Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#7581
Írta 2009. október 29. - 21:36
#7582
Írta 2009. október 29. - 21:36
#7583
Írta 2009. október 29. - 21:14
Bakter!
Van nekije szép YY - Yellow Yasec - remekmûve, oszt jön itt egy kommersz Gepidával! Millyen csávó ez dik!
Van nekije szép YY - Yellow Yasec - remekmûve, oszt jön itt egy kommersz Gepidával! Millyen csávó ez dik!
#7584
Írta 2009. október 29. - 20:54
#7585
Írta 2009. október 29. - 20:50
Sziasztok!
A válogatás nagyrészt Probike érdem, de ez a végeredmény:
Teleszkóp: 2008 REBA TEAM FEKETE PopLoc
Korm.csap:Gepida integrált A-Head
Hajtómû: 09 Shimano XT
Középcsap:09 Shimano XT
Felni: WTB XC Speed Disc
Küllõk: (nem tudom - cseke komplett kerékként került hozzám)
Elsõagy: BTS XC Pro 230g
Hátsó agy: BTS XC Pro 358g
Fogaskeréksor: 08 Shimano XT
Hátsó fék:Hayes Stroker Trail 185mm
Elsõ fék: Hayes Stroker Trail 160mm
Fékkar: Hayes Stroker Trail
Markolat: True Grip WCS Black
Kormány: FSA K-FORCE XC HANDLEBAR 600mm
Kormányfej: FSA OS-99 STEM
Ülés: Bontrager Race Lite
Üléscsõ: Pazzaz 31,6x350mm
Pedál: Shimano PD-M 540
Váltókar: Shimano XT
Hátsó váltó: Shimano XT
Elsõ váltó: 08 Deore LX
Külsõ elöl: Schwalbe Noby NIC 2.1 26x2,1
Külsõ hátul: WTB Nanoraptor Sport 2.1
van még két bicajom, amiket én válogattam

õ sokkal szebb (szerintem)
illetve õ:

(mondjuk ez nagyon régi kép, sokat változott azóta)
meg van egy erõsen hiányos K2 C80-am is
A válogatás nagyrészt Probike érdem, de ez a végeredmény:
Teleszkóp: 2008 REBA TEAM FEKETE PopLoc
Korm.csap:Gepida integrált A-Head
Hajtómû: 09 Shimano XT
Középcsap:09 Shimano XT
Felni: WTB XC Speed Disc
Küllõk: (nem tudom - cseke komplett kerékként került hozzám)
Elsõagy: BTS XC Pro 230g
Hátsó agy: BTS XC Pro 358g
Fogaskeréksor: 08 Shimano XT
Hátsó fék:Hayes Stroker Trail 185mm
Elsõ fék: Hayes Stroker Trail 160mm
Fékkar: Hayes Stroker Trail
Markolat: True Grip WCS Black
Kormány: FSA K-FORCE XC HANDLEBAR 600mm
Kormányfej: FSA OS-99 STEM
Ülés: Bontrager Race Lite
Üléscsõ: Pazzaz 31,6x350mm
Pedál: Shimano PD-M 540
Váltókar: Shimano XT
Hátsó váltó: Shimano XT
Elsõ váltó: 08 Deore LX
Külsõ elöl: Schwalbe Noby NIC 2.1 26x2,1
Külsõ hátul: WTB Nanoraptor Sport 2.1
van még két bicajom, amiket én válogattam

õ sokkal szebb (szerintem)
illetve õ:

(mondjuk ez nagyon régi kép, sokat változott azóta)
meg van egy erõsen hiányos K2 C80-am is
#7586
Írta 2009. október 29. - 20:17
#7587
Írta 2009. október 29. - 20:13
Tetszik, amolyan, "épelméjû" kerékpár.
ps.: fékek Magurák, vagy Hayes?
hayes strokernak tunik
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7588
Írta 2009. október 29. - 18:58
Azok kérlek Bts agyak a csekétõl
nem az (valószínû hogy a pro széria, és komplett kerékként vette, mert az van a csekénél összefûzve wtb felnivel...)
#7589
Írta 2009. október 29. - 18:56
#7590
Írta 2009. október 29. - 18:54
okosan összeválogatottnak tûnik.Ím a büszkeségem:
2008-as Gepida Asgard Pro
milyen agyak azok? van esetleg közelebbi képed róla?
edit
megtaláltam. bts xc pro.
http://gallery.disle..._asgard_pro.jpg
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#7591
Írta 2009. október 29. - 18:52
#7592
Írta 2009. október 29. - 18:50
Ím a büszkeségem:
2008-as Gepida Asgard Pro
szép. gratula!
a piros agyak nem illenek a képbe, de a táska egyensúlyba hozza
Sei, soku Si.
#7593
Írta 2009. október 29. - 17:48
#7594
Írta 2009. október 29. - 13:21
szép bringa jó cuccokkalEz az én paripám:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Team Heavy Pedal - Szeged
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#7595
Írta 2009. október 29. - 12:38
néyd meg a beép0tési magasságát meg a p2-ét isFejleszteni szeretnék, mi a véleményetek, Rock Shox I-ride rugósvilláról, vagy mit ajánlatok?
Elõre is köszi!
a dew váz egyetlen hátránya hogy erõsen merevvilla kompatibilis,még a 2,5"-t mozgó telók is eléggé hanyattvágják...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#7596
Írta 2009. október 29. - 12:20
Fejleszteni szeretnék, mi a véleményetek, Rock Shox I-ride rugósvilláról, vagy mit ajánlatok?
Elõre is köszi!
Elõre is köszi!
#7597
Írta 2009. október 29. - 12:05
#7598
Írta 2009. október 29. - 12:03
A bringát vettem, tetszett a Kona Dew váz.csak arra akartam utalni, hogy az alkatrészek színvonala meghaladja a vázét
#7599
Írta 2009. október 29. - 11:50
Köszönöm a hozzászólásokat.
Camping Joe
a felni szerintem jó,nincs 1éves,online rendeltem,6000km-t tekertem vele.
Maggi
én meg túlzottnak láttom, a dt340-s agyakat,de szuper!
Camping Joe
a felni szerintem jó,nincs 1éves,online rendeltem,6000km-t tekertem vele.
Maggi
én meg túlzottnak láttom, a dt340-s agyakat,de szuper!
#7600
Írta 2009. október 29. - 10:51

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






