Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#6161
Írta 2010. április 16. - 22:44
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6162
Írta 2010. április 16. - 22:22
kinézetileg nekem is. mûködésben csak annyi különbség van, hogy a trek az mozog.nekem sokkalsokkal jobban tetszett a konád.
majd privátbankérdezek azzal kapcsolatban, ha nem gond.az a retró marzo nagyon kemény benne
az én súlyomat?akartam is kérdezni a pecerót, hogy birja a súlyod?
Izomtéridõninja-geológus!
#6163
Írta 2010. április 16. - 22:15
#6164
Írta 2010. április 16. - 21:53
#6165
Írta 2010. április 16. - 21:43
Jó felszereltségû ez az országúti, bár megérdemelne egy komolyabb vázat.
Osztom a véleményed, amint megengedhetem magamnak, a meridából könnyû egysebi épül, az outi meg kap egy carbonvázat.
Big30: Shimano Dura Ace (7800) féknek árban a fele, súlyban 20-30g-al alatta van, és eszméletlen jól fog, és sokkal jobban is néz ki. Azthiszem semmi sem szól ellene
szerk.: SRAM fékváltókarra meg nem volt pénzem
#6166
Írta 2010. április 16. - 21:13
Miért használsz rival Féket shimano karokkal, netán jobban fog így a rendszer?
#6167
Írta 2010. április 16. - 20:48
#6168
Írta 2010. április 16. - 20:22
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#6169
Írta 2010. április 16. - 20:18
http://img11.imagesh.../5459/kp006.jpg
én ilyennel mászkálok.
nem nyálcsorgatós, de egyre jobban tetszik.
nekem sokkalsokkal jobban tetszett a konád.
#6170
Írta 2010. április 16. - 20:15
fu de irigylem azt a kerekszettet
szep merida, pedig ugy altalaban nem vagyok nagy rajongoja a markanak
Köszönömszépen, igenjó vétel volt a kerékszett, kb 50km volt benne, és így vettem 40ért
Bloke: PM ment
PBG: Sebaj, helyetted majd ottlesznek a KSI-s ifik hogy sárbaalázzanak engem
#6171
Írta 2010. április 16. - 20:14
Zoomstag: Miért van negatívban a stücnid, ha a kormányod felfelé ível? A szarvakat meg végképp nem értem egy Liquid-en.
Jó és jogos kérdés.
Ha felfele fordítom, túl magas. Télen próbáltam, akkor nem tetszett. Holnap kipróbálom megint.
Kormány: a nagyon rózsaszál KCNC kormányt váltottam Protaperre. Egyszerûen így jött össze, de nem bántam meg.
Szarvak nélkül én nem tudok meglenni. És így legalább nem csúszik le a szatyor.
Izomtéridõninja-geológus!
#6172
Írta 2010. április 16. - 20:09
Sajna én csak az 5,5 kilin indulok. A 80-nal hazavágnám a vasárnapi montiversenyt.
Hamarosan új fotók az én gépemrõl is!
#6173
Írta 2010. április 16. - 20:02
#6174
Írta 2010. április 16. - 20:02
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6175
Írta 2010. április 16. - 19:56
BezonyA kormánycsapágy teteje saját gyártmány?
Többiek: köszönöm a dícsérõ szavakat, a holnapi versenyen meg majd igyekszem
#6176
Írta 2010. április 16. - 19:55
#6177
Írta 2010. április 16. - 19:08
#6178
Írta 2010. április 16. - 18:56
#6179
Írta 2010. április 16. - 18:56
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6180
Írta 2010. április 16. - 18:48

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







