viszont a kék ugri-bugri bringa pofás!
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#7761
Írta 2009. szeptember 17. - 21:29
viszont a kék ugri-bugri bringa pofás!
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#7762
Írta 2009. szeptember 17. - 19:38
esõ miatt csak ilyen képet tudtam lõni enyimrõl :S

új gumma és klipsz .)
#7763
Írta 2009. szeptember 17. - 19:32
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#7764
Írta 2009. szeptember 17. - 11:40
#7765
Írta 2009. szeptember 17. - 08:47
érti!köszi.köszi skacok!
Kázé: váz 56/56,4 de valójában 52/56, szlúpingos
Tam: gyárilag van benne az SR. most intézek bele rebát.
CJ: duncon pussy street, 26" kerékkel
http://duncon.com/in...ukty&rama=pussy
jocek: kormány közepén egy kb 20gr-os cyclocross karok. Érdekes, h gyárilag nbem volt rajta semmi, dobozban volt a teljes fék.
karbon nyeregcsõ, karbonvilla szerintem egy köbbyû hajtással, kerékkel simán 6kg alá lehet menni
agyban nekem is készül már valami,de nem lesz 6kilo az tuti!
talán nyár elejére meglesz:)
#7766
Írta 2009. szeptember 17. - 08:40
Kázé: váz 56/56,4 de valójában 52/56, szlúpingos, ééééééés nem eladóóóó
Tam: gyárilag van benne az SR. most intézek bele rebát.
CJ: duncon pussy street, 26" kerékkel
http://duncon.com/in...ukty&rama=pussy
jocek: kormány közepén egy kb 20gr-os cyclocross karok. Érdekes, h gyárilag nem volt rajta semmi, dobozban volt a teljes fék.
karbon nyeregcsõ, karbonvilla, szerintem egy könnyû hajtással, kerékkel simán 6kg alá lehet menni
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#7767
Írta 2009. szeptember 17. - 08:40
#7768
Írta 2009. szeptember 17. - 07:27
Would you, Quintus? Would I?
#7769
Írta 2009. szeptember 17. - 06:44
Az meg milyen váz? Kerék 26 benne, ugye?
A görcs vinne el.Nagyon szépek.
Duncon Pussy
#7770
Írta 2009. szeptember 16. - 23:27
A görcs vinne el.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#7771
Írta 2009. szeptember 16. - 22:45
Grat a géphez. A kék sem csúnya, de így hogy együtt linkelted, esélye sincs...
#7772
Írta 2009. szeptember 16. - 22:41
#7773
Írta 2009. szeptember 16. - 22:17
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7774
Írta 2009. szeptember 16. - 22:11
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#7775
Írta 2009. szeptember 16. - 22:08
#7776
Írta 2009. szeptember 16. - 21:58

ez meg dh gép helyett, ami sajna ment a lecsóba....
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#7777
Írta 2009. szeptember 13. - 14:51
#7778
Írta 2009. szeptember 13. - 14:41
amugy szep meg minden. bar a rugos nyeregcsovet is elhajitanam a francba. tul konnyen szetkopnak aztan csak csorog zorog meg lotyog mindenfele.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7779
Írta 2009. szeptember 13. - 14:26
#7780
Írta 2009. szeptember 13. - 13:57

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





