Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Single Speed

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3052 hozzászólás a témában

#3001
szume

szume

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Hallottatok mar errol a csajrol?
Feltöltött kép
Marla Streb
SS vilagbajnok, de tobbszoros DH bajnok is...

Merida CX500


#3002
gkulcsar

gkulcsar

    vendég

  • fórumtag
  • 159 hozzászólás
Koszi a gyors valaszt. Mindenkeppen megnezem, itt van egy kopesre.

Kozben visszamentem az egyik boltba, es lass csodat: teljesen mas emberek fogadtak, akik rogton vagtak, mit akarok ("Yeah, I had a fixie back in college..."), es mivel kiderult, hogy tovabb maradok, mint gondoltam, es a napidijam is tobb ezert, befizettem egy Langsterre. Overnight deliveryvel holnap este mar haza is vihetem, wow ;-]

#3003
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás
A dallasi fixisek szerint elég gyenge a felhozatal arrafelé... A legjobb hely szerintük ez: http://bikemart.com/...e.cfm?PageID=90 a friscói bolt. Van pár pályaváz meg alkatrész is.

#3004
gkulcsar

gkulcsar

    vendég

  • fórumtag
  • 159 hozzászólás
Netes nem annyira jaccik, mert a zeges hitelkartyat magancelra nem hasznalhatom, a sajat meg csak elektronikus.
Palyaalkatreszek, minden, ami otthon nem vagy nagyon nehezen beszerezheto erdekel. Bar en is feltettem egy kerdest az mbtr-en, azert megkoszonom, ha te is utanajarsz. Cserebe hozhatok valamit, eleg nagy az a borond... ;-]

#3005
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás
Ha kell, utánakérdezek amcsi fórumon. Dallas környéke, pálya alkatrészek?

Ha netrõl tucc rendelni, akkor benne vagy a tutiban. Chuckbikes.com, ben's cycles az ebayen stb.

#3006
gkulcsar

gkulcsar

    vendég

  • fórumtag
  • 159 hozzászólás
Ó igen, hát persze, hogy a google nem jutott eszembe... (segítek: eszembe jutott)
Szóval az van, hogy ezek tényleg ilyen, leginkább hétvégi biciklistáknak bringát áruló boltok, ahol ugyan vannak 8e dolláros outik, de a legtöbb spéci cuccot max. rendelésre hozzák, ha egyáltalán hallottak róluk. Mintabeszélgetés:
- Do you have any track bikes?
- No, we don't have Trek bikes. (éljen a hunglish akcentusom.)
...
- You mean Trek, or track?
- Fixed gear bikes.
- Fixed gear? What's that?
... stb.
Most ezek után szerinted leállok magyarázni, hogy van-e nekik spéci SS hátsó agyuk? (Segítek: leálltam. A legtovább a lánckerékkel és az ellenanyával jutottam az egyik helyen, ahol egészen fura módon a szervízfiókban lapult nekik Dura-Ace lánckerék meg kontraanya. Persze borsos áron, de azért vettem egyet, hogy legalább valami emlékem legyen.)
Szóval rossz helyre jöttem (vagy nem mozgok elég underground-körökben, de itt körbenézve nem nagyon vannak ilyenek), de hát nem önszántamból kerültem ide, ha választhatok, akkor NY és környéke, ami tömve van jobbnál jobb boltocskákkal.
Na elnézést az útibeszámolóért, csak kikívánkozott :-)

#3007
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ooo
lehet pontositani
http://www.google.co...e keresés&meta=

vmi amcsi forumon neyelodj szertem

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#3008
gkulcsar

gkulcsar

    vendég

  • fórumtag
  • 159 hozzászólás
Srácok, írjon má valaki egy jó offlány bringásboltot Dallasban vagy a környékén!
Annyira gáz, hogy itt vagyok pár hetet, és a környékbeli eddig felhajtott boltok kínálata és szakértelme, hm, eléggé vicces, kb. mint otthon a dekathlon.
Nemá, hogy minden élet NY-ra és az egyéb államokra korlátozódik! Nemá hogy üres kézzel térjek haza!... :-((

#3009
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás

es nemtom, hogy mennyire elrugaszkodott otlet 0 rugoert venni egy ss agyat


ChrisKing az tiszt!

nem elrugaszkodott sztm. ..én is már többször szerettem volna rendelni, de az ára visszafogott...
így inkább White racsni+agy lett....az "csak" 250$ .... (meg nekem valami miatt jobban tetszik a racsni+menetes agy megoldás....)

#3010
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ha aszondom, hogy ~80 akkor az kb 80. 8-)
most nekem is b+ van
csak nagyon csabit az ilyen dolog.

es nemtom, hogy mennyire elrugaszkodott otlet 0 rugoert venni egy ss agyat
valtosat nem akarok venni es azt butitani tavtartokkal mert, valto ezen szerintem soha nem lesz, annak van egy meg dragabb felszereles a masikon.

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#3011
madve

madve

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
F1-nek:
a legolcsóbb Bike+ SS agy tökéletes dirtre, streetre.már 3 ilyenem volt és egyiknek sincs semmi baja, még csapágyat sem kellett cserélni bennük!én 85 kiló vagyok és alattam bírja, szal a te 70 kilód alatt is bírni fogja.szerintem.

#3012
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
határeset...
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#3013
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
õ az?
http://www.universal...medium/2573.jpg
http://www.bike-side...s/orangeSSA.jpg

mertha igen, akkor a 80E valsz nem lesz elég: :)

http://www.bike-side...products_id=555

#3014
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
lenne egy kerdesem.
ti mifele agyakat hasznaltok hatulra?

a chris king az nagyon durva elkepzeles?
~80eft

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#3015
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
némi infó az elõzõhöz:

http://happymtb.org/...7522#msg-357522

#3016
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
SSWC2006

2006 Agusztus 20. Stockholm, Svédország...csak ha valakit érdekel és arra jár....

#3017
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Hali!

Nekem (és még többeknek is) ilyen agyam van. Kb. 3 hónapja használom, városi futárkodásra, és bírja. Igaz, nem tökéletes a tömítése- hallani minimális darálást 1-2 nap nemhasználat után-, de kapja az ívet. Egyébként semmi baja, ~2500 km után. Dirtre nem tudom, megfelelõ-e, de ha a pesti kátyúkt bírja, nagyon rossz nem lehet.

A két különbözõ menet közül a nagyobb a jobbos a racsninak/lánckeréknek, a kisebb meg balmenetes, a kontraanyához (ha fixit akarasz) kell.

#3018
F1

F1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 422 hozzászólás
Sziasztok!

Szeretnék venni egy Single Speed hátsó agyat.Néztem boltban Bike+ot 6100 forintért http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg .Mindkét oldalán van menet viszont oldalanként 2 különbözõ átmérõvel.Az mire jó?Megéri-e megvenni ezt az agyat?Dirtre és Streetre kéne(nem túl keményen 70kilóhoz).Csapágyas úgyhogy ezért gondolnám.
NO OFF,USE SEARCH

#3019
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás
OFF: helyesírási hiba van valakinek az aláírásában...

#3020
esoognom

esoognom

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás

A hétezer forintoson az anyával van kombinálva. Vagy nem ez a típus van neked?


nem, de már megoldottam, tettem alátétet és kész.