Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#7961
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

na ezzel tudnek vitatkozni ;)


ehe..

"You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins..."

#7962
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
na ezzel tudnek vitatkozni ;)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7963
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás

hol van az az "itteni idõjárás"? :)


Norveg nyugati part. Bergen es Stavanger kozott. Azt hiszem itt gyartjak a vilag osszes esojet, aztan exportaljak. :)

#7964
Szepy2884

Szepy2884

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 300 hozzászólás

Felt Scythe boldog tulaja vagyok pár napja


Pécs eléggé dimbes dombos ha jól tudom. Ott hogy viselkedik? Egy ilyennel inkább Miami v. Hawaii beach-en kergetném a bitch-eket :D

Az igéret szép szó, de az elkelkáposztalaníthatatlaníthatatlanítottság még szebb :D


#7965
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
hol van az az "itteni idõjárás"? :)

#7966
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
fak
az az út
okésnak hat
majdnem mindegy, mivel.

#7967
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
A pocsék itteni idõjárás miatt én mostanában ezzel nyomulok.
Posted Image
8,5kg tömény örömködés. Montisként hihetetlen élmény a sebesség és a suhanás a nyergében.
Azért nagyon várom, hogy felszáradjon kicsit az erdõ és visszatérjek a gyökerekhez (mindkét értelemben) :)

#7968
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

SZépségem: http://www.pinkbike.com/photo/3790753/


Szexi!

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#7969
ToTo1981

ToTo1981

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Felt Scythe boldog tulaja vagyok pár napja

#7970
tod

tod

    vendég

  • fórumtag
  • 44 hozzászólás
SZépségem: http://www.pinkbike.com/photo/3790753/

#7971
Bigtibi

Bigtibi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 hozzászólás
Gyönyörû. Amikor télen megjelent teljesen bele voltam szerelmesedve, de nem bírtam rábeszélni magamat, hogy annyit adjak érte :-(

...és a farkas 8)
nemsoká érkezik a kerék és a piros Xo hátsóváltó a sorral
:)


[IMG][IMG]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090801/p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IMG][/IMG]



#7972
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

...és a farkas 8)
nemsoká érkezik a kerék és a piros Xo hátsóváltó a sorral
:)


[IMG][IMG]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090801/p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IMG][/IMG]

röviden csak 'nyád. gyönyörûek.
a gyorszárral vigyázz, ha intenzívebb terepezésre szánod, akkor lehet gond lesz vele. nekem is volt miche gyorszáram az enduron, pont az elsõ alkalomig, mert nem tartotta eléggé a kereket, mindig kilazult, akárhogy is húztam rá. szerencsére volt egy xt tartalékban, azzal már jó.

#7973
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
a szépségért bizony szenvedni kell.
szép lett az országúti, csak nekem kicsit hosszúnak tûnnek a fékvezetékek a kormány körül. meg mintha kicsit rossz lenne a kormány dõlésszöge, de van akinek így kényelmes... (az alsó fogásnak tudtommal közel vízszintesnek kell lennie)

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#7974
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Volt egy kis update a legutóbbi fotók óta:
http://www.pinkbike.com/photo/3805922/
http://www.pinkbike.com/photo/3805932/
http://www.pinkbike.com/photo/3805914/
http://www.pinkbike.com/photo/3805910/

Kár, hogy a váz színe a képeken különbözik a valóstól. Sokáig úgy sem lesz meg talán.

#7975
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

...és a farkas 8)
nemsoká érkezik a kerék és a piros Xo hátsóváltó a sorral
:)

fú nagyon baba! a piros X.0 hátsóváltót én is néztem, de kb 40-50 euroval kerül többe markolatváltóval szettben, mint a sima...
:)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#7976
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
ja meg Piroska a kosárral.
amúgy szép a hajtókar.

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#7977
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
...és a farkas 8)
nemsoká érkezik a kerék és a piros Xo hátsóváltó a sorral
:)


[IMG][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090801/p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/IMG]

#7978
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Lehet,h ti nyertetek és én vesztettem szokásomhoz híven,de holnaptól egy hétig az alpokba költözök. :D
Amúgy nekem is van egy kis sárvédõm,cép GT meg THE matricákkal. Csak sajnos a fém része,ami összetartotta a két részt széttört,mert belevert a fékhíd.Igaz az még a régi bringámon volt,a régi villával. Azóta meg nem raktam fel.
Ez a kütyü okos dolognak néz ki. Eddig én se értettem,hogy hogyan is müxik. Bár sárgumik híján nem nagyon megyek sárban.Pláne olyan gyorsan,hogy felverjem a fejemig a sarat. Bár amelyik versenyekre eljutottam,szinte majdnem mindenütt esett. :)

Ja és,hogy ON is legyek. Sala! Iszonyat dögösek a gépek. :)

#7979
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
szepy::ed: tényleg nyertél.

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#7980
bardocz

bardocz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 464 hozzászólás
Hát akkor tényleg nyertél.Nekem is csak Gellért-"hegy" van,de az ha nagyon lassú vagyok,akkor fél órás kaland:D