Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Londoniak here!:D

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
230 hozzászólás a témában

#81
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
lehet, hogy csak nekem nem egyertelmu a dolog, de nem akarom osszetorni magam.

itt jobb vagy balkezszabaly van? :D
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#82
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
en is hallottam dolgokat a condorrol. azota ugy velem hogy az isten ovjon engem attol, hogy odamenjek.

hol is vagytok helyileg?

holnap tekerek, meg css lanra megyek, meg jaccok, meg ilyenek, nemhiszem hogy belefer, de majd jovoheten tan.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#83
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
Anyam... valaki a Condorbol jon hozzank???
Hisz en azt hallottam, hogy az a mekka...meg a menyorszag meg a... a tokom tudja..
Ja az akkor Chelseabe ment a masik botba....

Na gyussz valamikor?
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com

#84
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ma nalunk is titan nap volt. egy IF meg egy Merlin is megjarta az alvanyomat ;)

az Independentet elvileg a Litespeed gyartja, de en nemtudom, ez mar a masodik ilyen volt amivel talalkoztam, es mindketszer meg kellett allapitanom, hogy nehez... :(

a merlin nagyobb meret, es bar igaz abban titanvilla volt [juj az meg egy erdekes dolog, en nem is tudtam hogy ennyire rugalmas...] megis sokkal konnyebbnek ereztem.

volt ma nalunk egy arc [vagy az tegnap volt? :chin: kitudja, osszefolyan a napok kicsit. szal csak egy puNpalasra jott be, aztan mondta, hogy megy meloba. a Cyclopediaba. Nemtom melyik uzletetekbe [2 van nem?] csak azt tudom, hogy valami pegoretti orszagutija van, es eddig a Condorban volt.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#85
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
Tamaska, mikor jossz man hozzam vendegsegbeee????

Van a kirakatunkba egy Softtail Morati... nedd man meg!
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com

#86
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
hat londonban a golf aramlasbol vajmi keves erzodik, de az oxford streeten a baratnom szerint mar megkezdodott a globalis felmelegedes. ez foleg a totenham crt rd feloli vegen tapasztalta. Mert ott sutott a nap :matrix:

amugy tud hideg lenni. tehat az enyhe tel nem ugy kepzelendo el, hogy hihi poloba rohangalok karacsonykor. hanem ugy, hogy kb ma volt az elso reggel 2 hete amikor kineztem reggel az ablakon, es nem volt csuromviz minden.

aztan atmeneti kabatban es pulcsiban meg zizegtem kicsit a metroig.

tudom tudom bringaval kene jarnom. csak ahhoz keson keltem, es sokaig tartott volna kiszedni szegenyt a szekrenybol.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#87
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
pár éve tanultuk, h. Angliában a telek télleg ne molyanok, mint itt, vagy Észak- Németországban...
a tenger hûtõ fûtõ hatása meg a golf áramlat nem engedi, h. mínuszok legyenek télen..
vagyis a földrajz könyvem ezt írta.. :o
sorry, h. nem londoniként belekontárkodtam az eszmecserébe! :)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#88
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
a telek nem tul hidegek, bar a tavaly tel az volt. meg havat is lattam, pedig az mar vagy 8 eve nem volt allitolag.

versenyek meg vannak millio, ami most nagyon megy, az a 12 meg a 24 oras verseny. jovo nyaron en is benevezek egy-kettore. iden voltam egyen, igaz csak turistanak, nem indultam, de nagyon megfogott a hangulat.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#89
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
valaki azt javasolta, hogy varjak meg ezzel a canga vasarlassal karacsony utanig, lehet, hogy tenyleg igaza van es nem kene siettetnem a dolgot.

milyenek itt a telek londonban es kornyeken? esetleg brightonban...? :)
valakitol azt hallom, hogy enyhe, masok azt allitjak borzalmas hideg van.egyetlen amiben egyetert mindenki, hogy havat nem nagyon latni... mar ez is valami :)

ja es nem reagalt senki a versenyekre. senki sem tud maratont, vagy senki sem volt meg itt maratonon?
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#90
Grolsch

Grolsch

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.323 hozzászólás

vagy bemenni egy bicikliboltba egy oneletrajzzal, ami tartalmaz nemi bringazasrol esetleg bringaboltban dolgozasrol szolo tortenetet, es menni fog az. angolul beszelni tudni kell. feket/valtot beallitani meg ha tudsz, akkor megmaradsz. ennyi.

Hihi en nem tudok valtot allitani...de ma lecsereltem egy lancot...egy hostettnek ereztem :D
en csak elado vagyok...a muhely egy szinttel feljebb van ;)

Grolsch: http://www.evanscycl...jsp?style=60615
ilyet nem tudtok nagyobb meretbe mar beszerezni, ha az oldalon nincs feltuntetve?

Holnapra megnezem, de szerintem mar elfogyott. 2006-os modell.
Legyél te is szerencse csomag! :icon_bigg

#91
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
vagy bemenni egy bicikliboltba egy oneletrajzzal, ami tartalmaz nemi bringazasrol esetleg bringaboltban dolgozasrol szolo tortenetet, es menni fog az. angolul beszelni tudni kell. feket/valtot beallitani meg ha tudsz, akkor megmaradsz. ennyi.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#92
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
Akarni kell...akarni! :)
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com

#93
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás

Elosszor egy vasarlo altal itthagyott hybridet szurtam ki, de nem tunt jonak, eladtam, aztan vettem az arabol eztet.... ezt a gyonyoruseget!
(amugy nekem is hanynom kell tole...)


szinten anglia, szinten cycleshop? :)
hogy a picsaba csinaljatok, hogy mindenki kijut angliaba es raadasul meg azt is csinalja amit igazan szeret? en meg konyhai kisegitokent szenvedek :D

Grolsch: http://www.evanscycl...jsp?style=60615
ilyet nem tudtok nagyobb meretbe mar beszerezni, ha az oldalon nincs feltuntetve?
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#94
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás

helyes-helyes ;)

Amugy: London Cycling Club vagy vmi hasonlo...gondolom hazudsz majd hogy itt laksz es ennyi. Nalunk van jelentkezesi lap ha akarod kuldok.


jo lenne ha tudnal kuldeni egyet, de gondolom olyan cimet kene megadnom ahova kuldik majd a tagsagi kartyat. vagy ott nincs ilyen? mert ha van, akkor hiaba kamuzok mas cimet...

pedig jo lenne, mert raizgultam a Trek 6500-ra :P
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#95
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

helyes-helyes ;)

Amugy: London Cycling Club vagy vmi hasonlo...gondolom hazudsz majd hogy itt laksz es ennyi. Nalunk van jelentkezesi lap ha akarod kuldok.


London Cycling Campaign

http://www.lcc.org.uk/
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#96
Grolsch

Grolsch

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.323 hozzászólás

mi az az LCC? :)

holnap kitoltom a jelentkezesi lapot, es kuldom is el nekik. ugyis kene valami melo, mert egyelore egy konyhan dolgozom...

helyes-helyes ;)

Amugy: London Cycling Club vagy vmi hasonlo...gondolom hazudsz majd hogy itt laksz es ennyi. Nalunk van jelentkezesi lap ha akarod kuldok.
Legyél te is szerencse csomag! :icon_bigg

#97
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
[quote name='tamaska']cyclesurgery.com

ilyenek vannak, mint specialized, marin, ridgeback [fujj], --- na ne fujjogd a ridgebackot mert nyakon vaglak! :)

Most vettem egy Switch Tempestet telre... EDZOBRINGANAK! :)
Sarvedo, lampa orszaguti sor es kesz a strapagep.

Elosszor egy vasarlo altal itthagyott hybridet szurtam ki, de nem tunt jonak, eladtam, aztan vettem az arabol eztet.... ezt a gyonyoruseget!
(amugy nekem is hanynom kell tole...)
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com

#98
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
mi az az LCC? :)

holnap kitoltom a jelentkezesi lapot, es kuldom is el nekik. ugyis kene valami melo, mert egyelore egy konyhan dolgozom...
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#99
Grolsch

Grolsch

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.323 hozzászólás

http://www.evanscycles.com/stores.jsp

azt elfelejtetted mondani, hogy itt brightonban is van bolt. illetve nyilik

staffot nem keresnek veletlenul?

Hat ha megnezed a jobs-ot, akkor lathatod sok helyre keresnek staffot :) Meg Brightonba is. Ha dolgozol 3 honapot, majdnem beszerzesi aron vehetsz bringat...vagy ha szeret a fonok elobb.
En most egy Scott CR1 Team-re sporolok :P

Ha meg belepsz az LCC-be akkor 10% engedmenyt kapsz...a tagsag ingyenes. Kiralysag!
Legyél te is szerencse csomag! :icon_bigg

#100
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
http://www.evanscycles.com/stores.jsp

azt elfelejtetted mondani, hogy itt brightonban is van bolt. illetve nyilik

staffot nem keresnek veletlenul?

arra is gondoltam, hogy olcsobban jonnek ki ha otthonrol rendelnek cangat. csak ki kell deritenem, hogy ki szallit ki, es mennyiert :)

vagy hasznalt canga bikemag aprorol, de akkor az eladot kell ravennem, hogy kuldje el. az azert nem egyszeru eset :D


a mai londoni kiruccanasom elmarad, itt reggel ota zuhog, nem mertem elindulni ilyen idoben. :(
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.