Truvativ Noir 3.3 + PG-990 + X0 Trigger + X0 váltó - cash green árnyalatban:D
Szponzorok jelentkezését várom!
Dh felni meg nem kell, jó a dt ami most van. Bírja a bénázásaimat és legalább könnyû.
Igazán nem értem, hogy a Shimano miért nem csinál színes cuccokat, vagy legalább feketét XT-bõl. Némi felárral is vinnék szerintem.
Az elox zõddel meg az a baj, hogy nem is hasonlít a váz színére.
Friz 22! Persze, matrica van a tagon.
Bigtibi! Nem gyári a zõd fox matrica. Nem tudom hol lehet beszerezni, mert mi csináltuk. Digitális nyomdáknál érdeklõdj.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






