Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#10781
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
unatkoztam :)

Feltöltött kép
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#10782
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
580 vágatlanul
és nincs benne semmi olyan buta tömegnövelõ tényezõ mint oversize befogó vagy hajlítás :)

ha jól mértem, akkor kb. 50 cm a vállszélességem
a korábbi kormányom 560-ra lett vágva, ez marad így

#10783
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
milyen szeles?

mert nekem a Monkeylite 146 gramm (31.8/635 mm) XD
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#10784
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Akkor fel merem vállalni az új szerzeményt; scandium XC kormány 115 gr. 8D

#10785
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.050 hozzászólás
  • LocationKelenföld

XC kormánynál mi számít jó súlynak?


Egyenes: 120g alatt
Hajlított: 200g alatt (akár ötvennel is)

#10786
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Tényleg ütõs a Bighit, grat hozzá!
Bár azért a minták a vázon érdekesek..:)

#10787
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
XC kormánynál mi számít jó súlynak?

#10788
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Pimp a Bighit ;)

grat.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#10789
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás

Bálint: ronda:D
Emlegettünk... :) Nem hiszik el, hogy komolyan lecseréled... na majd meglepõdnek, ha meglátják :)

Bukót meg hordjad, ne a fán tárold... :P

hordom csak hazavinni vagyok lusta. Igazából piros fehér feketét szerettem volna a vázból csak nem volt

#10790
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
pofás dög

#10791
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Nice, grat!

De hátra 7"-os tárcsa... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#10792
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
Bálint: ronda:D
Emlegettünk... :) Nem hiszik el, hogy komolyan lecseréled... na majd meglepõdnek, ha meglátják :)

Bukót meg hordjad, ne a fán tárold... :P

#10793
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
kurvaszép lett, grat!
vmi jobb tag és jobb kerekek és kész álombico...

#10794
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
Köszi köszi:D Még hallani is fura h bigiht és az az enyéém:D.
És ami még luxus a gari:D ezt már ki is cserélik ha baja lenne (ami nem valószinû)

#10795
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
faszanyos a bighit :spoko:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#10796
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
naggyon joo a bighit!
grat hozzá!

nemsokára nekem is megjön néhány cuccom,és akkor tolom be az NS-t is meg a Bergamontot!



#10797
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
Na végre eljött az ideje hogy villoghassak, már az új vázzal.
Amik változtak: Bighit 1 (S) váz és 71es holzfeller kormány.
C
uccok:
- Specialized '08 Bighit 1 s-es váz, Fox vailla R tag (következõnek ez lesz cserélve DHX 4.0) ~19 cm út
- Marzocchi 66 Rc2 ETA villa 180as
- Avid Juicy 5 fékek (203/203)
- Hussefelt stucni Holzfeller (35mm) kormány.
- Speci nyeregcsõ velo üléssel.
- Bike+ defense hátsó novatech elsõ agy
- Lx integrált hajtás
- Double track(majd csere könnyebre)/ single track felnik.
- Alivio váltás(csere majd sramra)

nagyából ennyi.
Ha mindent letok cserélni akkor elvileg kész. De igyis pöpecül mûködik és az álmom is teljesült. Fr/Dh ra épitettem.


KÉPEK:
http://img3.tar.hu/b.../34932112.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../34932113.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../34932115.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../34932116.jpg#3

#10798
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Hogy mit fog vele csinálni azt én nem tudhatom. Tervezi, hogy a dirt-öt majd próbálgatja,de szerintem addig amíg ez a villa van benne nem fogja. Szerintem addig manuálozni meg bunnyzni tanulgat majd.
Amúgy jó magam is 60 km-re lakok a legközelebbi hegytõl, de csak vettem egy fullyt,mert ez volt az álomgépem. :D Persze amikor csak tehetem hegyre megyek. :)

#10799
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

mert elég szûkös volt az anyagi keret és a hone agyak tûntek a legjobb ár/érték arányúaknak még az adapterekkel együtt is!
Elsõ:Novatech: 8720, Hone 4980 + adapter 2700
Hátsó:Novatech 15000, Hone 7540 + adapter 2700
Elõre épp belefért volna, de egyformát szeretett volna.

De amúgy tévedsz,mert nem városi villogós bicó! :P A villa mint mondtam,csak ideiglenes!!!! Mert ez járt a vázhoz!
Hálistennek alföldön lakik unokaöcsém, úgyhogy egy darabig jó lesz neki ez a villa, de amint lesz pénze lecseréli egy marzo dirt 3-asra!


Ööö, oké; de ha alföldi ezzel dhzni fog ott? Vagy dirtpályán használja? (ami általában villogós gép arrafele; ahogy sok alföldi városban el nem tudom képzelni hogy a több mint fél millás fully dh gépekkel mi a rákot csinálnak a tizen4-5-6 éves srácok azon kívûl hogy suli után ezen feszítenek a tereken...)
De ha ideiglenes akkor ok, annyit cak kibír a villa, max cincogni fog addig a fék...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#10800
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
De 1gyel kisebb mint kéne, de már megszoktam!
A hosszú stucni és nyeregcsõ megoldja a gondot, a nyeregcsõnek így komoly kilengése van, növeli a komfortot :)
Mostanában jobban kedvelem az aszfaltos tekergést, elsõsorban a fixivel, de ehhez a dombvidékhez még fixin gyenge vagyok.