Az utolsó napja
http://picasaweb.goo...ipleb1976/Giant
Pedig olyan szép! Nekem nagyon kéne... Vázcsere lesz? A logódból ítélve igen...
kb 2 hónapja lett kész a gépem.
most igy néz ki:
Szép darab a GT, gratulálok!
Az utolsó napja
http://picasaweb.goo...ipleb1976/Giant
kb 2 hónapja lett kész a gépem.
most igy néz ki:
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
Az utolsó napja
http://picasaweb.goo...975326970782274
http://picasaweb.goo...975674863133266
http://picasaweb.goo...975958330974818
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
Igen xt/xtr tárcsára gondoltam, de izlések és ...
Ez a kerékcserélgetés érdekes ötlet. Én biztos nem alkalmaznám sûrûn, túl sok a macera. Vagy ha lesz másik bringa akkor abba megy fixre a kerékszett?
Amit az elsõ képsorozaton látsz az egy diskes felni (DT)
Elképzelhetõ hogy lesz egy V-fékes bicó és mivel ez "univerzális" kicsi súly többlettel, ezt a kereket tudom használni itt is ott is. A cl. recékre felugrik egy gumi védõ és kész a V-fékes agy. Nem tetszenek az új XTR tácsák ,olyan "ventillátorosak" ha erre gondoltál.
Szép gép!
Itt az enyém is!
Asszem egyedi
SLIDE SHOW!
OPC bicaj nagy kép
Tényleg nagyon szép, gratula.
Lenne két kérdésem:
a felni miért lett v-fékes?
cl agyhoz, nem gondoltál új tárcsára?
A lényeg: csoda szép a gép 1 vagon gratula hozzá!!:clap:
Egyébb:ilyen hátsó rugóstag megoldást is régen láttam már,de tetszik.
RAUH-Welt
B E G R I F F
Most már valóban elkészült (csak a könnyû tubeless gumi nem érkezett még meg)
Írtam egy rövid listát is.
http://img185.images...mavic009se0.jpg
http://img525.images...mavic005kh3.jpg
http://img525.images...3/rgzts4rl7.jpg
Most már valóban elkészült (csak a könnyû tubeless gumi nem érkezett még meg)
Írtam egy rövid listát is.
http://img185.images...mavic009se0.jpg
http://img525.images...mavic005kh3.jpg
http://img525.images...3/rgzts4rl7.jpg
Az elõzõek: http://forum.bikemag...&postcount=7850