Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#7781
Írta 2009. szeptember 11. - 19:15
Tedd át azokat juci bringájára, neked meg kéket mindenhová.
#7782
Írta 2009. szeptember 07. - 07:46
"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"
#7783
Írta 2009. szeptember 06. - 23:32
#7784
Írta 2009. szeptember 06. - 23:17
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7785
Írta 2009. szeptember 06. - 22:12
A Stumpit én is elfogadnám!
Most már lassan én is tolok fotót a vasparipáról... van rajta egy két változás. Meg lesz is(remélhetõleg a közeljövõben, szóval lehet, hogy addig még várnotok kell... szegééények...
#7786
Írta 2009. szeptember 06. - 22:10
Némi változás után (kerékszett, sor, váltó, meg egy kis kcnc-s pirosítás, a tag még várat magára:)):
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Õ pedig a kedvesem igás lova![]()
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
ejha! nemsemmi géppark:)
nekem a specin akadt meg igazán a szemem(mármint hogy tetszetõs).. a hölgynek migondja az spdvel?
#7787
Írta 2009. szeptember 06. - 21:31
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Õ pedig a kedvesem igás lova
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"
#7788
Írta 2009. szeptember 05. - 15:20
#7789
Írta 2009. szeptember 05. - 12:26
#7790
Írta 2009. szeptember 05. - 10:20
H.Zoli, bár amint látom már van zöld nyerged, de a Prologo teszt nyergei zöldek és nem rossz kategória (mind 20ezer ft feletti), ráadásul a zöldeket kedvezményesen lehet venni.
Kipróbáltam, nem jött be és drága, végül 1/4 áron bezöldült a jól bevált Rival, ami nekem nagyon kényelmes. Meg az a "test & buy" felirat sem volt túl szép.
#7791
Írta 2009. szeptember 05. - 10:00
#7792
Írta 2009. szeptember 04. - 23:10
#7793
Írta 2009. szeptember 04. - 23:07
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7794
Írta 2009. szeptember 04. - 23:02
mi egyszer vittunk egy csomo cuccot eloxalni feketere, fekkarokat, kormanyt, stucnit, hajtomuvet. mind mas lett, meg a hajtomu ket karja is mas arnyalat volt. de nem csak picit, hanem erosen lathatoan. attol is fugg hogy hogy csinaljak, mennyire figyelnek oda ra.
ilyet tudok okosba` szervalni ha valakit erdekel
ára?
mehet privátban is
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#7795
Írta 2009. szeptember 04. - 23:01
Mennyi a súlya, hossza, ára?ilyet tudok okosba` szervalni ha valakit erdekel
A sebesség mindent megold.
#7796
Írta 2009. szeptember 04. - 22:59
vagy még kékbe is jo ha csak az van....27,2-es min 400-as hossz
#7797
Írta 2009. szeptember 04. - 22:56
ilyet tudok okosba` szervalni ha valakit erdekel
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7798
Írta 2009. szeptember 04. - 22:53
theát 5k egy csavar is meg egy vödörnyi is....nekik mindegy mennyit mrátanak be...majd megérdeklõdöm...állítólag fõvárosi a cég
#7799
Írta 2009. szeptember 04. - 22:46
azért kell sk csináltatni. vszinû akkor sem lesz egyforma a nem 1forma ötvözetek miatt de jó eéllyel jobban fog hasonlítaniKi van ez az eloxálás találva. Minden márka kicsit más színû. Van kék Chris King kormánycsapágyam, kék Kcnc hajtómûcsavarjaim és nyeregcsõbilincsem (még csak nem is hasonlít a C.K.-re)...és meg vagyok lõve a nyeregcsõvel, mert a Use egész más színû, a Kcnc-t meg sokallom árban.
Nem vagyok egy zöld "fan", de ez a bicaj nagyon korrekten néz ki. Grat a tulajnak és az ízlésének
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#7800
Írta 2009. szeptember 04. - 22:40
Nem vagyok egy zöld "fan", de ez a bicaj nagyon korrekten néz ki. Grat a tulajnak és az ízlésének

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





