Összepakoltam az otthon kallódó alkatrészekbõl és némi új anyagból (hátsó váltó, pedál, gumi, lánc ami tök új) egy olyasféle aszfaltos erdeiutas túrázós gépezetet, ne mindenhová a Trance-t keljen cipelni , múlthéten teszteltem káli medencében, egész jó lett szerintem, ja és szép is

hát megmutatom nektek is, ha már van ilyen topik.
KÉP1KÉP2alkatrészek:Váz: Magelan Pyxis 07
Teló: SR Suntour XCT (egy bontott szinte új darab, talán valami KTM-bõl, árához képest egész jól viselkedik, lockolható, célnak megfelel, Recon-hoz képest viszont, hogyismiondjam… furcsa, de nem akartam rá sokat költeni

)
Hajtás: Alivio
Váltás: elsõ LX 07 , hátsó LX 08
Fékváltókarok: (talán alivio, vagy deore ezredforduló környékérõl, nemtom pontosan felirat nem jelzi már)
Fékek: Avid SD 5
Felni: Weinmann ZAC2000
Agy: B+
Gumi: SCHWABLE Road Cruiser 1,75
Stucni: X-Mission
Kormány: Talán ZOOM vagy mi, egy régebbi SCHWINN-rõl, ezen se láttam feliratot
Kormányszarv: B+
Markolat: Richey
Kormánycsapágy: WTB Grease Guard
Nyeregcsõ: B+ rugós
Nyereg: Vuelta Selle BASSANO
Pedál: Shimano PDA-530 (jelenleg) de PDM 520 lesz a végleges