Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#10861
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás

nagyon szép!fehér bandázs?

Nem, picit csal a kép (telefonnal készült) tojásszínû a váz és parafa színû a bandázs. Nem akartam fehéret, az nagyon koszolódik :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#10862
_kz_

_kz_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.374 hozzászólás
Etyek környéki dombvidék, Velencei-hegység. 32x15. Ha nem megy, tolom, ez soha nem jelentett gondot. :)
People should know when they are conquered.
Would you, Quintus? Would I?

#10863
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
nagyon szép!fehér bandázs?

#10864
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Feltöltött kép
Új fotó /még mindig gagyi, majd ha meglesz az új gép, lesz jó kép :)/
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#10865
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Dögös a verda, jó a fotó, bár megnézném szívesen oldalról is! Tetszik a piros-fekete-fehér színösszeállítás!
Merre jársz ss-el? Amerre én megyek ott sztem nem tudnék elmenni egy fokozattal, pedig nagyon foglalkoztatnak az alternatív megoldások: ss vagy 1x8!
Remélhetõleg 7végén én is tolhatom a képeimet!



#10866
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
najsz ;)

#10867
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
1 sebességgel meg az R7-nel nagyon metál :) :spoko:

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#10868
_kz_

_kz_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.374 hozzászólás
Köszi, a bringa fejlesztése mellett a fotózás is egyre jobban érdekel. :) A gyerekülés még megvan, de már a kisebbik user is saját erõbõl nyomja többnyire. Amikor meg nem, anya mögött utazik.
People should know when they are conquered.
Would you, Quintus? Would I?

#10869
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
szép:spoko:
elég markáns a változás és sokkal jobb a 2. kép, mint az 1. :)
gyerekülés hova lett?:)

#10870
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
szép lett _kz_!!! a torával elég bután nézett ki, de így megvan az összhang;)

#10871
_kz_

_kz_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.374 hozzászólás
Metamorfózis...

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Kerekekre még gyûjtök.
People should know when they are conquered.
Would you, Quintus? Would I?

#10872
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Nekem a Thommey szamara nagyon bejön a dizájn miatt, az Enté fle morati pedig a kuriózum mivolta miatt tetszik nagyon

gratulálok mind2 géphez..

#10873
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
csatlakozom, álmaim váza ebben a színben:)

#10874
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás

Szép mind a két gép, bár a stumpi halad a kor designjával. A morati kicsit régiesnek hat. Nemcsak a nyereg miatt, úgy egészében nézve.


a morati közel tökéletes, a sj meg csak egy újabb próbálkozás. (bocs T :))
sj-bõl szvsz a 2007-es volt eddig a csúcs. ez:
Feltöltött kép

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#10875
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Igen

#10876
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
OFF új = ehavi?

#10877
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

jol nez ki ez a stumpi nagyon. kb suly?


Azúj német bájk az egyel jobb modellre 11,95-öt mért. Én a nyereggel nyertem vagy 100g-ot, és nincsen nyüves Brain, tehát remélem, hogy 11-el kezdõdik.Hamarosan lemérem:)
Az eggbeatert szeretem, de ez a keretes még szokás kérdése...lehet visszamegy az elõzõ habverõ, csak fel kel újítani.

#10878
frontway

frontway

    vendég

  • fórumtag
  • 125 hozzászólás
Szép mind a két gép, bár a stumpi halad a kor designjával. A morati kicsit régiesnek hat. Nemcsak a nyereg miatt, úgy egészében nézve.
Scott G-Zero FX, Csepel Royal 3* flip-flop, Bulls Cross Nexus 8

#10879
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
ez a Morati gyönyörû, nem mintha a Stumpjumper nem lenne;)

#10880
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
update kona bear-en:
hayes el camino helyett avid code
fsa/titec nyeregcsõ helyett roox s4.2, szûkítõvel, 27,2 méretben
képek hamarosan...

és nincs többé firemountain:(:(:(