Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#10301
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás

Szerintem rosszul van elvezetve az elsõ fékbowden. Ha összenyomódik a teló, becsípõdhet. Miért használod ennyire kihúzva a torát? Nem fog eltörni a váz emiatt?
Amúgy egész jó bringa, de a képek nagyon rosszak.


A bowdenvezetést így találtam optimálisnak: nem éri a vázat, összenyomódáskor pedig nem ér bele a gumiba, meg sehova.
A telót nem így hordom 130 mm-en, hanem 85-100 környékén.Csak a kép kedvéért...
Igen, a képek tényleg rosszak, húgom telefonjával csináltam. :D

#10302
g'bor

g'bor

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
Szerintem rosszul van elvezetve az elsõ fékbowden. Ha összenyomódik a teló, becsípõdhet. Miért használod ennyire kihúzva a torát? Nem fog eltörni a váz emiatt?
Amúgy egész jó bringa, de a képek nagyon rosszak.

#10303
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás

Itt az én masinám: véleményeket kérek.

http://kep.ivpicture.hu/11731.jpg

http://kep.ivpicture.hu/11727.jpg

http://kep.ivpicture.hu/11734.jpg

http://kep.ivpicture.hu/11729.jpg

http://kep.ivpicture.hu/11730.jpg

Nem biztos, hogy minden jól kivehetõ a képeken, kérdezzetek!


szép,csak kár hogy Kona:D amúgy elég nagynak tûnik a váz milyen magas vagy?

#10304
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Itt az én masinám: véleményeket kérek.

http://kep.ivpicture.hu/11731.jpg

http://kep.ivpicture.hu/11727.jpg

http://kep.ivpicture.hu/11734.jpg

http://kep.ivpicture.hu/11729.jpg

http://kep.ivpicture.hu/11730.jpg

Nem biztos, hogy minden jól kivehetõ a képeken, kérdezzetek!

#10305
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás

Na, akkor már én is :)


A cserép nagyon tetszik :D azt mennyiért adod?
A bicajodról: nagyon jó! De tényleg! Ha lenne pénzem, már megrendelném!
A többieké is nagyon szép, sárosan, tisztán akárhogy.
(ha számít egy vendég véleménye...)
A cserép tényleg kellene a kaktuszaimnak :D:D

#10306
CrazyShadow

CrazyShadow

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Elõre minek pizza? Amúgy nekem tetszik, szép bicaj.


Csak próbára volt,most már nincs rajta hátra akartam tenni csak nem találok adaptert Magura Louise-ra (185mm)

#10307
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Elõre minek pizza? Amúgy nekem tetszik, szép bicaj.

Uhh, az a Mongoose. Mekkora a váza? Nem eladó ill. cserélhetõ? :D Teszel még róla képet?

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#10308
CrazyShadow

CrazyShadow

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Ez a másik,de csak kondi miatt tartom semmi extra

http://www.cikloberz...=1004&mode=view

http://www.cikloberz...=1003&mode=view

#10309
CrazyShadow

CrazyShadow

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Nem nagy bele kicsit a villa?


Manitou Sherman 130-150mm
Hát úgy,ha kisebb vona akkor nagyobbat akarnék street-re 130mm hajtom,ugrálásra 150mm

#10310
sisqo

sisqo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Nem nagy bele kicsit a villa?

#10311
CrazyShadow

CrazyShadow

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Itt az én rakétám is!Úgy egy hét mulva pár alkatrészt lecserélek mert szétkaszáltam(komplett hátsó kerék,gumik,meghajtás,lánc)

http://www.x3mgym.co....0;attach=11106


http://www.x3mgym.co....0;attach=11107

#10312
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Mi az az orbitális puNpa? :D
Erre is tegyél ám életjelzõ pittyegtetõt! :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#10313
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
http://Feltöltött kép

#10314
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás

Grat. Jó lett!
Az én Polarisommal majdhogynem ikrek:)
Képek az aláírásomban.




Szép a váz színe!
www.sintesibikes.com

#10315
zylin

zylin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

Összepakoltam az otthon kallódó alkatrészekbõl és némi új anyagból (hátsó váltó, pedál, gumi, lánc ami tök új) egy olyasféle aszfaltos erdeiutas túrázós gépezetet, ne mindenhová a Trance-t keljen cipelni , múlthéten teszteltem káli medencében, egész jó lett szerintem, ja és szép is :) hát megmutatom nektek is, ha már van ilyen topik.

KÉP1
KÉP2

Grat. Jó lett!
Az én Polarisommal majdhogynem ikrek:)
Képek az aláírásomban.


#10316
Gyikgyigo

Gyikgyigo

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
A magellan nagyon odavág! Talán egy Deore fekete hajtómû jobban illene hozzá, a váz szép (régebben én is nézegettem magamnak) jah és a fénykép beállítás azzal a kis naplementvel, hirdetésbe illõ.
A boldogság két fontos eleme: jó egészség és rossz memória.
http://gyikgyigo.myp...bumName=album01

#10317
flood

flood

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Köszönöm nagyuram! Megteszem amit kívánsz!

#10318
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Nem nézek be ide pár napig,és egy nagy rakat szép masina kerül bemutatásra. Ejj.
Mindazonáltal szép mindegyik! Grats;)

#10319
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás

Összepakoltam az otthon kallódó alkatrészekbõl és némi új anyagból (hátsó váltó, pedál, gumi, lánc ami tök új) egy olyasféle aszfaltos erdeiutas túrázós gépezetet, ne mindenhová a Trance-t keljen cipelni , múlthéten teszteltem káli medencében, egész jó lett szerintem, ja és szép is :) hát megmutatom nektek is, ha már van ilyen topik.

KÉP1
KÉP2

alkatrészek:


Szerintem is szép! Tetszik a fekete-fehér kombináció :)

#10320
Kirikou

Kirikou

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Összepakoltam az otthon kallódó alkatrészekbõl és némi új anyagból (hátsó váltó, pedál, gumi, lánc ami tök új) egy olyasféle aszfaltos erdeiutas túrázós gépezetet, ne mindenhová a Trance-t keljen cipelni , múlthéten teszteltem káli medencében, egész jó lett szerintem, ja és szép is :) hát megmutatom nektek is, ha már van ilyen topik.

KÉP1
KÉP2

alkatrészek:

Váz: Magelan Pyxis 07
Teló: SR Suntour XCT (egy bontott szinte új darab, talán valami KTM-bõl, árához képest egész jól viselkedik, lockolható, célnak megfelel, Recon-hoz képest viszont, hogyismiondjam… furcsa, de nem akartam rá sokat költeni :) )
Hajtás: Alivio
Váltás: elsõ LX 07 , hátsó LX 08
Fékváltókarok: (talán alivio, vagy deore ezredforduló környékérõl, nemtom pontosan felirat nem jelzi már)
Fékek: Avid SD 5
Felni: Weinmann ZAC2000
Agy: B+
Gumi: SCHWABLE Road Cruiser 1,75
Stucni: X-Mission
Kormány: Talán ZOOM vagy mi, egy régebbi SCHWINN-rõl, ezen se láttam feliratot
Kormányszarv: B+
Markolat: Richey
Kormánycsapágy: WTB Grease Guard
Nyeregcsõ: B+ rugós
Nyereg: Vuelta Selle BASSANO
Pedál: Shimano PDA-530 (jelenleg) de PDM 520 lesz a végleges