még mindig álom ez a Yeti
végre nekem is valóra vált a vitrinfixi
http://forum.bikemag...&postcount=2354
azta picsa
KELL! hogyé adod?
még mindig álom ez a Yeti
végre nekem is valóra vált a vitrinfixi
http://forum.bikemag...&postcount=2354
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
RAUH-Welt
B E G R I F F
RAUH-Welt
B E G R I F F
Még mindig eszetlen egy életérzést nyújt:)
http://www.pinkbike.com/photo/2231979/
http://www.pinkbike.com/photo/2232002/
http://www.pinkbike.com/photo/2231993/
http://www.pinkbike.com/photo/2231998/
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
Ez a vég....
Innen már nem vagyok hajlandó költeni rá.
váz: Specialized FSR XC
tag: Fox Float RP23
villa: RS Reba SL Enduro tuning
Full XT
kormány:Ritchey wcs
kormányszár: Syncros
kormányvég:Ritchey wcs
markolat:BBB foam
Nyeregcsõ:Syncros
Nyereg: Spec. avatar gel
Felnik: Mavic xc717 disc
küllõk: DT champ.black
külsõk : Schwalbe NN 2.1 evo
belsõk: Maxxis light
kulacstartó: BBB
láncvillavédõ:BBB
meg Spec. mudflap
"Ha ez a vég, nekem tetszik
Ha ez itt a vég, hát az nagyon derék ...."