Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#6261
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
A Fulcrum-on kívül is van világ...;)


#6262
Troy

Troy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 252 hozzászólás
A Fulcrum kerekeknél jobban futó kerekek nincsenek talán, a kimagasló agyak miatt! Hátrányuk, hogy picit nehezek, viszont nagyon erösek és merevek! Én nekem nagyon bejött a Fulcrum :)

#6263
papabear

papabear

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
Ok, minden 5letet szívesen fogadok! :o)
Hegyibringás = Kerekes Jeti

#6264
bulesz

bulesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 260 hozzászólás

Aszondod? Mi a baj vele? Nincs tapasztalatom benne, (meg még pnzem sincs rá), szal segítenél, ha leírnád. A másik jelöltem a Mavic SLR azzal jobban járok?


A vazadhoz legjobban az általam favorizalt Fulcrum kerekek passzolnának (nekem Red Metal 5 van piros/fekete, nagyon durvan nez ki, es baromi erosek is, de konkret tapasztalatot picit kesobb, meg nem éledt fel a canga, a tárcsafék dilemmán vívódok... :( De amint meglesz rakok fel képeket és majd meglátod, miért jutott egybõl ez az eszembe a vázadhoz.. :)
Don't try this at home!

#6265
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Aszondod? Mi a baj vele? Nincs tapasztalatom benne, (meg még pnzem sincs rá), szal segítenél, ha leírnád. A másik jelöltem a Mavic SLR azzal jobban járok?


lényegesen, feltéve hogy nem vagy több 80-85 kilónál
az slr, súlyához képest baromi erõs cucc.
az amclass - ról meg kb pont ez nem mondható el
egy idõben rengeteg gond volt az amclass agyakkal pl. ilemik
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#6266
papabear

papabear

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
Aszondod? Mi a baj vele? Nincs tapasztalatom benne, (meg még pnzem sincs rá), szal segítenél, ha leírnád. A másik jelöltem a Mavic SLR azzal jobban járok?
Hegyibringás = Kerekes Jeti

#6267
kenguru

kenguru

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 472 hozzászólás
szép kis bicó! az új Deore fékeket nagyon dicsérik az angolok (M595), esetleg érdemes azokat is megfontolnod. Kerékben nekema fulcrummal nagyon jó tapasztalatom van

#6268
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ha jót akarsz az American Classicot elkerülöd messzire, illetve mit is beszélek American calssic kerékszett eladó ÓLCSÓN !!!
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#6269
papabear

papabear

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
Levetettem a karbon Fuji hardtail vázamat (eladó) és ez lett a bringámból. Most majd jöhet egy új kerékszett (American Classic van kinézve) meg a jelenlegi átrakott deore fékek is cserélve lesznek xt-re.
Addig is ennek így nagyon örülök, mert ez egy csoda (a váz amúgy két éve Ghost csúcsváza volt). :o)
Jól mászik, jól zúdúl lefelé, imádom.
Teló most csak egy R7-es ár/értékben ez volt megfelelõ, (tom, hogy nem lehetek sikeres Fox nélkül de még valahogy megleszek nélküle 1-2 évet)....

Feltöltött kép
Hegyibringás = Kerekes Jeti

#6270
bulesz

bulesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 260 hozzászólás
kircsi! ;)

errõl a nekem a Roach cuccai jutnak az esezmbe... :) kéne is szerezni egy jó kis "páulót"... :)
Don't try this at home!

#6271
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Talán nem teljesen off, ilyen pólóban (megjött ámérikából') nyomulok az Epic-kel:

Feltöltött kép

Feltöltött kép
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#6272
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
K
K

Orsi bicaja. Apróból, és kallódó alkatrészekbõl összeállítva. Mokány kis gép.
Pedál, nyereg mindenképpen cserélve lesz.

#6273
k u t y a

k u t y a

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
Kösz, képet majd még szerkesztek, ha olyan iidõ lesz.
Gabe, aggyal minden rendben, komolyan nem kell csengõ:)

#6274
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Óó az az én hátsó agyam volt :) Hogy szuperál?
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#6275
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Feltöltött kép


Egy ilyen masina több, és jobb képet (álló) érdemel. :)
Ha van róla még kép, akkor muti.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#6276
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

Feltöltött kép


nem szarral gurigázol!:)



#6277
k u t y a

k u t y a

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
Feltöltött kép

#6278
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

off

arrol az evos futoszalagrol en megtekintenek par kepet ha lehetseges ;) vagy barmi ami japan es gyors auto

linket privibe esetleg? koszke


csatlakoznék! :)

#6279
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
off

arrol az evos futoszalagrol en megtekintenek par kepet ha lehetseges ;) vagy barmi ami japan es gyors auto

linket privibe esetleg? koszke
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6280
Zeke

Zeke

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Köszönöm az extra dícséretet is.
de rég is csináltam már subarus sorozatot , most inkább evok voltak a futószalagon meg versenyek. :)

A morcos.