Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#10781
Írta 2008. június 07. - 23:19
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10782
Írta 2008. június 06. - 21:21
és nincs benne semmi olyan buta tömegnövelõ tényezõ mint oversize befogó vagy hajlítás
ha jól mértem, akkor kb. 50 cm a vállszélességem
a korábbi kormányom 560-ra lett vágva, ez marad így
#10783
Írta 2008. június 06. - 21:10
mert nekem a Monkeylite 146 gramm (31.8/635 mm) XD
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10784
Írta 2008. június 06. - 18:38
#10785
Írta 2008. június 06. - 17:48
XC kormánynál mi számít jó súlynak?
Egyenes: 120g alatt
Hajlított: 200g alatt (akár ötvennel is)
#10786
Írta 2008. június 06. - 17:47
Bár azért a minták a vázon érdekesek..
#10787
Írta 2008. június 06. - 17:11
#10788
Írta 2008. június 05. - 17:11
grat.
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#10789
Írta 2008. június 05. - 09:29
hordom csak hazavinni vagyok lusta. Igazából piros fehér feketét szerettem volna a vázból csak nem voltBálint: ronda:D
Emlegettünk...Nem hiszik el, hogy komolyan lecseréled... na majd meglepõdnek, ha meglátják
Bukót meg hordjad, ne a fán tárold...
#10790
Írta 2008. június 05. - 08:40
#10791
Írta 2008. június 04. - 22:21
De hátra 7"-os tárcsa...
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#10792
Írta 2008. június 04. - 22:10
Emlegettünk...
Bukót meg hordjad, ne a fán tárold...
#10793
Írta 2008. június 04. - 21:33
#10794
Írta 2008. június 04. - 21:05
És ami még luxus a gari:D ezt már ki is cserélik ha baja lenne (ami nem valószinû)
#10795
Írta 2008. június 04. - 21:03
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10796
Írta 2008. június 04. - 21:00
grat hozzá!
nemsokára nekem is megjön néhány cuccom,és akkor tolom be az NS-t is meg a Bergamontot!
#10797
Írta 2008. június 04. - 20:27
Amik változtak: Bighit 1 (S) váz és 71es holzfeller kormány.
C
uccok:
- Specialized '08 Bighit 1 s-es váz, Fox vailla R tag (következõnek ez lesz cserélve DHX 4.0) ~19 cm út
- Marzocchi 66 Rc2 ETA villa 180as
- Avid Juicy 5 fékek (203/203)
- Hussefelt stucni Holzfeller (35mm) kormány.
- Speci nyeregcsõ velo üléssel.
- Bike+ defense hátsó novatech elsõ agy
- Lx integrált hajtás
- Double track(majd csere könnyebre)/ single track felnik.
- Alivio váltás(csere majd sramra)
nagyából ennyi.
Ha mindent letok cserélni akkor elvileg kész. De igyis pöpecül mûködik és az álmom is teljesült. Fr/Dh ra épitettem.
KÉPEK:
http://img3.tar.hu/b.../34932112.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../34932113.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../34932115.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../34932116.jpg#3
#10798
Írta 2008. június 02. - 11:08
Amúgy jó magam is 60 km-re lakok a legközelebbi hegytõl, de csak vettem egy fullyt,mert ez volt az álomgépem.
#10799
Írta 2008. június 02. - 10:36
mert elég szûkös volt az anyagi keret és a hone agyak tûntek a legjobb ár/érték arányúaknak még az adapterekkel együtt is!
Elsõ:Novatech: 8720, Hone 4980 + adapter 2700
Hátsó:Novatech 15000, Hone 7540 + adapter 2700
Elõre épp belefért volna, de egyformát szeretett volna.
De amúgy tévedsz,mert nem városi villogós bicó!A villa mint mondtam,csak ideiglenes!!!! Mert ez járt a vázhoz!
Hálistennek alföldön lakik unokaöcsém, úgyhogy egy darabig jó lesz neki ez a villa, de amint lesz pénze lecseréli egy marzo dirt 3-asra!
Ööö, oké; de ha alföldi ezzel dhzni fog ott? Vagy dirtpályán használja? (ami általában villogós gép arrafele; ahogy sok alföldi városban el nem tudom képzelni hogy a több mint fél millás fully dh gépekkel mi a rákot csinálnak a tizen4-5-6 éves srácok azon kívûl hogy suli után ezen feszítenek a tereken...)
De ha ideiglenes akkor ok, annyit cak kibír a villa, max cincogni fog addig a fék...
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
#10800
Írta 2008. június 02. - 10:23
A hosszú stucni és nyeregcsõ megoldja a gondot, a nyeregcsõnek így komoly kilengése van, növeli a komfortot
Mostanában jobban kedvelem az aszfaltos tekergést, elsõsorban a fixivel, de ehhez a dombvidékhez még fixin gyenge vagyok.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






