Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#7741
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Told le sarokcsiszolóval.
Nekem is kell ebbõl a nevettetõ anyagból,amitõl ilyen jó kedved van ;)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#7742
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

4-es..... :)
Montifan, szerezz egy frankó marokszerszámot, amin van imbusz, csillagcsavarhúzó stb.

Hát igen, muszáj lesz:)! Már ki is néztem egyet!:D (Egyrészt azért is, mert ha át akarom gyorszárasra cserélni, ahhoz a mostanit is le kell szedni:D most jut eszembe:D)

yep!


#7743
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

nem akarok hülyeséget mondani, de ez nem egy 5ös csavar? :wtf:
Posted Image


4-es..... :)
Montifan, szerezz egy frankó marokszerszámot, amin van imbusz, csillagcsavarhúzó stb.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#7744
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

:D persze, hogy van imbuszom csak ehhez egy nagyon kicsi kell, amit én nem találtam sajna! amúgy szinte mindent tudok rajta szerelni!


nem akarok hülyeséget mondani, de ez nem egy 5ös csavar? :wtf:
Posted Image

#7745
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

nincs imbuszod? akkor egyáltalán mit tudsz szerelni a bringán, ha kell?

:D persze, hogy van imbuszom csak ehhez egy nagyon kicsi kell, amit én nem találtam sajna! amúgy szinte mindent tudok rajta szerelni!

yep!


#7746
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
nincs imbuszod? akkor egyáltalán mit tudsz szerelni a bringán, ha kell?

#7747
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

nem is fért rá a képre egészben egyiken sem :)

amúgy szép darab

bár remélem az nem az igazi nyeregmagasság

Köszi!
Nem nem az igazi nyeregmagasság, csak nem gyorszáras, és nincs hozzá kulcsom!:D Így aztán majom a köszörûkövön effektus, de még így is öröm vele tekerni!:D De jövõhéten veszek rá gyorszáras nyeregcsõbilincset!;)

yep!


#7748
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
nem is fért rá a képre egészben egyiken sem :)

amúgy szép darab

bár remélem az nem az igazi nyeregmagasság
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#7749
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Jó nagy batár váz

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#7750
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás
Hi!
Na, én most ezt a bikeot nyúzom!:D:

http://yfrog.com/0tbriny1j
http://yfrog.com/04briny3j
http://yfrog.com/6ebriny4j
http://yfrog.com/0obriny5j
http://yfrog.com/5nbriny6j
http://yfrog.com/0ebriny7j
http://yfrog.com/0ebriny8j
http://yfrog.com/0lbriny9j

yep!


#7751
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
meg mindig a csajszid konaja tetszik a legjobban :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7752
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
Feltöltött kép Feltöltött kép Feltöltött kép
együtt a család :)
és a mai tekergõzésrõl is egy:
Feltöltött kép

#7753
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
köszi .)
hátulra majd még felkerül egy fehér rubino fekete futófelülettel...vagy pénztárcától függõen egy ugyanilyen full fehér zaffiro.

#7754
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
szép még mindig ;)

#7755
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
kisütött a nap, csináltam normálisabb képeket :)
Feltöltött kép

Feltöltött kép

#7756
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

én is ezt mondom... megvettem a District-et, erre megjön a Langster.
Fákk :)


tényleg arról a szépségrõl linkeltél már képet? csak a hírét hallottam eddig .)

#7757
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás

sala: ugye tudod h baszodjal meg...?! ;)


én is ezt mondom... megvettem a District-et, erre megjön a Langster.
Fákk :)
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#7758
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
Feltöltött kép
most csak ennyi, nagyjából sejthetõ, hogy mi lesz, egész alakost majd ha kész lesz :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#7759
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
könnyen meglehet, belvárosban gyakran mozgok .)

köszi andris :)
azér ne búsulj sala a Tiéd se rossz :D ;)

#7760
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
Matt egyébként láttalak a géppel meg egy haverral talán még tavasszal (vagy kicsivel a BMagos megjelenés után) a 13. ker. Hollán#Katona József sarkán. :)