Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#7241
Írta 2009. december 26. - 19:37
Kemény nagyon, túrázásra használtam. Rimónak igaza van, kicsit hátraülve o.k
Egy 160gr SLR kényelmeseb számomra mint az SDG.
Szép a scott és azon mind1 milyen nyereg van.
#7242
Írta 2009. december 26. - 18:48
#7243
Írta 2009. december 26. - 18:26
#7244
Írta 2009. december 26. - 14:39
Nekem az van az XC gépemen, kicsit másképp kell beállítani, mint egy másik nyerget és akkor kényelmes lesz. A súlya tényleg bajnok: nyereg: 165 gramm, csõ: 225 gramm. Állítólag nem szokott törni.
KORE nyeregcsõvel nekem kiszakadt a sin a kis felfekvõ felülete miatt,amúgy nincs vele probléma ha sdg nyeregcsõvel van használva.
#7245
Írta 2009. december 26. - 13:54
sdg i fly a nyereg, hozzá való sdg üléscsõvel. jó könnyû setup, de csak dh bringára raknám fel, mert k.rva kényelmetlen
Nekem az van az XC gépemen, kicsit másképp kell beállítani, mint egy másik nyerget és akkor kényelmes lesz. A súlya tényleg bajnok: nyereg: 165 gramm, csõ: 225 gramm. Állítólag nem szokott törni.
#7246
Írta 2009. december 26. - 13:11
#7247
Írta 2009. december 26. - 12:11
#7248
Írta 2009. december 26. - 12:04
kapott néhány új cuccot mostanság:
új villa: boxxer team
új tag: pusholt dhx 5
új láncvezetõ: lg1
új kormány: element nickel wide
új váltás: x9
nagyon komoly meg mindig
az milyen nyereg rajta? jol latom hogy nem palcas, hanem sines megoldasu?
#7249
Írta 2009. december 26. - 00:35
hátra hügi elõre hopevalszeg stans flow felnik, agyak meg még nem tom. azzal közelebb lesz a 16 kilóhoz.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#7250
Írta 2009. december 25. - 22:22
#7251
Írta 2009. december 25. - 22:17
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#7252
Írta 2009. december 25. - 22:04
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#7253
Írta 2009. december 25. - 21:55
#7254
Írta 2009. december 25. - 21:53
#7255
Írta 2009. december 25. - 21:31
http://img5.indafoto...dc56fe812_l.jpg
kap tavasszal még egy új kerékszettet, aztán annyi.
#7256
Írta 2009. december 25. - 21:14
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#7257
Írta 2009. december 25. - 19:51
#7258
Írta 2009. december 25. - 18:34
#7259
Írta 2009. december 25. - 18:04
hátul lekéne cserélni a régi ronda csíkos meksziszt, az lóg ki egyedül
#7260
Írta 2009. december 25. - 17:56
új villa: boxxer team
új tag: pusholt dhx 5
új láncvezetõ: lg1
új kormány: element nickel wide
új váltás: x9

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





