Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#7781
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
epyc: A kék-fehér vázhoz miért jók a piros elox cuccok?
Tedd át azokat juci bringájára, neked meg kéket mindenhová.

#7782
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
mof: nem igazán spd hívõ :) A taposóval és egy freeride-os cipõvel biztosabbnak érzi magát, nekem meg ennyi a lényeg :)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#7783
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Kona sem egy ronda darab.....szép mindkettõ

#7784
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
a piros stumpi naon szep!
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7785
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Hmm... szépek! Gratula!
A Stumpit én is elfogadnám! :)
Most már lassan én is tolok fotót a vasparipáról... van rajta egy két változás. Meg lesz is(remélhetõleg a közeljövõben, szóval lehet, hogy addig még várnotok kell... szegééények...:D)...

#7786
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Némi változás után (kerékszett, sor, váltó, meg egy kis kcnc-s pirosítás, a tag még várat magára:)):
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Õ pedig a kedvesem igás lova :)
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg


ejha! nemsemmi géppark:)
nekem a specin akadt meg igazán a szemem(mármint hogy tetszetõs).. a hölgynek migondja az spdvel?

#7787
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Némi változás után (kerékszett, sor, váltó, meg egy kis kcnc-s pirosítás, a tag még várat magára:)):
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Õ pedig a kedvesem igás lova :)
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#7788
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
nyerget valami karcsúbrba meg fekete nyeregcsõ....amugy pofás ;)

#7789
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Elkészült.
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#7790
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

H.Zoli, bár amint látom már van zöld nyerged, de a Prologo teszt nyergei zöldek és nem rossz kategória (mind 20ezer ft feletti), ráadásul a zöldeket kedvezményesen lehet venni.


Kipróbáltam, nem jött be és drága, végül 1/4 áron bezöldült a jól bevált Rival, ami nekem nagyon kényelmes. Meg az a "test & buy" felirat sem volt túl szép.

#7791
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
H.Zoli, bár amint látom már van zöld nyerged, de a Prologo teszt nyergei zöldek és nem rossz kategória (mind 20ezer ft feletti), ráadásul a zöldeket kedvezményesen lehet venni.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#7792
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
kar h nem van néccázas :(...ha mégis szolj

#7793
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
kek, fekete, piros, arany 188gramm, csak 320x27.2mm meretben 8ezer HUF plusz posta. most varunk szallitmanyt, szal varni kell, akit erdekel PM. ne itt offoljunk tovabb
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7794
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc

mi egyszer vittunk egy csomo cuccot eloxalni feketere, fekkarokat, kormanyt, stucnit, hajtomuvet. mind mas lett, meg a hajtomu ket karja is mas arnyalat volt. de nem csak picit, hanem erosen lathatoan. attol is fugg hogy hogy csinaljak, mennyire figyelnek oda ra.

Feltöltött kép ilyet tudok okosba` szervalni ha valakit erdekel


ára?
mehet privátban is

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#7795
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

ilyet tudok okosba` szervalni ha valakit erdekel

Mennyi a súlya, hossza, ára?


A sebesség mindent megold.

 


#7796
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
tam: aranyba nincs?vagy pink? néztem a gyártó oldalát...ott van kint képen

vagy még kékbe is jo ha csak az van....27,2-es min 400-as hossz

#7797
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
mi egyszer vittunk egy csomo cuccot eloxalni feketere, fekkarokat, kormanyt, stucnit, hajtomuvet. mind mas lett, meg a hajtomu ket karja is mas arnyalat volt. de nem csak picit, hanem erosen lathatoan. attol is fugg hogy hogy csinaljak, mennyire figyelnek oda ra.

Feltöltött kép ilyet tudok okosba` szervalni ha valakit erdekel
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7798
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
van egy hely ahol adagra eloxálnak vmi 5 körül
theát 5k egy csavar is meg egy vödörnyi is....nekik mindegy mennyit mrátanak be...majd megérdeklõdöm...állítólag fõvárosi a cég

#7799
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Ki van ez az eloxálás találva. Minden márka kicsit más színû. Van kék Chris King kormánycsapágyam, kék Kcnc hajtómûcsavarjaim és nyeregcsõbilincsem (még csak nem is hasonlít a C.K.-re)...és meg vagyok lõve a nyeregcsõvel, mert a Use egész más színû, a Kcnc-t meg sokallom árban.

Nem vagyok egy zöld "fan", de ez a bicaj nagyon korrekten néz ki. Grat a tulajnak és az ízlésének :)

azért kell sk csináltatni. vszinû akkor sem lesz egyforma a nem 1forma ötvözetek miatt de jó eéllyel jobban fog hasonlítani
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#7800
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Ki van ez az eloxálás találva. Minden márka kicsit más színû. Van kék Chris King kormánycsapágyam, kék Kcnc hajtómûcsavarjaim és nyeregcsõbilincsem (még csak nem is hasonlít a C.K.-re)...és meg vagyok lõve a nyeregcsõvel, mert a Use egész más színû, a Kcnc-t meg sokallom árban.

Nem vagyok egy zöld "fan", de ez a bicaj nagyon korrekten néz ki. Grat a tulajnak és az ízlésének :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"