Reménykedem, hogy lesz itthon normális Magura forgalmazó és szerviz. Az a Wotan nagyon tetszik...
A legnagyobb baja, hogy "súlyos." Ahogy a Lyrik se egy gramm bajnok.
Ebben se tudnak versenyezni a Fox-al.
Reménykedem, hogy lesz itthon normális Magura forgalmazó és szerviz. Az a Wotan nagyon tetszik...
Kisasszony "szerencsére" magassági korlátokba ütközik a Speci használatát illetõen:)Foxot bele
Jobb, ha figyelsz mert azon kapod magad, hogy Te mész a kulával a Kisasszony meg a nagybicóval
Amúgy, ha pofás teleszkóp, akkor Maverick.
fura, de igaz. a 140-es pike egy rugóúthoz képest alacsony villa. ez sok gépben meghatározza a sorsát.Pike-nál nagyon tudni kell, hogy mire akarja használni az ember. Megvannak a határai, és ezek nagyon karakteresek. Ha az ember ezt átlépi, rögtön megérzi - feltéve, hogy ismeri és uralja a tulajdonosa a saját gépét.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
Izomtéridõninja-geológus!
RAUH-Welt
B E G R I F F
Kona szebbvót, de nekem egy ilyen volt az álmom, mióta megláttam. na jó, ez így nem teljesen igaz, egy olyan volt az álmom, mint begbie-é. s-works és zöld.Kona szebbvót'
De azért sok kellemes kilómétert hozzá!
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
http://forum.bikemag...4&postcount=253
csak, hogy lássátok ki vagyok
és hogy ne csak offoljunk. nálam a trance volt a no.1 kategóriájában. a kormányvégdugó az milyen rajta? illetve a nyereg pontosan melyik típus?