zsír! kb szint mint az enyém, a cél is ugyan az, csak nekem még a hajtómû visszavan, de már nem kell sokat várjak:)Ma lett kész,köszönöm mindenkinek a segítséget..
Fikázni csak privátban:)
gondolom a kép készítésekor lett kész, a fékeken remélem állítottál
aztán használjad, arra van!
elbandié is ott van, azon a gépen már én nemnagyon változatnék

Sign In
Create Account

Back to top






