Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#10261
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Nos beújítottam egy országútit. A milyen bringát vegyek topikban már tárgyaltuk,de mostanra már megszületett. Illetve majdnem. :) Véleményeket várok. Tom,h rosszak a képek, de egyenlõre csak ennyire futotta,majd,ha teljesen kész lesz,akkor lesznek szebb képek is.
Váltók még beállításra várnak, fékek még nincsenek bekötve( elsõ rogzítve se),Villanyak nincs méretre vágva.

Azt hiszem sikerült a lehetõ legkedvezõbb köztes megoldást találnom,h félig új félig (alig)használt a gép. Így elég kedvezõ lett az ár is.

Pár adat: Váz merida road 880 race
fékváltókar, hajtómû: sora
elsõ váltó: tiagra
hátsó váltó,agyak: Sachs
Felnik: Campagnolo
pedál és fékek: shimano (pasz,h milyen)
kb ennyi

Feltöltött képFeltöltött képFeltöltött képFeltöltött kép

#10262
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
rob, most már gondolom miért döntöttél a radiális fûzés mellett: rövidebb küllõ-kevesebb súly, minusz 2 gramm... :D

Izomtéridõninja-geológus!


#10263
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Rob, hollowtech-es hajókarral nem lenne könnyebb? Mert akkor az kiegyenlithetné a tf súlyát

az a baj, hogy bírom ezeket a "retro" cuccokat :) már vagy másfél éve vadászok ilyen fc-m752-re, mire kiderül hogy a vargányának (munkatárs :D) van egy a sufniban.
a bal kar 185g a jobb 414g, a középcsapi 289 csavarokkal. zusammen 888 gramm. szerintem jó súlyban van. nyilván vannak könnyebbek, de meg vagyok vele elégedve. majd még egy es73-mat szerzek hozzá, az minusz 30-40 gramm.
tárcsafékbõl egyenlõre csak pislogok, hogy mit vegyek, az új szervós fékkarok nem tetszenek, meg a régiek sem, csak az xtr :) de az meg még nekem is veszett drága ahhoz, hogy egy "hajtós" biciklire olyat szereljek. (hogy a vitrin cube-on az van, az nem téma, az nem kopik el :D)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#10264
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Meghozta a postás a fehér rókát.


Szép bicaj nagyon.De komolyan... meghát Kona!!!"Szasz testvír". A teleszkóp szerintem nagyon üt benne...

Itt mindenki olyan hiper-rakétával hasít...Gratula mindenkinek!

Izomtéridõninja-geológus!


#10265
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Gabe: szép gép... Foxot hol vetted?

#10266
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
Rob, hollowtech-es hajókarral nem lenne könnyebb? Mert akkor az kiegyenlithetné a tf súlyát

#10267
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

Fox elõtt mi volt benne?


nézd meg a 3. képet(jó alaposan)...;):D

egyébként szerintem is, fekete gumi jobban állna neki, de Te tudod... szép lett! grat!

vedd le a szelepsapkákat ;)


ja, hát ezt meg hogy felejthetted el!?:D

#10268
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Rob, szép a géped, az a kínpad meg durva! :)

Kona nagyon szép, csak sima fekete gumi szvsz. jobban állna neki. Fox elõtt mi volt benne?

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#10269
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Meghozta a postás a fehér rókát.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#10270
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

már 10 kiló alatt vagyok, nem szeretnék visszamenni 10 fölé :D


vedd le a szelepsapkákat ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#10271
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

már 10 kiló alatt vagyok, nem szeretnék visszamenni 10 fölé :D


milyen magas vagy? lehet nem kéne annyit fogyóznod, ez a 10 kiló korosnak hangzik...

amúgy szép. :)

#10272
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás

28 lyukas országúti agy radiálisan az durva? :D


Inkább szélsõséges :D

Izomtéridõninja-geológus!


#10273
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
a Speckók mindig is nagyon tetszettek... Ez is NAGYon szép! grat!

én is le szeretnék menni 10kg alá...:D

#10274
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

az elsõ kerék fûzése nekem egy kicsit durva.

28 lyukas országúti agy radiálisan az durva? :D

Grats Rob;)
Milyen nyereg ez?

selle italia slr c64

Posted Image

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#10275
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Grats Rob;) Megajándékoztad magad szülinapodra?:) Füled érjen!
Milyen nyereg ez?

#10276
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
az elsõ kerék fûzése nekem egy kicsit durva...
Olcsó: Avid tárcsafékek,
Könnyû: XTR
...Szerintem

Nagyon szép bringa.
Használd sokáig egészséggel!

Izomtéridõninja-geológus!


#10277
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Posted Image

Posted Image

leugrott 100 gramm.
a raceface realseal helyett jött egy syncros fejcsapágy, a bb-es25 helyett egy bb-es53 középcsapágy, az lx helyett (fc-m572) egy xt hajtókar (fc-m752) amire már nagyon rég vágytam. igaz le van harcolva, de akkor is :)
amin még nagyon gondolkozom: a tárcsásításon. valami olcsó ÉS könnyû megoldás kellene.

már 10 kiló alatt vagyok, nem szeretnék visszamenni 10 fölé :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#10278
osiris555

osiris555

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
a két gold mondial is nagyon ott van!
az a baj, hogy nem itt, hanem berlinben. :S

#10279
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Az a Mondial tényleg komoly,meg fullos cuccokkal:P
www.sintesibikes.com

#10280
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Köszönöm, örülök, hogy nektek is tetszik:)
Nagyon fura érzés volt a rakéta után ezzel menni. Bár ez "még rakétábban" megy:)