006
Szepy2884

Szepy2884

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 300 posts

Majdnem egy évnyi víz+kenyér étrend után elkészült. (Bár lehet becsúszik egy R7 a Tora helyett a közeljövõben)
Íme: CUBE AIM



Jaj nekem most besárgúltam!! Nem is tudom miért :))) Gratula csodaszép igazi bûntetõ gép. Én az idén vettem egy 2007-es Cube Analogot full Deore, polír Alu és fekete a váz, szóval fülig szerelmes vagyok most. Lehet hogy én is ilyenre akarom majd tunningolni. Megsugod nekem privátba, hogy mennyibe fájt??

szepesy kukac freemail pont húhúú

köszi,

#11007
Bögre

Bögre

    vendég

  • fórumtag
  • 208 posts
Én is olvastam valakitõl itt a fórumon hogy nagyon süti. (Tán Rob? :chin: ) Ára pedig mérsékeltebb mint egy rókának. Na mind1 majd meglátjuk.

#11008
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,108 posts
Meg én is próbáltam az új R7 Elite-t kb. 1 hónapja. Tényleg jó. Nagyon.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#11009
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts

Sztem megérdemelne egy R7-nél jobb telót is...


hát az új R7 azért elég über.....ha Sala aszonyga zsir akkor az biza zsir

#11010
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts
kinek mi a jobb;)

én egy reba-t raknék bele(ezzel nem azt mondom, hogy a fox nem jó(egyiket sem próbáltam))

#11011
Bögre

Bögre

    vendég

  • fórumtag
  • 208 posts
Foxira gondolsz? :)

#11012
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Nem bátyó, öcsike, bár magasabb nálam :)
Bordáé pedig a Cougar, ilyen névvel amúgy is nõknél lehet igazán kezes a bicó :)

Dögös a fekete! Sztem megérdemelne egy R7-nél jobb telót is...

#11013
frontway

frontway

    vendég

  • fórumtag
  • 125 posts

Majdnem egy évnyi víz+kenyér étrend után elkészült. (Bár lehet becsúszik egy R7 a Tora helyett a közeljövõben)
Íme: CUBE AIM


Woáá! Gyönyörû! Elismerésem!
A hátsó kanál jól mutatna feketében, ha már minden az. :)

Az enyém is kész van már, bár a hátsó 952-es XTR helyére, lehet egy XT shadow fog kerülni.
Jobb az?
Scott G-Zero FX, Csepel Royal 3* flip-flop, Bulls Cross Nexus 8

#11014
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

:mybad:
Elnézést! :o


elnézem;):D


szép a Cube..

#11015
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts
szép ez a cube... grat!

talán pénteken kész lesz az enyém is;) (nem cube)

#11016
Bögre

Bögre

    vendég

  • fórumtag
  • 208 posts
Köszönöm a dícsérõ szavakat.
Láncvillavédõ van, csak fotózáskor lemaradt.

#11017
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts
maffiózós nagyon:D gyönyörû darab, gratula!:spoko:

#11018
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts

Majdnem egy évnyi víz+kenyér étrend után elkészült. (Bár lehet becsúszik egy R7 a Tora helyett a közeljövõben)
Íme: CUBE AIM



:clap: nagyon szép! :ok2:
egyszínü fekete, semmi csicsa ->az ilyet szeretjük
láncvillavédöt azért dobj fel rá.(ha még nem lenne rajta)

#11019
Bögre

Bögre

    vendég

  • fórumtag
  • 208 posts
Majdnem egy évnyi víz+kenyér étrend után elkészült. (Bár lehet becsúszik egy R7 a Tora helyett a közeljövõben)
Íme: CUBE AIM

#11020
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts

nem kela, hanem kala


:mybad:
Elnézést! :o