Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#6261
Írta 2010. április 14. - 13:40
#6262
Írta 2010. április 14. - 13:38
A Fulcrum kerekeknél jobban futó kerekek nincsenek talán, a kimagasló agyak miatt! Hátrányuk, hogy picit nehezek, viszont nagyon erösek és merevek! Én nekem nagyon bejött a Fulcrum
#6263
Írta 2010. április 14. - 12:20
#6264
Írta 2010. április 14. - 12:18
Aszondod? Mi a baj vele? Nincs tapasztalatom benne, (meg még pnzem sincs rá), szal segítenél, ha leírnád. A másik jelöltem a Mavic SLR azzal jobban járok?
A vazadhoz legjobban az általam favorizalt Fulcrum kerekek passzolnának (nekem Red Metal 5 van piros/fekete, nagyon durvan nez ki, es baromi erosek is, de konkret tapasztalatot picit kesobb, meg nem éledt fel a canga, a tárcsafék dilemmán vívódok...
Don't try this at home!
#6265
Írta 2010. április 14. - 11:38
Aszondod? Mi a baj vele? Nincs tapasztalatom benne, (meg még pnzem sincs rá), szal segítenél, ha leírnád. A másik jelöltem a Mavic SLR azzal jobban járok?
lényegesen, feltéve hogy nem vagy több 80-85 kilónál
az slr, súlyához képest baromi erõs cucc.
az amclass - ról meg kb pont ez nem mondható el
egy idõben rengeteg gond volt az amclass agyakkal pl. ilemik
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6266
Írta 2010. április 14. - 11:10
Aszondod? Mi a baj vele? Nincs tapasztalatom benne, (meg még pnzem sincs rá), szal segítenél, ha leírnád. A másik jelöltem a Mavic SLR azzal jobban járok?
Hegyibringás = Kerekes Jeti
#6267
Írta 2010. április 14. - 11:08
szép kis bicó! az új Deore fékeket nagyon dicsérik az angolok (M595), esetleg érdemes azokat is megfontolnod. Kerékben nekema fulcrummal nagyon jó tapasztalatom van
#6268
Írta 2010. április 14. - 06:27
Ha jót akarsz az American Classicot elkerülöd messzire, illetve mit is beszélek American calssic kerékszett eladó ÓLCSÓN !!!
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#6269
Írta 2010. április 14. - 00:46
Levetettem a karbon Fuji hardtail vázamat (eladó) és ez lett a bringámból. Most majd jöhet egy új kerékszett (American Classic van kinézve) meg a jelenlegi átrakott deore fékek is cserélve lesznek xt-re.
Addig is ennek így nagyon örülök, mert ez egy csoda (a váz amúgy két éve Ghost csúcsváza volt).
)
Jól mászik, jól zúdúl lefelé, imádom.
Teló most csak egy R7-es ár/értékben ez volt megfelelõ, (tom, hogy nem lehetek sikeres Fox nélkül de még valahogy megleszek nélküle 1-2 évet)....
Addig is ennek így nagyon örülök, mert ez egy csoda (a váz amúgy két éve Ghost csúcsváza volt).
Jól mászik, jól zúdúl lefelé, imádom.
Teló most csak egy R7-es ár/értékben ez volt megfelelõ, (tom, hogy nem lehetek sikeres Fox nélkül de még valahogy megleszek nélküle 1-2 évet)....
Hegyibringás = Kerekes Jeti
#6270
Írta 2010. április 13. - 21:43
kircsi! 
errõl a nekem a Roach cuccai jutnak az esezmbe...
kéne is szerezni egy jó kis "páulót"...
errõl a nekem a Roach cuccai jutnak az esezmbe...
Don't try this at home!
#6271
Írta 2010. április 13. - 21:07
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"
#6273
Írta 2010. április 12. - 21:24
Kösz, képet majd még szerkesztek, ha olyan iidõ lesz.
Gabe, aggyal minden rendben, komolyan nem kell csengõ
Gabe, aggyal minden rendben, komolyan nem kell csengõ
#6274
Írta 2010. április 12. - 20:37
Óó az az én hátsó agyam volt
Hogy szuperál?
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"
#6275
Írta 2010. április 12. - 15:45
[highlight] The bike way of life [/highlight]
#6276
Írta 2010. április 12. - 13:29
#6277
Írta 2010. április 12. - 12:47
#6278
Írta 2010. április 12. - 11:16
off
arrol az evos futoszalagrol en megtekintenek par kepet ha lehetsegesvagy barmi ami japan es gyors auto
linket privibe esetleg? koszke
csatlakoznék!
#6279
Írta 2010. április 12. - 01:34
off
arrol az evos futoszalagrol en megtekintenek par kepet ha lehetseges
vagy barmi ami japan es gyors auto
linket privibe esetleg? koszke
arrol az evos futoszalagrol en megtekintenek par kepet ha lehetseges
linket privibe esetleg? koszke
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6280
Írta 2010. április 12. - 01:17
Köszönöm az extra dícséretet is.
de rég is csináltam már subarus sorozatot , most inkább evok voltak a futószalagon meg versenyek.
de rég is csináltam már subarus sorozatot , most inkább evok voltak a futószalagon meg versenyek.
A morcos.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






