

a 2010-es modellnél még faragtak is 150g-ot a 2009-es súlyából szóval nemhiszem hogy sokat vittek vissza hogy eltört...De remélem bírni fogjamonnyuk az lehet...meg aszittem ez tabletop....haver 4x-e is bírja még...nemszoltam
viszont azok a PX-ek a tendencia alapján nem bírnak sokat....vigyázz mit adsz neki
egyik haver csak kosarazni járt le vele, és elrepedt a támvilla
RAUH-Welt
B E G R I F F
hát b+ bringával zsákolniviszont azok a PX-ek a tendencia alapján nem bírnak sokat....vigyázz mit adsz neki
egyik haver csak kosarazni járt le vele, és elrepedt a támvilla
ha dh, akkor viszont mas villat berheltem volna bele.
Lehet én vagyok konzervatív, de polarx, gold label, dh?
Lehet én vagyok konzervatív, de polarx, gold label, dh?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
gondolom nem elsõ számú bringa, és a kerethez van igazítva.Lehet én vagyok konzervatív, de polarx, gold label, dh?
Íme a 2010-es szetap:
http://farm3.static...._b7d3c64019.jpg
Idén elkezdek hegyre járni DH versenyekre a haverokkal, szóval:
...
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

