Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#10841
Írta 2008. május 30. - 16:01
sok változás nincs, csak új bowdeneket kapott meg be lett állítva a vezérlõpult. majd egy bbb compdesign nyereg lesz rajta, ha ez eltörik (eléggé meg van repedve).
#10842
Írta 2008. május 30. - 08:15
szép a speci, de váltókkal lenne az igazi. (3x9 rendszer)
Úgy már próbáltam, nem az én világom. Viszont van egy eladó X9.
Would you, Quintus? Would I?
#10843
Írta 2008. május 30. - 07:07
szép a speci, de váltókkal lenne az igazi. (3x9 rendszer)
wenson uti is egybevan. jó gép.
nem....ez igy najsz
#10844
Írta 2008. május 30. - 01:06
mivel angol piacra keszult gep, alapbol igy volt, es lusta voltam atkotni. mostmar marad is
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10845
Írta 2008. május 30. - 00:10
wenson uti is egybevan. jó gép.
#10846
Írta 2008. május 29. - 22:26
Would you, Quintus? Would I?
#10847
Írta 2008. május 29. - 22:04
Metamorfózis...
Kerekekre még gyûjtök.
penge lett.
milyen kerekek lesznek? V-fékes marad vagy tárcsásítasz? miért vannak a fékek "fordítva" bekötve? motorozol?
Minõségileg, mozgásilag, mindenhogy agyonveri az ezelõtti manitoukat.
mondjuk ez nem egy nagy teljesítmény...
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#10848
Írta 2008. május 29. - 22:01
Öö, ja, HayesAvid stroker?
Fárad vok, meg gyorsan akartam írni
Kövezzetek
#10849
Írta 2008. május 29. - 21:59
Would you, Quintus? Would I?
#10850
Írta 2008. május 29. - 21:58
Ja, tárcsával, 160-as avid stroker (a trail vagy melyik).
Hát az én 68 kilómat nagy alakváltozás nélkül viselte, még mikor nagyobb sebességrõl satuztam akkor is. Kb. olyan merev mint egy Black, ami ugye jóval durvább felépítésben. Egy Terrás Foxhoz hasonlítva hajszálnyival rugalmasabb, de alig észrevehetõen. Rebával még nem tekertem hosszabb ideig
Avid stroker?
A sebesség mindent megold.
#10851
Írta 2008. május 29. - 21:53
Hát az én 68 kilómat nagy alakváltozás nélkül viselte, még mikor nagyobb sebességrõl satuztam akkor is. Kb. olyan merev mint egy Black, ami ugye jóval durvább felépítésben. Egy Terrás Foxhoz hasonlítva hajszálnyival rugalmasabb, de alig észrevehetõen. Rebával még nem tekertem hosszabb ideig
#10852
Írta 2008. május 29. - 21:49
Höri: tárcsával volt? érdekelne milyen merev...mondjuk egy Rebához képest
#10853
Írta 2008. május 29. - 21:45
#10854
Írta 2008. május 29. - 21:42
#10855
Írta 2008. május 29. - 21:39
Maggi cserélj avatart, mindjárt hányok! Az, pontosabban R7 Elite Absolute.
Sala, H-K-SZ.
Would you, Quintus? Would I?
#10856
Írta 2008. május 29. - 21:37
#10857
Írta 2008. május 29. - 21:37
Metamorfózis...
Kerekekre még gyûjtök.
ja csak szólok vigyázz, mert fordítva vannak bekötve a fékek;)
#10858
Írta 2008. május 29. - 21:36
#10859
Írta 2008. május 29. - 21:32
#10860
Írta 2008. május 29. - 21:25
mikor randi reggel? Meglesném bicódat(akármelyiket)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





