na ezzel tudnek vitatkozni
ehe..
"You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins..."
na ezzel tudnek vitatkozni
RAUH-Welt
B E G R I F F
hol van az az "itteni idõjárás"?
Felt Scythe boldog tulaja vagyok pár napja
Az igéret szép szó, de az elkelkáposztalaníthatatlaníthatatlanítottság még szebb ![]()

[highlight] The bike way of life [/highlight]
...és a farkas 8)
nemsoká érkezik a kerék és a piros Xo hátsóváltó a sorral
[IMG][IMG]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090801/p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IMG][/IMG]
röviden csak 'nyád. gyönyörûek....és a farkas 8)
nemsoká érkezik a kerék és a piros Xo hátsóváltó a sorral
[IMG][IMG]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090801/p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IMG][/IMG]
fú nagyon baba! a piros X.0 hátsóváltót én is néztem, de kb 40-50 euroval kerül többe markolatváltóval szettben, mint a sima......és a farkas 8)
nemsoká érkezik a kerék és a piros Xo hátsóváltó a sorral
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu