Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#7601
Írta 2009. október 29. - 10:34
#7602
Írta 2009. október 29. - 10:31
mér kéne ?na, a dew-on minden szuper, elnézve a cuccokat (DT,XT) már csak a vázat kell lecserélni
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#7603
Írta 2009. október 29. - 10:05
#7604
Írta 2009. október 29. - 00:10
#7605
Írta 2009. október 28. - 23:49
vagy nem?
#7606
Írta 2009. október 28. - 23:16
gondolom a felnibõl a feleslegesnek itélt anyagmennyiség el van távolítvaEzt a mondatot nem tudtam megfejteni, mit akartál ezzel mondani.
"Az ideg kivan reszelve" hm?
"Elsõ felni kapott" ??
"kp, meg vp" ez mit jelent?
kormánypöri
vázpöri
?
azt lehet nem jól értelmezem
+marhapöri nokedlival
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#7607
Írta 2009. október 28. - 23:12
Elsõ felni kapott, az ideg ki van reszelve, én nem mennék már ilyen messzire. Amúgy igen, kp, meg vp.
Ezt a mondatot nem tudtam megfejteni, mit akartál ezzel mondani.
"Az ideg kivan reszelve" hm?
"Elsõ felni kapott" ??
"kp, meg vp" ez mit jelent?
#7608
Írta 2009. október 28. - 21:30
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#7609
Írta 2009. október 28. - 17:14
#7610
Írta 2009. október 26. - 15:57
#7611
Írta 2009. október 26. - 15:38
#7613
Írta 2009. október 25. - 22:11
#7614
Írta 2009. október 24. - 19:19
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#7616
Írta 2009. október 24. - 14:14
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7617
Írta 2009. október 24. - 13:09
#7618
Írta 2009. október 24. - 11:25
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
így már szinte biztos, hogy látni fogjátok:)
Izomtéridõninja-geológus!
#7619
Írta 2009. október 24. - 10:06
Nekem sajnos nem jeleníti meg a képeket.
Csak nekem?
Itt sem.
#7620
Írta 2009. október 24. - 09:38
nekem pedig lett egy ilyenem:
(képeket az elõzõ tulajdonosa csinálta)
.......
Régi, de szerintem eléggé egyben van a masina. És szinte minden Shimano.
Városba, aszfalttúrára tökéletes nekem.
Nekem sajnos nem jeleníti meg a képeket.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






