Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#10221
_kz_

_kz_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.374 hozzászólás

:( Ennyire nincs senkinek sem véleménye? Ne már! :'(


Az a véleményem, hogy sz@rok a fotók. Életlenek. Ettõl még a bringa biztos jó, csak nincs kedvem megnézni. Bótban sem veszem meg, aminek ronda a csomagolása. Egyébként a véleménnyilvánítás itt önkéntes.
People should know when they are conquered.
Would you, Quintus? Would I?

#10222
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás

Hogy áll az a kormány? nagyon furának érzem, olyan mintha egy pályakormányt erõszakoltál volna meg fékkel. A fékkar helyzete nagyon mélyen van sztem...

A kerekek f@szák! ;)



Hogy érted,h mélyen van a fékkar? A kormányt nem tom,h milyen,mert egy komplett gépet vettem használtan abból jöttek az alkatrészek. A váz,villa,elsõ váltó,nyeregcsõ,nyereg és a stucni lett csak cserélve. Bár lehet,h a gumikat is kéne. A kormány nem kényelmetlen,bár egy vastagabb markolat(vagy mi ez rajta) jó lenne.

Amúgy egy nem túl pontos mérleggel lemértem és olyan 9-9,1 kg között van ami szerintem nem is olyan rosz. (Fõleg a coiler 18,5- jéhez képest:D)

Forest, szépek a bringáid!
Nekem fõleg a Kona tetszik.(Álmom egy Stinky.-csak úgy mondom...)
De grat mégegyszer mindenkinek, király mindenki gépe :)



Köszi. :) Hajrá a stinky-hez! Nekem nagyjából ez volt az álmom. :)

#10223
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

A "szellembringán" található gumik érdekelnének. Hol kapok olyat? :)

Semperit és nálam:D

#10224
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Forest, szépek a bringáid!
Nekem fõleg a Kona tetszik.(Álmom egy Stinky.-csak úgy mondom...)
De grat mégegyszer mindenkinek, király mindenki gépe :)

Izomtéridõninja-geológus!


#10225
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Hogy áll az a kormány? nagyon furának érzem, olyan mintha egy pályakormányt erõszakoltál volna meg fékkel. A fékkar helyzete nagyon mélyen van sztem...

A kerekek f@szák! ;)



#10226
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
:( Ennyire nincs senkinek sem véleménye? Ne már! :'(

#10227
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás

Pedig tavasszal ajánlottam egyet... :chin:


bár lett volna rá akkor pénzem...
az igazi szerelem mondjuk az az évjárat, ami szürke volt és mindenféle szponzor feliratok voltak a hátsó háromszögön (Volkswagen, stb.) :)

#10228
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás

engem meg az érdekelne honnan lehet ehhez hozzájutni? :)
régóta keresek ilyen vázat M-es méretben, de még külföldön is csak nagy ritkán látok egyet-egyet

Pedig tavasszal ajánlottam egyet... :chin:

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#10229
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Itt vannak a tisztább képek a már teljesen összerakott cirkálóról.
Erre már mondjon valaki vmi jó szót!

Feltöltött képFeltöltött képFeltöltött képFeltöltött képFeltöltött kép

#10230
12345678

12345678

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Nekem egy 8 éves Kappa Uno MTB-m van :) össz telós. annajk idején 44.000Ft volt.

made in METRO :)

vélemények?

#10231
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás

...
Trek fuel 98 oclv carbon...


engem meg az érdekelne honnan lehet ehhez hozzájutni? :)
régóta keresek ilyen vázat M-es méretben, de még külföldön is csak nagy ritkán látok egyet-egyet

#10232
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
A "szellembringán" található gumik érdekelnének. Hol kapok olyat? :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#10233
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás

Osszedobtam egy ilyet,sajnos rendelésre nem magamnak[IMG][IMG]http://kepfeltoltes.hu/thumb/080823/nox_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IMG][/IMG]


szuper járgány, de pont úgy fest, mint azok a "szellem bringák", amiket az elütött bicajosok emlékére állítanak.:wtf:

#10234
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
troger
képet kérünk mind kettõrõl!



#10235
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 hozzászólás
100 ezer huf volt a váz, üléscsõ,kormánycsapágy, xt elsõátdobó,láncfelkapásgátló itt a piactéren. :-)

Illetve az én vázamat ami 44-es volt elcseréltem egy 49-esre, amit szintén a piactéren vett meg egy barátom 350 huf-ért komplett bringaként teljes xt-vel fox-al.

#10236
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Csak ez sima acélváz, de nem a leggagyibb. :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#10237
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
sztem te is sejted h nem ugy értettem :)

amugy is azt irtam h "Hogyér"=mennyiért, nem azt h "hogy"=milyen módon

#10238
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

hogyér mérnek most egy Simplon Gravity-t?

mérleggel, mint bármi mást
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#10239
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
hogyér mérnek most egy Simplon Gravity-t?

#10240
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 hozzászólás
Merev:
Simplon gravity, teljes slx szett, fox F80 rlc teló , fsa XC 300 sl kerék, maxxis crossmark külsõk , 540-es pedál, race face next sl karbon kormány,gyári karbon üléscsõ.ritchey nyereg, deus befogó. õ a nehezebb :-)
Ösztelós 10 kg. alatt
Trek fuel 98 oclv carbon, 04-es sid race teló valami 1270 gramm,fox float rl propedal rugóstag, dt swiss 204s komplett kerék 4.1 kerámiás felnivel,scwalbe f fred gumikkal avid sd ultimate fék. xtr fékváltókar nem dual kontrollos, xtr bowdenezés,xt elõs hátsó váltó bontrager race x lite carbon kormány üléscsõ, fizik nisene titán nyereg ,tune stücni,szarv,frog titanium pedállal.


Most már mindakettõt ütöm vágom :-)