Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#9421
Írta 2009. február 10. - 17:01
kösz CJ, nekem is jobban tetszene ha nem piros lenne, de a nyareg nem csak design kérdés. A csere ellen a pénztárcám mellett a seggem is tiltakozna
#9422
Írta 2009. február 10. - 16:49
Zotyóó, nagyon szép a bicajod! Nagyon tetszik!
Kocának meg ne higgy el semmit, ízlésficamos!
Giant is nagyon szép, de én azokat a gumikat nem szeretem.
Gratula a szép gépekhez!
Kocának meg ne higgy el semmit, ízlésficamos!
Giant is nagyon szép, de én azokat a gumikat nem szeretem.
Gratula a szép gépekhez!
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#9423
Írta 2009. február 10. - 14:09
#9424
Írta 2009. február 10. - 12:55
#9425
Írta 2009. február 10. - 12:26
#9427
Írta 2009. február 10. - 11:47
Szép lett, le a kalappal.
Én sürgõsen tennék rá egy elsõ átdobót -ráeresztve a lánckerékre-, mielõtt a pompás fényezés bánja.
Én sürgõsen tennék rá egy elsõ átdobót -ráeresztve a lánckerékre-, mielõtt a pompás fényezés bánja.
#9428
Írta 2009. február 10. - 11:41
Köszönöm mindenkinek az elismerést. Akinek nem tetszik az nézze meg még1x 
A nyereg akkor került rá, amikor még piros volt! Emiatt nem veszek másikat, amúgy természetesen igazad van, színben mindenképpen jobban passzolna.
Ha találnék egy húszezrest, klasszikus Flite titan kerülne rá
94-es Kona matrica lesz rajta: az évszámok úgyis nagyon kuszák ezen a gépen, nem oszt nem szoroz, és igazából az a matrica tetszett a legjobban. csak kéne egy profi dekoros, meg egy kis idõ, hogy leügyezzem.
A nyereg akkor került rá, amikor még piros volt! Emiatt nem veszek másikat, amúgy természetesen igazad van, színben mindenképpen jobban passzolna.
Ha találnék egy húszezrest, klasszikus Flite titan kerülne rá
94-es Kona matrica lesz rajta: az évszámok úgyis nagyon kuszák ezen a gépen, nem oszt nem szoroz, és igazából az a matrica tetszett a legjobban. csak kéne egy profi dekoros, meg egy kis idõ, hogy leügyezzem.
#9429
Írta 2009. február 10. - 10:58
:scared: retizotyo ez tényleg szép lett. :clap:
/esetleg nyereg jobban passzolna ha zöld lenne.../
matricát csak 1 kis kona feliratot akarsz rá ugye?
/esetleg nyereg jobban passzolna ha zöld lenne.../
matricát csak 1 kis kona feliratot akarsz rá ugye?
#9430
Írta 2009. február 10. - 01:45
#9431
Írta 2009. február 10. - 01:45
#9432
Írta 2009. február 10. - 01:44
klassz
hasonló kiállású mint az én ss-em, és szintén '98 körüli. azon is van minden ami került.
hasonló kiállású mint az én ss-em, és szintén '98 körüli. azon is van minden ami került.
#9433
Írta 2009. február 10. - 00:55
Elkészültem én is. Bár szeretném, ha igazi retro lenne, igazából nem az, esetleg messzirõl...

Váz: Kona Hahanna 1998
Villa: P2
K.csapágy: Ritchey Logic 1 1/8" menetes
Stucni: Alico
Kormány: Acor
Nyeregcsõ: Spicer ti
Nyereg: SDG Kona
Fékrendszer: Ritchey canti
Kerekek: agyak LX 1992; Sun CR18, DT 2mm, Ritchey Tom Slick 1.4
Hajtás: RPM Comet, Gebhardt A type 43t, Connex 808, Sora fogsor, 105 váltó; BB-UN54 monoblokk
Pedál: Sh PD-M520
Kulacstartók: Blackburn Switchback (stainless steel)
matricák folyamatban
1-2 megjegyzés: hajtókar, nyeregcsõ bilincs saját polír, fékkar felújítás saját projekt, Kona Dog Collar bowdenvezetõ hátra, Cannondale Force40 rendszerû bowdenelosztó elõl. 1x8 rendszer.
Váz-villa teljesen felújítva: foszfátozva, homokolva, porfestve, menetek megigazítva stb.
MÉG KÉPEK

Váz: Kona Hahanna 1998
Villa: P2
K.csapágy: Ritchey Logic 1 1/8" menetes
Stucni: Alico
Kormány: Acor
Nyeregcsõ: Spicer ti
Nyereg: SDG Kona
Fékrendszer: Ritchey canti
Kerekek: agyak LX 1992; Sun CR18, DT 2mm, Ritchey Tom Slick 1.4
Hajtás: RPM Comet, Gebhardt A type 43t, Connex 808, Sora fogsor, 105 váltó; BB-UN54 monoblokk
Pedál: Sh PD-M520
Kulacstartók: Blackburn Switchback (stainless steel)
matricák folyamatban
1-2 megjegyzés: hajtókar, nyeregcsõ bilincs saját polír, fékkar felújítás saját projekt, Kona Dog Collar bowdenvezetõ hátra, Cannondale Force40 rendszerû bowdenelosztó elõl. 1x8 rendszer.
Váz-villa teljesen felújítva: foszfátozva, homokolva, porfestve, menetek megigazítva stb.
MÉG KÉPEK
#9434
Írta 2009. február 09. - 21:41
#9435
Írta 2009. február 09. - 21:34
Szép darab! A Wenson kapcsolatnak vége van?
Mivel 2009ben elorelathatolag nem kerul gyartasba wenson, igy nem tudnak adni. De mivel a wensont es a harot ugyanaz a ceg viszi (Avex Kft) igy haro lesz.
Ez az univega csak piszkosul jo ajanlat volt, amig meg nem erkezik a haro, illetve elorelathatolag egy '08-as wenson orszaguti, addig ezzel edzek.
Ja, montigumi kene ra, de most ez az 1 bringam van, aszfalton edzek meg csak, oda meg jobb ez
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala
#9436
Írta 2009. február 09. - 21:32
montira monti gumi kell...Tiggernek mondhatod!
Szombaton is 2.25-ökkel gurult velünk aszfalton.
Valamiért írtózik a vékonytól.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#9437
Írta 2009. február 09. - 21:29
aszfaltra? tökéletes rá a virsligumi
Tiggernek mondhatod!
Szombaton is 2.25-ökkel gurult velünk aszfalton.
Valamiért írtózik a vékonytól.
#9438
Írta 2009. február 09. - 21:22
aszfaltra? tökéletes rá a virsligumikéne rá valami rendes külsõ
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#9439
Írta 2009. február 09. - 21:18
kéne rá valami rendes külsõ
Ne türelmetlenkedj CJ
A Haro is meglesz. Lehet hogy nem _ez_ az össztelós hanem egy másik, de meglesz
Ja meg sry, hogy ilyen elb*szott telefonos kép van csak
ez úgy áll szegénynek mint kurvának a liliom
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#9440
Írta 2009. február 09. - 20:51
Koszi mindenkinek
A kerek az xtr agy sapim 2.0 kullo mavic 819 ust vfekes felni
igen, a felni volt mavic gyanus:)

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére









