http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Végre van montim, egyetlen hibája, hogy nem 29-es, és nem csúszópapucsos. Dehát nem vagyok telhetetlen
A teló ideiglenes, amíg nem jön meg az R7 Salától
32-16os áttétel, többi alkatrész meg látszik
Szaporodnak az egysebességesek Zegen? Nagyon helyes!
Remélem hamarosan megérkezik a Kona szállítmány, már alig várom, hogy én is képet rakhassak fel...

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére










