Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#10561
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc

még mindig álom ez a Yeti ;)

végre nekem is valóra vált a vitrinfixi :)
http://forum.bikemag...&postcount=2354


azta picsa
KELL! hogyé adod? :D

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#10562
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Szép masinák gratula.

A Yetit meg technikás traileken húúú de meggázolnám:lick:.

#10563
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
T-1 nap

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#10564
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
newbiker: tetszik a maggid. grat hozzá.
de nyugtass meg h az XTR h. váltó nincs megrepedve a csapnál. mert a képen ugy látszik...

#10565
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás
Király a Magellan! Meg a Yeti is! Colnagot meg tekerd! Gratula hozzá!
Sei, soku Si.

#10566
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
A Yeti tényleg királyos :) Csak azt a színt nem fogom megszokni soha :)

A piros-fekete Magellan meg jöhetne, úgy ahogy van :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10567
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás
Sziasztok!

Még tavasszal mutattam meg a bringám (utoljára), akkor még a villa nagyon gyatra (egy régi RS Judy XC) volt a gépem többi alkatrészéhez képest. Most végre van egy jobb villám is. 95%-nak mondanám az állapotot. Jön még egy '08-as XT hajtómû és egy '07-es XTR Dual Control szett. Az utóbbi váltja az AVID SD SL fék- és XTR váltókarokat.

'07 Magellan Pyxis Team 18,5"
'06 Rock Shox SID Team Poploc (a kar nincs még meg)
Shimano: '07 XTR hátsóváltó, '07 XT lánc és sor, '07 XTR váltókarok, '07 LX hajtómû, '04 XT átdobó
'07 Avid: Single Digit SL karok és fékek
Ritchey: WCS carbon flat kormány, WCS stucni, WCS szarvak, WCS nyeregcsõ, WCS markolat
Syncros: FL nyereg
Jagwire: Ripcord fék- és váltóbovden
WTB: Momentum Grease Guard kormánycsapágy, Laser Beam XC kerekek
Külsõ: Continental DoubleFighter II 1.9 városba, Speed King 2.1 terepre
(Polar: CS600)

KépeK

#10568
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.585 hozzászólás
Olajmágnás Trueman bringája nagyon tetszik, és a Yeti is!
Bár nem szoktam sokat esni-kelni (azért egyszer egy évben úgy rendesen mindig sikerül talajt fognom..) az SLR nyereg egy kisebb esést bírt ki nálam. De tényleg nagyon kényelmes…

Bár én nagy Cannondale fan vagyok (igaz most majdnem elcsábultam egy új GT Zaskar + karbon merevvilla combora) azért az a fatty Solo villa a Bad Boy-on durva (http://gb.cannondale...odel-8BR1.html).

#10569
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
még mindig álom ez a Yeti ;)

végre nekem is valóra vált a vitrinfixi :)
http://forum.bikemag...&postcount=2354

#10570
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
kisebb finomitasok mentek vegbe a Yetin

LX fekkar a servo-s XT helyett [nem jott be]
Goodridge csovekkel :)
SLR XC nyereg a Flite TT helyett [kicsit nehezebb, de sokkal kenyelmesebb]
Nobby Nic 2.1 UST a Jones-ek helyett [a kulonbseg kb eg es fold]
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#10571
osiris555

osiris555

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
remélem, a kis virágot nem tépted le! :)
egyébként csinos gép, tetszik!

#10572
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
transition meg a FSR is beleesik a "kene" kategoriaba :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#10573
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás

http://www.pinkbike.com/photo/2232002/


Tegnap voltál bent boltban, élõben is jól néz ki a gép ;)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#10574
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
még mindig szép ;)

de azér' megtanulhatnál fotózni...az utolsó kép rohadtul homályos :D

#10575
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás

Még mindig eszetlen egy életérzést nyújt:)
http://www.pinkbike.com/photo/2231979/
http://www.pinkbike.com/photo/2232002/
http://www.pinkbike.com/photo/2231993/
http://www.pinkbike.com/photo/2231998/


Egy saját olajkút? Azt elhiszem;)

#10576
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Még mindig eszetlen egy életérzést nyújt:)
http://www.pinkbike.com/photo/2231979/
http://www.pinkbike.com/photo/2232002/
http://www.pinkbike.com/photo/2231993/
http://www.pinkbike.com/photo/2231998/

#10577
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Köszkösz :)

165 mm szemtáv és 38,1 mm -ert mozog

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10578
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás
165/38

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#10579
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Nagyon ott van!
Az rp23 milyen szemtávolságú és mekkora az útja?

#10580
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

Feltöltött kép


Ez a vég....
Innen már nem vagyok hajlandó költeni rá.

váz: Specialized FSR XC
tag: Fox Float RP23
villa: RS Reba SL Enduro tuning
Full XT
kormány:Ritchey wcs
kormányszár: Syncros
kormányvég:Ritchey wcs
markolat:BBB foam
Nyeregcsõ:Syncros
Nyereg: Spec. avatar gel
Felnik: Mavic xc717 disc
küllõk: DT champ.black
külsõk : Schwalbe NN 2.1 evo
belsõk: Maxxis light
kulacstartó: BBB
láncvillavédõ:BBB
meg Spec. mudflap

"Ha ez a vég, nekem tetszik
Ha ez itt a vég, hát az nagyon derék ...." :D


Ez tényleg úgy néz ki, hogy innen nincs jobb, csak más :)
Nagyon baba.