Köszönöm,Grande!hehe
Én is mindig ezt mondom. Szép nagyon a gép BBB, gratulálok! Gondolom jó a Reba az új enduroval. Ésszerû keretek között, mondjuk, kék elox cuccokkal feldobhatod, ha már kék a szimmering... és egy jobban kinézõ Speci kulacstartót tennék rá.
Egyébként így elfogadnám szívesen:)
Határozottan jobb a Reba mozgása,hiszen Sala szerelte bele
Viccet félretéve,tényleg jobban mozog

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére








