Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#7261
Posted 2009. December 24. - 10:25
#7262
Posted 2009. December 24. - 04:03
#7263
Posted 2009. December 24. - 02:33
#7264
Posted 2009. December 24. - 01:48
ez a bighit meg mindig nagyon egyben van, ha egyszer nagy leszek en is hasonlot epitek
"big tenx":D
igyekszik az ember:)
#7265
Posted 2009. December 24. - 01:35
offszerintem egyértelmû a helyzet
csinálni kell belõle egy jókis városi ss harcost
az úgy 70 évvel ezelõtt volt-szerencsére múló- divat
on
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#7266
Posted 2009. December 23. - 21:24
Teszek egy jobb képet a múltkorinál, ha már úgyis tiszta:)
http://img37.imagesh.../2009xii232.jpg
ez a bighit meg mindig nagyon egyben van, ha egyszer nagy leszek en is hasonlot epitek
#7267
Posted 2009. December 23. - 20:10
#7268
Posted 2009. December 23. - 19:16
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7269
Posted 2009. December 23. - 19:16
de azert majd meg vagy 8 topikba tedd mar be ugyanazt a hozzaszolast legyszives... :mybad:
Boldog Karácsonyt amúgy
#7270
Posted 2009. December 23. - 18:15
hát ajéndéknak az lett volna a korrekt ha adnak mellé még egy ezrest hogy végre valaki elviszi és nem foglalja a helyet a garázsban, sufniban, pincében .13, ami ahhoz képest hogy nem találtam még egy ilyen másik bringát sem a neten, elég jó ár, 34 éves veterán bringa nem olyan rossz karácsonyi ajándék
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#7271
Posted 2009. December 23. - 17:36
13, ami ahhoz képest hogy nem találtam még egy ilyen másik bringát sem a neten, elég jó ár, 34 éves veterán bringa nem olyan rossz karácsonyi ajándék
de azert majd meg vagy 8 topikba tedd mar be ugyanazt a hozzaszolast legyszives... :mybad:
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7272
Posted 2009. December 23. - 17:32
10-15?
13, ami ahhoz képest hogy nem találtam még egy ilyen másik bringát sem a neten, elég jó ár, 34 éves veterán bringa nem olyan rossz karácsonyi ajándék
#7273
Posted 2009. December 23. - 14:52
Jó a sárvédõ a bighit rugóstagján
Tankönyvborító
stp1, úgy értem h télen ritkán takarítom, 1 mert félek hogy ráfagy, 2pedig a hó elvégzi helyettem:D
#7274
Posted 2009. December 23. - 14:48
#7275
Posted 2009. December 23. - 14:47
#7276
Posted 2009. December 23. - 14:39
*amúgy lehet egy irónián siklottam csak át
#7277
Posted 2009. December 23. - 14:38
#7278
Posted 2009. December 23. - 12:12
#7279
Posted 2009. December 22. - 14:52
Érdekelne, hogy mennyiért vetted ?
#7280
Posted 2009. December 22. - 13:19
Új vagyok itt.
Tegnapelõtt vettem meg életem elsõ országúti gépét, egy jópár dolgot megtudtam róla, de azért kiváncsiságból szeretném felrakom ide, hátha valaki tud egy kicsit többet/pontosabbat mondani róla, így egyenlõre csak a leolvasható adatokat közlöm azokat amiket kiderítettem nem.
A váz: Tour De Suisse R770, BCM felirat a muffokon, ezüst színû elején világoskék, de rakok fel róla képeket is. Kormány/stucni: Pivo (
És a képek:
http://www.vdani666.extra.hu/tds/2.JPG
http://www.vdani666.extra.hu/tds/3.JPG
http://www.vdani666.extra.hu/tds/4.JPG
http://www.vdani666.extra.hu/tds/7.JPG
http://www.vdani666....a.hu/tds/10.JPG

Sign In
Create Account

Back to top





