más tollával, picifiu?mindjárt tolok képet a gépparkról
edit:
ilyet és is össze tudok harácsolni, elég bemennem a bemutatóterembe
más tollával, picifiu?mindjárt tolok képet a gépparkról
edit:
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"
RAUH-Welt
B E G R I F F
Jól néz ki! A Mongoose-ok bejönnek nekem!nagyon szép a két Morati!
az én bicajomon is változott 1-2 dolog az elmúlt idõszakban:
hajtómû:Truvativ Isoflow->Shimano Deore LX
fékkar:Bike+->Avid SD7
markolat:Rirchey Truegrip->Acor bilincses
http://img185.images...kmaraton010.jpg
http://img185.images...kmaraton001.jpg
http://img35.imagesh...kmaraton003.jpg
http://img197.images...kmaraton005.jpg
http://img197.images...kmaraton007.jpg
http://img20.imagesh...kmaraton009.jpg
pofás -olyan zõd bilincses madrkolat kell nekem is
pofás -olyan zõd bilincses madrkolat kell nekem isnagyon szép a két Morati!
az én bicajomon is változott 1-2 dolog az elmúlt idõszakban:
hajtómû:Truvativ Isoflow->Shimano Deore LX
fékkar:Bike+->Avid SD7
markolat:Rirchey Truegrip->Acor bilincses
http://img185.images...kmaraton010.jpg
http://img185.images...kmaraton001.jpg
http://img35.imagesh...kmaraton003.jpg
http://img197.images...kmaraton005.jpg
http://img197.images...kmaraton007.jpg
http://img20.imagesh...kmaraton009.jpg
van lefty-m itthon,de reba van a vámon,az megy bele...tudom,szentségtöréslefty? az illene bele...
cannondale rush
láthatjuk nappal is?
Szép
ÉS jó az a pirosfehérzöld szalag a nyeregtasivál
(mértnemlehet ot bringázni?)
Tegnap hozta a postás és fluoreszkál a sötétben:)
rbalint88,miche gyorszár felejtve
[IMG][IMG]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090805/xt_006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IMG][/IMG]
RAUH-Welt
B E G R I F F