Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#9841
Posted 2008. December 05. - 21:33
#9842
Posted 2008. December 05. - 21:24
#9843
Posted 2008. December 05. - 21:14
Ha már körülnézel a pinyóban, akkor én meg egy jobbos 7 sebességes kantis stx fékváltókart keresek.
Hátha!
Köszi.
#9844
Posted 2008. December 05. - 21:05
Voltak STX RC cuccaim, ha gondolod utánanézek a pincében, bár sok reményt a pince rendezettségét elnézve nem fûznék hozzá
Megköszönném bár már csak jövöre érdekelne mivel jön a karácsony és tutira lehuz anyagilag!
Ha találsz valamit azért csak szolj!
#9845
Posted 2008. December 05. - 21:00
#9846
Posted 2008. December 05. - 19:33
#9847
Posted 2008. December 05. - 19:28
Univega Alpina 606-S
Anno kék volt arany feliratokkal és a Rock Shox Mag 21 is aranyszinü volt!
Ahhoz hogy teljes legyen a kép kellene majd nekem még hozzá:
-STXrc 8as váltokarok, vagy GripShift600 as váltokarok
-96os LX fekete hátsóagy
-Stx rc vagy Lx hajtómü még 5ágú
-Fekete LX 96os hátsóváltó vagy STX rc
Kb ezek hiányoznak és teljes lesz a kép, ha ezek meglesznek Airbrushal lefestetem a gyári szineire.
#9848
Posted 2008. December 05. - 19:09
vaze
mattszürke vót anno, piros vonalakból álló felirattal
gyááá nagykirály!
#9849
Posted 2008. December 05. - 18:51
#9850
Posted 2008. December 05. - 17:47
#9851
Posted 2008. December 05. - 17:36
#9852
Posted 2008. December 05. - 17:32
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#9853
Posted 2008. December 05. - 17:30
Magellán serpens?
Hát ez nem talált!
Ismertetõjele a láncvilla függõleges irányú meghajlitása a hajtómû nagytányérjánál!
#9854
Posted 2008. December 05. - 17:27
#9855
Posted 2008. December 05. - 17:23
nem szeretnék elszakadni a zkse-tõl én sem.ltv?
nem tudom minek volt ekkora arca Matyinak, amikor még semmise' biztos...
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#9856
Posted 2008. December 05. - 16:55
Lassan újra elkészül az új régi bicóm!
Megpróbálom korhûen összerakni, bár még vannak kilógó dolgok rajta még!
Tippeljetek vajon milyen váz ez? 1996-ból származik!
Nemsoká kész lesznek a feliratok is rá akkor megmutatom úgy is!Sajna a szépségversenyre nem lett készen! Jó lett volna a klasszikusban!
Magellán serpens?
#9857
Posted 2008. December 05. - 16:51
Az, hogy "olyan gépem lesz" arra vonatkozott hogy külön gyártású, szérián kívüli, nem arra hogy Merida.
Szerencsére.
#9858
Posted 2008. December 05. - 16:48
"Az LTV csináltat külön bringát?
Amúgy nem."
#9859
Posted 2008. December 05. - 16:39
ltv?nevetsz, de jövõre olyan montim lesz
és lehet hogy andrisnak is
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#9860
Posted 2008. December 05. - 16:38
Megpróbálom korhûen összerakni, bár még vannak kilógó dolgok rajta még!
Tippeljetek vajon milyen váz ez? 1996-ból származik!
Nemsoká kész lesznek a feliratok is rá akkor megmutatom úgy is!
Sajna a szépségversenyre nem lett készen! Jó lett volna a klasszikusban! ![]()


Sign In
Create Account

Back to top






