Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#6781
tolli

tolli

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
  • LocationZalaegerszeg, Hungary

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Végre van montim, egyetlen hibája, hogy nem 29-es, és nem csúszópapucsos. Dehát nem vagyok telhetetlen :)
A teló ideiglenes, amíg nem jön meg az R7 Salától :)
32-16os áttétel, többi alkatrész meg látszik :)


Szaporodnak az egysebességesek Zegen? Nagyon helyes!

Remélem hamarosan megérkezik a Kona szállítmány, már alig várom, hogy én is képet rakhassak fel...

#6782
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Favorit egysebességes ;)
Amúgy megvolt a tesztride :)
1.: Tuti áthegesztetem majd a vázat, így nem az igazi.
2.: A 32-16 meredek részeken kemény tud lenni.
3.: 5 hónap alatt sokat gyengül az ember.
4.: A villát nagyon gyorsan ki akarom dobni belõle.
5.: A rizer kormány nem nekem való. Egyenes+szarv lesz az igazi.
6.: A SpeedKing még mindig sz@r, de szerencsére van 2.25ös Schwalbe Albert-em :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#6783
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Szépek!

Matyi, milyen lánc az rajta?

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#6784
Spidor

Spidor

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Köszi az elismerést :)

18,5 az M-es méret.
Villa: 2010-es RS Revelation (nem átütõs :()

#6785
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
:cool2:, a nyereg dõlésszögén állitanék
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#6786
semmiho

semmiho

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 637 hozzászólás

Frissen összerakva:

http://dl.dropbox.co...at 11-30-10.jpg


Jó cucc, kiegyeznék vele! :) Ez a 18.5-ös váz melyik méret a Canyonnál, az M-es?

@Maggi: szerintem ez a bicaj.

_____________________________________________
AM rlz


#6787
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
váóóó.....nagyon szép ez a Canyon...grat

villa miféle benne?

#6788
Spidor

Spidor

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Frissen összerakva:

Feltöltött kép

#6789
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
szépek....;)

#6790
Gi-Gi

Gi-Gi

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Grat hozzá!
Szép lett! :cool2:

#6791
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
jaja most mar nem foghatod a bringara :D

csini lett
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6792
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
sok gyõzelmet vele!!
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#6793
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
De vártam már, és végre eljött a pillanat, amikor egyben van a bringám!
Feltöltött kép

További fotók: http://img705.images.../dsc04315n.jpg/
http://img109.images.../dsc04313l.jpg/
http://img714.images.../dsc04312j.jpg/
http://img27.imagesh...dsc04311ws.jpg/
http://img203.images.../dsc04310k.jpg/
http://img121.images.../dsc04309f.jpg/

Amit lecseréltem: 2003-as Rock Shox SID Team 80 mm==> 2009 Rock Shox SID Race 100 mm
American Classic kerékszett==> Ritchey WCS kerékszett DT Revolution 2.0/1.5 küllõkkel
Avid V-fék==> Shimano XT tárcsafék 160/160-as tárcsákkal. Hamarosan hátra is megérkezik a Hayes V6.

Deore fogsor ideiglenes, amíg vissza nem rakom az XT-t.

#6794
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Végre van montim, egyetlen hibája, hogy nem 29-es, és nem csúszópapucsos. Dehát nem vagyok telhetetlen :)
A teló ideiglenes, amíg nem jön meg az R7 Salától :)
32-16os áttétel, többi alkatrész meg látszik :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#6795
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás

Rémhöri,királyságos!!!
a lábtartót hogyan oldottátok meg?azt látom hogy pedál,dehogy az mibe megy bele?

A középcsapágyon keresztül megy egy nagy tengely, alátétekkel van megoldva, de nem rendes pedál, hanem CNC-zett mûanyagtömb, acél kerettel. Még a snowboard-bakancs is jól megáll rajta :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#6796
kõcsirke

kõcsirke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
ez nagy móka lehet, tetszik

#6797
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
Rémhöri,királyságos!!!
a lábtartót hogyan oldottátok meg?azt látom hogy pedál,dehogy az mibe megy bele?



#6798
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Feltöltött kép

Katt IDE a tesztért :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#6799
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
Ja, meg sározd össze mert így cinkes. ;)

Tényleg frankó különben.

#6800
Papszi

Papszi

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás

kiraly gep. latom te is nagyra nottel :)

Hát igen ez a "legkisebb" méretû váz amit még értelmesen tudok használni :D.

Gyönyörû a Speci, jó tekerést ;)


Lassan itt a tavasz, használd sokat!


Köszönöm a dicsérõ szavakat :D! Igyekszem úgy és annyit használni, ahogy egy ilyen gép megkívánja, és remélem hogy az idei szezont már kihúzza a Fox mindenféle hiba nélkül :).