Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Londoniak here!:D

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
230 hozzászólás a témában

#41
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
londoniak pliz

segitsetek

kellene szallas egy ismerosnek
elvileg hetfon megy 8-)

plusz olyan kapcsolat is kene aki bringaboltban melozik
mivel csak kerekparozik a srac /illetve majd futar szeretne lenni/

ha vki akar ill tud segiteni adjon mailt pliz

koszike

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#42
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
megvan az angliai SSUKC (single speed UK championships) idopontja!

Junius 10. Bristol... hehehe eleg erdekes lesz... elotte valo nap ugyanitt van egy 12 oras versenyem.. masnap meg SS verseny... hehehe...azert beproballom! :)
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com

#43
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
jah, eppingbe kene menni. de bent maradt a bringam a boltban! :( csak a csajom hardrock-ja van itt... szerintem orszagutizok vele kicsit, ha nagyon megunom a gep elott doglest
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#44
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

J...visszamentem, oszt jol nyakonnyomtam 7dl powerlottyel es megmondtam neki, ha bringas nelkuli parkot akar, akkor menjen a Kew gardensbe rozsakat szagolgatni..

Terrorista! :D ;)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#45
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
Ja, Richmond erdekes, sok penzeszsak paraszt jar ide. Amugy van egy jo korom a parkban, abban 5 kmen van 160m szint maszas..ez a max, amit ki tudtam hozni ebbol a helybol, de SS bringaval jo.

Ma nekem is volt egy aranyos oreg paraszt futott velem szembe az egyik kis osvenyen (Richmondban csak a kijelolt helyeken lehet bringazni...hehehe, csak nem nekem) en felrehuzodtam, hogy elengedem, erre ramuvoltott, hogy huzzak a picsaba, mert ez nem bringas park... csak neztem... aztan utannamentem es mondtam neki, hogy szerintem nem voltam paraszt es nem kell velem uvolteni, mert nem vagyok suket.. nem szolt semmit... aztan egy korrel kesobb megint talalkoztunk, most egy szelesebb helyen, de a tusko nem fert el.. megint uvolt velem, meg csapott is felem egy ketto menet kozben, na elontotte az agyam a fos, kulacs kinyit , visszamentem, oszt jol nyakonnyomtam 7dl powerlottyel es megmondtam neki, ha bringas nelkuli parkot akar, akkor menjen a Kew gardensbe rozsakat szagolgatni.. na szoval ez Richmond.. de tiszt! :)

Holnap nekem Epping Forrest jatszik...
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com

#46
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
beastway helyett lesz hog hill. persze nem tudni mikor. en egy 50kilis merida maratont fogok bevallalni elsore azt hiszem. bar ahoz kicsit tobbet kene tekernem, mostanaban kicsit ellustultam

vasarnap voltam richmondban, eleg uncsi. es 3 font egy hotdog... :P

volt egyetlen emlitesre emlto lejto, kb 10mp-es, erre mikor a felenel jarok, ramuvolt egy lovaglo [!] hogy menjek lassabban, mert veszelyes. lol

asszem most vasarnap is kimegyek amugy, mert gyujteni a kilometert jo. olyan 10-11 korul. asszony dolgozik, majd jovo vasarnap megprobalom kicsalni. mar eleg szep az ido hozza.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#47
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
Na hallo-hallo!

Meg en is itten vagyok.. azota volt munkahelyvaltas, otthagytam januarban az arabot...pfujjj fene a belit. Most vegre normalis helyem van. Richmondban nyomom a Bicycle nevu boltban.

Hallom indulnak itt a lockal race-ek.. valaki nyomjon man nekem infot lecci. En meg tavalyrol a Beastwayt ismertem, de sajna az over... pedig ott volt SS kategoria is.

Nekem az elso komolyabb bevetes az aprilis 28.an lesz Plymouth-ban. 12 oras Solo nightride. www.nightrider12.com

Tamaska, csaladdal mikor josz Richmond parkba?
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com

#48
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Ezer köszönet! Ez sok sör lesz:DLefújtam a dolgot!
Üdv:Thommey

#49
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
Gyanús volt hogy euróban van megadva minden ár egy angliai cégnél...
Ráállítottam az ügyre a lakótársamat, ezt találta:

http://db.aa419.org/...w.php?key=12907

NE RENDELJEN SENKI SEMMIT ETTÕL A CÉGTÕL, ÁTVERÉS!!!
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#50
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
Jelentem a megadott cím alatt a nevezett céget nem találtam. A 7-es szám alatt az elsõ képen látható patika van, a pakisztáni tulaj sosem hallott Inteh nevû cégrõl.
A sarki szendvicsest is megkérdeztem (mert neki a pakival ellentétben nem 10 angol szóból áll a szótára...), de õ sem hallott róluk. A második képen egyébként õ látható a háttérben, szendvicskészítés közben.

Körbejártam a háztönböt, semmi jele a cégnek...

Szal óvatosan rendelgessetek...

Feltöltött kép

Feltöltött kép
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#51
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Ezer köszi!
Jövök egy pár sörrel:)

#52
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
Nincs messze a melóhelyemtõl, délután megnézem, aztán este jövök a jelentéssel:)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#53
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Please help!
Ha valaki olvassa, aki kint van Londonban meg tudná nézni, hogy ez a cím létezik-e, és van e ott ténylegesen valami iroda, vagy bót?
7 Newington Causeway, London, SE1 6ED én már ezt a címet sem értem
Az egyik haver vett innen cuccot, de még nem utalt, és jó lenne tudni, hogy nem átverés-e, mert baromi olcsó...
www.inteh.co.uk
Elõre is köszi!
Üdv:Thy

#54
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Hi!

Heathrow reptért elhagyod,mész kifelé Staines felé, azt is elhagyo,és arra tovább, reptértõl 35 kmre volt. A következö meg 33 km re lesz.
Tanácsok városi bringásoknak http://bringalakat.hu/

#55
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nem, visszajottem a chamberlaines-be. Camden town a kemeny vilag, a tobbi csak kamu :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#56
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
Szasztok!

Kissé hanyagoltam a fórumot mostanában, de még mindig kinnt vagyok. A montimat ma használom elõször idén, már ha nem kamuztak a chainreaction-nél, és tényleg meghozzák a cuccokat...

Tamaska, még mindig a 'sebészeten' melózol?

Francy, gratulálok, kõkemény vagy
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#57
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
gratula

helyileg ez hol is van? majd az uj eastwayen ha elkezdodik a szezon, sztem oda fogok kijarni. mostanaban kedd esti najtrajd van woburn kornyeken [Milton Keyneshez jkozel] az erdoben. nem versenyszeruen, csak ugy haverral. meg ha vasarnap is ilyen szep ido lenne, kivinnem asszonypajtit Richmond parkba.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#58
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Sziasztok!

www.gorrick.com oldalon találhattok Londonhoz közeli mtb versenyeket.
(lehet volt rola szo már a topicban,nem néztem át).

Az ideinek a 3. forduloja tegnap március 11.én volt.
A versenyröl:minden zökkenömentesen zajlott, gyors volt a nevezés is,csak kitöltöttem a lapot,kifizettem,és fél perc se tellt el és már a kezemben volt a rajtszámom.A rajtoltatások idöben történtek.
A verseny olyan fapados érzést idézett fel bennem,se egy polo,se innivalo a végén,se semmi,bár 14 fontért ne várjuk hogy elhalmoznak minden aprosággal.A pálya 7 km hosszu volt nekem 23 percbe tellt egy kör.

A pálya egyszerü volt,de helyenként a kiállo gyökerek ,és a vizes,enyhén sáros talaj kis nehézséget okozott a semi slick gumikkal.
Az egész a 24 orás Csillebércire hasonlitott,kicsit hosszabb,kicsit tehnikásabb ugyan.

Most következö rész nem rasszista fényben irom ,csupán megállapitom:
-nem voltak feketék az indulok között,leglábbis én nem láttam.
1 feka csaj volt kint mindösszesen,az is csak nézö.
Láttam még egy enyhén arab beütésü srácot,és ennyi: a többi mind kivétel nélkül fehér ember volt.Ugyan ez az arány volt Frejus-ben(Franciaország) is,ott is 1 fekát láttam csak bringán.Ugy lászik valahogy ettöl a sportágtol távol tarták magukat.

Aztán a bringárol:

egy régi Kellys vasváz,merevvilla, hajtomünél elöl 1 tányér, 44 fog, hátul a sor egy 9es 34-11-es volt amiböl a felsö 3-at leszedtem igy lett 23-11 es,és 6 sebesség.
Elsö váltot azért feltettem hogy ne essen le a lánc.Váltokar nem volt hozzá.

Feltöltött kép


Feltöltött kép

Feltöltött kép


Szoval azért igy is telljesithetö volt,bár már a 2. körben nagyon görcsölt a lábam a taposástol.
4. lettem az Open kategoriában,rendes bringával lett volna jobb is sztem.
Tanácsok városi bringásoknak http://bringalakat.hu/

#59
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
camdenben csak az nem drogozik, aki nagyon-nagyon nem akar. A boltunk a kovetkezo parhuzamos a Camden high Streettel, hat kapom az ajert melyvenasan minden nap. szep dolgos nyugodt emberek.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#60
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás

jártam múlt héten "nálatok", és meg kell mondjam talán ez volt az elsõ város, ahova gondolkodás nélkül költöznék akár holnap...
bár csak 4 napot tudtam ottlenni sikerült eljutni Camden Townba, nem semmi élmény volt (volt egy bolt, asszem Cyberdog volt a neve, na azt még most sem hiszem el) :)

ha tudjátok nézzétek meg a Spamalot-ot, mi 17 fontért vettünk jegyet, annyit simán megért (már ha valakinek tetszett a Gyalog Galopp) ;)


CyberDog rohadt nagy TISZT! :P
abszolut nem drogos senki sem az ott dolgozok kozul.... khmmmm
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com